Veiling: Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023

727. Tegels, Jugendstil

Lot met drieëntwintig Boizenburg Jugendstil gedecoreerde tegels. Aan de achterzijde gemerkt en genummerd. Duitsland, jaren 10/20 vorige eeuw.

728. Lithografie

Lithografie van een boeier bij uitvaren haven. Rechtsonder gesigneerd, vermelding van het oplagenummer 19/800 en gedateerd 1995.

729. Karaffen

Vijf glazen karaffen met stop, deels met geslepen patronen. 20e eeuw.

730. Karaf, Bohemen

Boheems kristallen karaf in cognackleur met geslepen floraal decor. Tsjechië, jaren 60/70.

731. Lakstempelhouder met lakstempels

Messing lakstempelhouder voorzien van acanthusbladeren decoratie met afneembare kaarsenstandaard, inclusief twee lakstempels en rode lakstift. Daarbij een wandbord met verschillende lakstempels. 20e eeuw.

732. Engel

Houten polychroom geschilderde engel met attribuut in de hand, 20e eeuw.

733. Lot pleet bestek

Lot verzilverd bestek met vorken, messen, lepels, serveertang, serveerlepels, botermessen, theelepels en kaasschaaf. 20e eeuw.

734. Lot koper

Twee antieke koperen akers met hengsel en een set van vijf keukenhaakjes in de vorm van een koffiemolen, fluitketel en theepot. 20e eeuw.

735. Lot pleet bestek

Lot pleet met verzilverde serveertang, taartschep, vijf vorken en vijf lepels, twee kleine serveervorkjes, lepel en een kaasschaaf. 20e eeuw.

736. Paardenhoofd

Betonnen paardenhoofd met opengesperde mond, met wand bevestiging. Vierde kwart 20e eeuw.

737. Schilderij, Lapidoth

Schilderij van een landschap met bebouwing aan het water en een visser met boot. Olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd Lapidoth, eerste helft 20ste eeuw.

738. Stopflessen en kandelaren

Twee persglazen stopflessen en twee metalen kandelaren met blauw glazen tussenstuk, 20e eeuw.

739. Kaart Appingedam

Tekening, handmatig ingekleurd, van de stad Appingedam. Een kopie van een oorspronkelijke kaart uit 1833 van Steenhuis. Vervaardigd in 1981.

740. Lot pleet bestek, Landgraaf 90

Lot pleet bestek gemerkt Landgraaf 90 en een kroontje. Set bestaat uit twaalf ontbijtmessen en -vorken, twaalf dinermessen en -vorken, twaalf lepels, drie serveerlepels en een trancheer set bestaande uit mes, vork en vijf messenleggers. Tweede helft 20e eeuw.

741. Lot curiosa

Lot curiosa met een Nympfenburg handbeschilderde bakje, jampot met deksel en schotel, een Swatch horloge met negen armbandjes, glazen presse-papier, twee Rosenthal kaarsenstandaards, Villeroy & Boch gouden konijn, Rosenthal asbak en een keramieken beker. 20e eeuw.

742. Schaakspel

Schaakspel met houten speelbord en benen speelstukken, deels geëboniseerd. Eerste helft 20e eeuw.

743. Schaakstukken met schaakbord

Lot schaakstukken uit vier verschillende spellen met een bord. 20e eeuw.

744. Kledingkast

Notenhouten kledingkast met hang en leggedeelte, midden 20e eeuw.

745. Kapset, Gero

Gero verzilverde driedelig kapset bestaande uit een spiegel met twee borstels. Midden 20e eeuw.

746. Lot sieraden

Lot met negentien kettingen, twee paar oorbellen, een broche, horloge en armband. 20e eeuw.

747. Lot pleet bestek

Lot pleet met onder meer een visbestek, eetlepels, dessertlepels, theelepels, messen, fruitmesjes en gebaksvorken. 20e eeuw.

748. Lot pleet

Lot pleet bestaande uit een verzilverde beurs, dekseldoos, Douwe Egberts theedoos, sigarettendozen, Maggihouder, strooiers, kaarsenstandaard, serveervork, beursje, grote dekseldoos en een wandplaquette. 20e eeuw.

749. Slee, Spartan Canada

Houten bestuurbare metalen slee met houten opbouw van het merk Spartan. Canada, jaren 50.

750. Lot pleet

Groot lot pleet met onder meer theelepels, taartvorkjes, handspiegel, verschillende serveerschaaltjes en meer. Midden 20e eeuw.

751. Lot pleet bestek

Lot pleet bestek met Augsburger Faden bestek (twaalf lepels en negen vorken), DSA 90 bestek (zes lepels, zes messen en zes vorken), vijf Henckels Söllingen barokke messen, twee pleet messen en twee messen met zilveren heft in tweede gehalte zilver gemerkt. 20e eeuw.

9725 CT Groningen