Veiling: Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023

353. Kledinghangers, ontwerp Ingo Maurer voor Design M

Zes kunststoffen kledinghangers door ontwerper Ingo Maurer voor Design M. Duitsland, jaren 70.

354. Lampenvoet

Aardewerken geglazuurde lampenvoet met floraal handgeschilderde decoratie. Aan de onderzijde gemerkt. Zuid-Europa, jaren 60/70.

355. Lot bijouterie

Lot bijouterie in doos met broches, oorbellen, kettingen, armbanden, mouwophouders, horloges en meer. Een volle doos, 20e eeuw.

356. Modelauto’s, Burago

Twee metalen Burago modelauto’s, een Ferrari Testa Rossa 250 modeljaar 1957 en een Dodge Viper. Omstreeks 2000.

357. Bowlpot

Kristallen geslepen bowlpot met bijbehorende sleef en kristallen onderzetter. Tweede kwart 20e eeuw.

358. Mand en instrument

Een Afrikaans tokkelinstrument met daarin verwerkt een kalebas en een gevlochten pitrieten mand in de vorm van een eend. 20e eeuw.

359. Glaswerk

Lot glaswerk met onder andere coupes en wijnglazen, 20e eeuw.

360. Fotocamera's

Lot verschillende vintage fotocamera's van onder andere de merken Nikon, Canon en Rollei. Tweede helft 20e eeuw.

361. Servies

Porseleinen theeservies met florale decoratie bestaande uit een theepot, suikerpot en twaalf kop-en-schotels. 20e eeuw.

362. Fotocamera's

Tien fotocamera’s waaronder Voightländer, Arco, Photax, Kodak, Perfecta II, Zenit-E, Brownie Holiday, Agfa, Steinbell en Gautier, lederen cameratas en een Kneb-30 Russische spionage camera. 20e eeuw.

363. Hanglampen

Zes vintage chromen hanglampen, eind 20e eeuw.

364. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder diverse flessenhouders, schenktuiten, theelepels en taartvorkjes. 20e eeuw.

365. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere twee glazen- en drie porseleinen apothekerspotten en vijzels. 20e eeuw.

366. Lot emaille

Lot emaille met twee petroleumstelletjes, een groene ketel en blauwe melkbus met deksel. Tweede kwart 20e eeuw.

367. Lot keramiek

Lot met zeven aardewerken borden, 20e eeuw.

368. Lot glaswerk en messing

Lot glaswerk en messing met twee kristallen Boheemse vazen, twee Jugendstil drinkglazen met messing montuur een keer WMF gemerkt, een Jugendstil messing WMF bloempotje struisvogel gemerkt, kristallen schaaltje met gematteerde lelietjes-van-dalen, glazen schaal met metalen montuur op pootjes, twee heldergroene glazen vazen en een serveerschaal. 20e eeuw.

369. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing Jugendstil boekensteun, een messing Jugendstil vaashouder, gietijzeren brievenbus met opschrift, brieven-en dagbladen wandhouder en een houten wandplaat met Duits opschrift. 20e eeuw.

370. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een vaasje, theelepels, strooier en een glas. 20e eeuw.

371. Lot gietijzer

Lot gietijzer met vier strijkijzers, drie onderzetters en een kandelaar. 20e eeuw.

372. Lot curiosa

Lot curiosa met een Chris van der Hoef tinnen thee ensemble Gero, tinnen kruik, ijzeren handschoentang, ijzeren sleutels, tinnen theekomfoor en twee jaren 70 asbakken. 20e eeuw.

373. Lot curiosa

Lot curiosa met een porseleinen serveerschaal Mason’s England, kwartetspel Steden van Nederland, Venetiaans muts Antonia Sautter, Venetiaans wandmasker, houten Aziatisch beeldje jongen, vier bierglazen, twee keramieken dekselpotten, aardewerken kom, bronzen Afrikaans beeldje, pleet bestek en een glazen vaas. 20e eeuw.

374. Lot curiosa

Lot curiosa met een Philips ventilator annex zaklamp, een Art Deco kammenbakje met spiegel, Art Nouveau prent ingelijst, porseleinen theepot met suikerpot en melkkan ontwerp Raymond Loewy en een Rosenthal porseleinen serveerset, ontwerp Tappio Wirkkala & Raymond Loewy. 20e eeuw.

375. Bordenstandaards

Lot met vierentwintig bordenstandaards, plastic- en houten exemplaren. 20e eeuw.

376. Lot Meccano

Uitgebreid lot Meccano, metalen constructie speelgoed met boekjes. Jaren 60/70.

377. Lot keramiek

Lot keramiek met een Art Deco koekjespot, Art Nouveau jardinière en schenkkan, een bloempot Modica Gouda Holland en twaalf porseleinen theekop-en-schotels met jachttaferelen. 19e/20e eeuw.

9725 CT Groningen