Veiling: Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023

777. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere drie kruiken, koffiemolen, steelpan, stoof, theepot en maatkan. Begin 20e eeuw

778. Stoel, ontwerp Gijs Boelaars voor Lundia

Verstelbare Fins berkenhout multiplex stoel, model Lundi-sit, Ontwerp Gijs Boelaars voor Lundia, jaren 80.

779. Kamerscherm, Frankrijk

Frans kamerscherm met drie panelen, vroeg 19e-eeuws voorstelling van ballonvaarders en plattelands figuren. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

780. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit vier theelichten, tinnenvaas en lampenvoet. Begin 20e eeuw.

781. Lot aardewerk

Lot met twee aardwerken kruiken met handvat, een aardwerken jeneverkruik en een bruin geglazuurde voorraadpot. Eerste helft 20e eeuw.

782. Lot fotografie

Lot met vier balgcamera’s van de merken Kodak, Compur en Agfa, twee dubbele lens camera’s waaronder Kodak Duaflex II, Six-20 en drie compact camera’s plus statief in lederen huls, lederen cameratas voor balgcamera en een tafelstatief. Totaal negen camera’s, jaren 30-60.

783. Lot curiosa

Lot curiosa met een Shiva beeld uitgevoerd in metaallegering, een groene glazen lage vaas, een groene solifleur vaas, Gouda plateel vaas, keramieken oliekruik en vier gordijnhouders met kwast. 20e eeuw.

784. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing Art Nouveau tafelveger en blik, vijf ingelijste florale Art Nouveau tegels, twee keramieken wandborden met afbeeldingen van rivierlandschappen, twee halskettingen waarvan een gitten en een keramieken lampet waskom van Societé Ceramique, Maastricht. 20e eeuw.

785. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer fotocamera's en diverse singels. Tweede helft 20e eeuw.

786. Sierborden

Lot met verschillende sierborden uitgegeven door en ter ondersteuning van het Wereld Natuur Fonds. Eind 20e eeuw.

787. Lot curiosa

Lot curiosa met jaren 50 keukenklok Wehrle, een bakelieten Philishave, twee Dinkey Toys auto’s Rolls Royce en Ford Sedan, zaklamp Pertrix, wekker gemerkt Peter Germany en een gemerkte tinnen theepot, melkkan, suikerpot, komfoor en lepelbeker van Amsing Groningen. 20e eeuw.

788. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit verschillende aardewerken sierborden. 20e eeuw.

789. Lot Britains

Lot met groot aantal verschillende tinnen boerderij figuren veelal Britains. Derde kwart 20e eeuw.

790. Lot Britains

791. Lot Britains

Lot met groot aantal verschillende tinnen boerderij figuren en twee boten veelal Britains. Derde kwart 20e eeuw.

792. Lot curiosa

Lot curiosa met twee poppen met kleding, een porseleinen handbeschilderde poppenhoofd en een speelgoed konijn. 20e eeuw.

793. Poppen

Twee verschillende poppen, een pop gemerkt Wildebras en een pop gemerkt A.M. (Armand Marseille). Eerste helft 20e eeuw.

794. Lot curiosa

Lot curiosa met Chinese aardwerken theekopjes met schotels, Arabia kommetjes met schotel, persglazen gele Sklo bullit vaas, hyacintvaas, twee glazen lampenkappen, West Germany keramieken vaas, een Royal Goedewaagen sierbord en een keramieken tegel gedecoreerd met ooievaar door Atelier Nanning de Vries. 20e eeuw.

795. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een houten beeld van een zeeman, driedimensionaal wandbord, theepot, glazen vaas, schaal, beeldje van dame en schilderijtje. 20e eeuw.

796. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een oriëntaalse hanglamp, messing vaas, houten beeld, drie Midden-Amerikaanse stoffen poppen en een messing spiegel. 20e eeuw.

797. Lot curiosa

Lot curiosa met verschillende gebruiksvoorwerpen waaronder een aardewerken servies, kristal en meer. 20e eeuw.

798. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere verschillende houten beelden en een masker, 20e eeuw.

799. Lot curiosa

Lot curiosa met verschillende houten gebruiksvoorwerpen, 20e eeuw.

800. Sigarenblikken

Lot met circa tweehonderdvijftig sigarenblikken van voornamelijk Nederlandse sigarenfabrikanten. 20e eeuw

9725 CT Groningen