Veiling: Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022

503. Borden, brandewijnkom en beker

Vier tinnen voorwerpen bestaande uit twee oudere tinnen borden, een brandewijnkom en een beker, gemerkt Stockholm. Circa 1900.

504. Schilderij, Gerardus Delfgaauw

Olieverfschilderij van gracht met bebouwde brug door Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd G.J. Delfgaauw. Eerste helft 20ste eeuw.

505. Emmer

Koperen emmer met hengsel, 19e eeuw.

506. Schilderij

Schilderij van een paard en hond. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd met initialen J.v.K en gedateerd 1923.

507. Poef

Vintage lederen poef samengesteld uit rechthoekige leren lapjes in vier kleuren. Jaren 70.

508. Buste Marilyn Monroe

Kunststoffen buste van Marilyn Monroe, jaren 70/80.

509. Beelden vrouwen

Een gebronsd beeldje van moeder en kind en een beeldje van een gehurkte vrouw in metaallegering op granieten basement. Vierde kwart 20e eeuw.

510. Schaal

Glazen schaal in glasfusing techniek in de kleuren geel, blauw en turquoise. 21e eeuw.

511. Versterker, radio en cd-speler, Harman Kardon

Stereo componenten van Harman Kardon, receiver met radio type AVR 137 en de DVD/ CD player type DVD 37. Jaar 2007/2008.

512. Pan messing

Messing pan met deksel en dubbele steel, eerste helft 20ste eeuw.

513. Schommelpaard

Houten schommelpaard, polychroom beschilderd, 20e eeuw.

514. Schilderij, Maurjo Reser

Schilderij van Maurjo L. Northway Reser (1932). Acrylverf op paneel, lijst vormt een onderdeel van het kunstwerk. Werk wordt geïnspireerd door kunst van inheemse volkeren. Rechtsonder gesigneerd Maurjo, 20e eeuw.

515. Schilderij, M. de Jong

Schilderij getiteld “De boomgaard Lourmarin”. Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd de Jong en gedateerd 1993.

516. Bakvormen

Twee koperen bakvormen in tulband model, eerste helft 20ste eeuw.

517. Inktpotten

Twee kristallen inktpotten, een inktpot met een messing onderstel. Circa 1900.

518. Tekening, Tini van Doornik

Tekening in gemengde techniek van Catharina Maria (Tini) van Doornik (1906-1980) met de titel “Achteruitzicht” Spuistraat 245 Amsterdam. Verso voorzien van informatie en gedateerd 1965.

519. Houtsnijwerk, Indonesië

Indonesisch houtsnijwerk met beeld van een os en twee wandplaquettes van een Balinese man en vrouw. Indonesië, 20e eeuw.

520. Paneel, Bali

Balinees houtgestoken paneel met florale decoratie. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

521. Kruiken

Twee kruiken waaronder een Rijnlandse bolkruik met handvat voorzien van zoutglazuur,19e eeuw en een jeneverkruik met kurk, 20e eeuw.

522. Violet Ray elektrotherapie apparaat, Atlas

Koffer met complete set en attributen voor Violet Ray elektrotherapie van het merk Atlas. Eerste helft 20e eeuw.

523. Reiskoffer

Bruine lederen reiskoffer met messing sluitmechanisme en messing accenten, afsluitbaar via code. Eind 20e eeuw.

524. Reclameposter, Henri Cassiers

Reclameposter, lithografie met stadsgezicht Amsterdam. Uitgegeven door Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen N.V. Lithografie op papier., ontwerp Henri Cassiers (1858-1944), eerste kwart 20e eeuw.

525. Schilderij

Schilderij van een bloemstilleven. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd. Derde kwart 20e eeuw.

527. Schilderij

Zelfportret van jongeman met baret. Olieverfschilderij op linnen, rechtsboven gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

528. Ets, reproductie van Rembrandt van Rijn

Reproductie van een ets van Rembrandt van Rijn met de titel “Landschap met drie boerenhuizen langs een weg”. Gesigneerd in de ets Rembrandt 1640, 20e eeuw.

9725 CT Groningen