Veiling: Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023

328. Affiches

Twee mode affiches getiteld "London Glamour Summer/Spring" en Mery Vogue London Collection". Frankrijk, gedateerd 1948.

329. Kistje met inhoud

Houten kistje gevuld met zes armbanden, twee kettingen, dertien horloges, lepeltjes en vorken. 20e/21e eeuw.

330. Sierborden, Spode England

Vier keramieken sierborden uit de Noble Horse Collection; Lippizaner, Arabian, American Quaterhorse en English Thoroughbred. Ontwerp Susie Whitcombe en uitgevoerd door Spode, England. Alle vier borden met certificaat en genummerd en gedateerd 1988.

331. Schilderij

Abstract schilderij met symbolistische objecten, uitgevoerd in gemengde techniek. Anoniem, jaren 90.

332. Lithografie, Bé Kracht

Lithografie met botanische voorstelling door Bé Kracht (Garnwerd, 1933). Rechtsonder gesigneerd en oplagenummer 4/8. Vierde kwart 20e eeuw.

333. Ets

Ets van een lezende moeder met dochter. Rechtsonder gesigneerd, begin 20e eeuw.

334. Schilderij

Schilderij, olieverf op linnen, van een winterlandschap met trekschuit en man en paard naar Louis Apol. 20e eeuw.

335. Houtsnede, Rudi Seidel

Houtsnede van een sporter van Arthur Rudolf (Rudi) Seidel (1938). Rechtsonder gesigneerd in een cirkel, oplagenummer I/2, gedateerd 2001 en onderin vermelding houtsnede.

336. Reclameaffiche Onderlinge Levensverzekering Eigen Hulp

Reclame affiche op groot formaat van de Onderlinge Levensverzekering Eigen Hulp te Den Haag met de titel “Een goed stuurman”. Omstreeks 1912.

337. Prent

Fotomechanische prent op groot formaat met de titel “Little Lady Bountiful” naar een schilderij van Fred Morgan, publiced by Bovril LTD. Datering 1904.

338. Reclameaffiche Nutrol Klewe & Co Dresden

Reclameaffiche voor Nutrol Klewe & Co Dresden, lithografie door Martin Bäcker, Dresden. Duitsland, jaren 20.

339. Beeld, Afrika

West-Afrikaans gestoken hardhouten beeld, 20e eeuw.

340. Keukengerei

Keukengerei met professionele zoutstrooier, een frietzeef en een geëmailleerd vergiet. Tweede helft 20ste eeuw.

341. Schilderij

Schilderij getiteld "Nieuw-Zeeland", Acrylverf op papier. M. Maks 20 eeuw.

342. Schilderij, Toon B.

Schilderij met de titel “Terra Vulcanica”. Rechtsonder gesigneerd Toon B en gedateerd 1993.

343. Drakenjas, China

Chinese donkergele zijden draken jas met verfijnd borduurwerk. Eerste helft 20e eeuw.

344. Schilderij, Peter Bosman

Schilderij van een huizenrij aan het water door Peter Bosman. Olieverf op linnen, linksonder gesigneerd Peter Bosman. Derde kwart 20e eeuw.

345. Lot emaille

Vijf emaille waskommen op groot formaat en vijf emaille borden met verschillende decoraties. Eerste helft 20ste eeuw.

346. Lot koperwerk

Koperwerk met een koperen- en messing akker, koperen theeketel met porseleinen greep met bijbehorend koperen theekomfoor. Eerste helft 20e eeuw.

347. Lot keramiek

Lot met vier keramieken objecten; Gouda plateel bloempot van Royal Goedewaagen, decor Laila, twee keramieken borden met Engels molendecor door Alfred Maekin, een porseleinen bord met Chinese decor en een porseleinen Chinese vaas met landschappelijke voorstelling. 20e eeuw.

348. Lot dames horloges

Lot met zes quartz dames horloges in horloge doos van de merken; Aqua, Raymond Weil, Oris, IK en Kipling. Eind 20e eeuw.

349. Beelden, Gino Rugerri Italië

Drie polystone bustes op marmeren basement van Dante, Christoffel Columbus en Homerus. Fabrikant G. Rugerri. Aan de onderzijde gemerkt met sticker. Made in Italy, vierde kwart 20e eeuw.

350. Snijwerk, Afrika

Houtsnijwerk attributen, tweeëntwintig in totaal, voor een kerststal van Afrikaanse origine. 20e eeuw.

351. Telefoon PTT

Moccakleurige vintage PTT telefoon met druktoetsen. Typeaanduiding T65-TDK de Luxe. Nederland, jaren 70.

352. Lot horloges

Lot met verschillende merken vintage heren- en dames polshorloges.

9725 CT Groningen