Veiling: Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023

378. Glaswerk

Lot glaswerk met zestien glazen waarvan zeven glazen in uraniumglas, 20e eeuw.

379. Lot curiosa

Lot curiosa met een Art Deco hanglamp, oud-Hollandse tegel mangaankleurig, drie verzilverde kandelaars, verzilverde theepot, twee verzilverde eierdopjes, fruitschaal, keramieken bord en een Duitse koekoeksklok. 20e eeuw.

380. Speelgoed

Lot speelgoed met twaalf poppen en dieren, waaronder een Steiff teddybeer. Tweede helft 20ste eeuw.

381. Lot koper en messing

Lot koper en messing met een waterketel, een koffiepot, oriëntaalse schenkkan, kommen, twee wandkandelaren, voorraadscheppen, evenveeltjespan, pianolamp en strijkijzer. 20e eeuw.

382. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing gepatineerd bustebeeld van klassieke godin, gipsen boekensteunen olifant, twee lijstjes met prent, pluche terriër, twee metalen kandelaars, muziekdoosje, Duitse messing gebronsde klepkan met opschrift, terracotta Inca beeldje, zamak dekseldoos in de vorm van tafel en metalen puzzels in oorspronkelijke doos. 20e eeuw.

383. Lot curiosa

Lot curiosa met een koffiemolen, meerdere ansichtkaarten, medische curiosa Heine, houten deurkruk, aardewerken hengselschaal Schoonhoven, marmeren asbak, theelepels, kralensieraden en een oriëntaalse doos met inlegwerk. 20e eeuw.

384. Lot kristal en glas

Lot kristal en glas met een kristallen karaf met stop, beeldje dolfijn met gesatineerde golven, messenleggers, glazen Swarovski stijl beeldjes, glazen eiervormige presse-papiers, spiegel en twee kleinere karaffen met stop. 20e eeuw.

385. Lot porselein

Lot porselein met klassieke theekoppen met schotels merken Springfield England en Winterling Duitsland, zes Chinese theekommen met schotels, Art Nouveau stijl jardinière, porseleinen Chinese kommetjes, dekseldoos, Imari schoteltjes en een majolica wandbord Deruta. 20e eeuw.

386. Lot curiosa

Lot curiosa met albasten klok ensemble met twee kandelaars gemerkt Germany, een koperen-messing theelicht met porseleinen inzet, een verzilverde Stelton kandelaar, een houten hoornvormige kandelaar en twee oud-Hollandse tegeltjes. 20e eeuw.

387. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een houten fluit, houten masker, dekseldoos gevuld met onderzetters, hoornen lepel Indonesië, Russische matroesjka's, houten kom, cloisonné pen en houten masker. 20e eeuw.

388. Lot curiosa

Lot curiosa met twee koperen inzet ovenketels, een wandbarometer, een messing scheepshoorn, blokfluit, messing kandelaar, gewicht, kogelhuls en een statief voor fotocamera. 20e eeuw.

389. Lot curiosa

Lot curiosa met een brievenweegschaal, Hohner melodica piano, stapel buitenlandse bankbiljetten, ets van poesje, Art Deco glazen vaasje, oorbellen, houten bloempot, munten, houten Hindelooper kommetje en twee kaarten Friesland van de RHBS Drachten. 20e eeuw.

390. Lot curiosa

Lot curiosa met twee metalen globes, bronskleurige metalen tweepits wandlamp, groene vaas, peper- en zout stel, zeven glazen bakjes, metalen hertenkop en Makkumer aardewerken wandbordje. 20e eeuw.

391. Lot curiosa

Lot curiosa met zes porseleinen florale borden, porseleinen theepot, verzilverde kandelaar, damesschoenen slangenleder optiek, prenten, wandplaquette Ierland en jeneverglas. 20e eeuw.

392. Lot medische curiosa

Lot medische curiosa waaronder een bloeddrukmeter, eendenbek, injectiespuiten en meer. 20e eeuw.

393. Lot medische curiosa

Lot medische curiosa waaronder een eendenbek, hartslagmeter, pincetten, injectiespuiten. Tweede helft 20e eeuw.

394. Lot medische curiosa

Lot medische curiosa met een otoscoop, injectiespuiten, pincetten en een erkameter. Tweede helft 20ste eeuw.

395. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een lepelrek met tinnen lepels, een kristallen gemberpot, Duitse barometer, groen glazen sieradendoosje, een porseleinen dekselpot, persglazen blauw serveerschaaltje met kommetje, een bronzen bel en twee oud-Hollandse aardewerken tegels. 20e eeuw.

396. Lot tin

Lot tin met grote klepkan, vijf maatbekers, bord op groot formaat, kom en bordje, vier drinkbekers, melk en suikerstel en een lepelvaasje. 20e eeuw.

397. Lot keramiek

Lot keramiek met onder andere een Workummer aardewerken varken, vergiet en schenkkan, een Makkumer aardewerken schaaltje met hengsel, twee Chinese kommen en een aardewerken schaal in schelpvorm. 20e eeuw.

398. Lot curiosa

Lot curiosa met een Egg coddler Royal Worchester, Chinese lakdoos met onderzetters, drie klederdracht poppen, twee kristallen inktpotten, houten onderzetters, kop-en-schotel en beker, drinkglaasjes, beeldje, dekseldoos met vrouwenportret en een papieren Gulden uit 1943. 20e eeuw.

399. Lot curiosa

Lot curiosa met een houten beeld van een olifant, houten lepel, drie tribale hoofddeksels en een Afrikaanse kruithoorn. 20e eeuw.,

400. Lot curiosa

Lot curiosa met een houten paard Zwitserland, metalen brievenstandaard, houten beeld man met knijptang, gietijzeren poot, messing deurbel, messing kan en koperen theelicht, ketel, kom op pootjes, kleine messing bloempotje en keramieken onderzetter voor pannen en een blaasbalg. 20e eeuw

9725 CT Groningen