Veiling: Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023

752. Koffer met schaatsen

Vulcanfiber bruine reiskoffer van Hulshof gevuld met vijf paar Friese schaatsen en een paar noren. Tweede helft 20e eeuw.

753. Sierborden, China

Twee Chinese messing sierborden voorzien van een geciseleerd floraal decor en een feniks. 20e eeuw.

754. Lot curiosa

Twee houten opbergkistjes en vijf koud geschilderde floraal gedecoreerde porseleinen objecten voor een damestoilet bestaande uit drie flacons met dop, een verstuiver en een dekseldoosje. 20e eeuw.

755. Schaakstukken

Lot schaakstukken met keramieken ridders in Middeleeuwse stijl in bruin en crèmekleur, benen Chinese schaakstukken en Russische houten handbeschilderde schaakstukken. Tweede helft 20ste eeuw.

756. Soepterrine, Petrus Regout Maastricht

Keramieken soepterrine met schotel en bijbehorende soeplepel door Petrus Regout & Cie, Maastricht. Nederland, eerste helft 20ste eeuw.

757. Plaatjesalbums

Negen plaatjesalbums gevuld met plaatjes uit verschillende periodes. Eerste helft 20e eeuw.

758. Lot boeken

Lot met verschillende kinderboeken, midden 20e eeuw.

759. Petroleumlamp

Hangende in hoogte verstelbare petroleumlamp met melkglazen kap en majolica pot. Begin 20e eeuw.

760. Afdekkleed doodskist

Fijn linnen afdekkleed voor een doodskist met geborduurd opschrift “Heb God lief boven (a)lle. Dient elkander door de liefde” Nederland, omstreeks 1910.

761. Hanglamp, Frankrijk

Messing Franse plafondlamp in kroonluchter model, voorzien van kwadratisch glazen elementen en voorzien van twee lichtpunten. Frankrijk, jaren 50/60.

762. Hanglamp

Art Deco stijl ivoorkleurige glazen hanglamp met oranje biezen en messing elementen. Jaren 50.

763. Schilderij

Schilderij, olieverf op linnen, van een winterlandschap naar F.J. Du Chattel. Rechtsonder gesigneerd met een n. voor de signatuur (slecht zichtbaar). Eerste helft 20e eeuw.

764. Schilderij

Schilderij van een zeegezicht. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1991.

765. Prent

Prent van een aquarel met gezicht op het IJselmeer. Eind 20e eeuw.

766. Kroonluchter

Messing driepits kroonluchter met glaspegels. Eind 20e eeuw.

767. Jachtjas, Hunter Outdoor

Dames lichtgroene jachtjas in tweed stijl, visgraat met overcheck van Hunter Outdoor, 21e eeuw.

768. Bontjas

Dames bontjas met twee soorten bont. Derde kwart 20e eeuw.

769. Lammy coat, Palle Wikström

Lammy coat, lang damesmodel van het merk Palle Wikström, made in Spain, vierde kwart 20e eeuw.

770. Shearling coat, Van Heusden

Lederen jas, shearling coat, kleur donkergroen en met label van Van Heusden, Groningen. Made in Finland, vierde kwart 20e eeuw.

771. Bontjas

Vintage dames nerts bontjas, derde kwart 20e eeuw.

772. Lot kristal en glaswerk

Lot glaswerk met kristallen schaal op verzilverde voet, kristallen geslepen karaf, een glazen dekselpot met verzilverde dop, twee zoutvaatjes, kristallen presse-papier, borrelglaasjes, een geslepen karaf met stop, verschillende kristallen diertjes en een kristallen kandelaar. 20e eeuw.

773. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing lantaarn, een metalen kraantjeskan met komfoor, twee Nutsspaarbank spaarpotten, een tinnen schenkkan met dop en een vernikkelde koffiepot. 20e eeuw.

774. Lot porselein, China

Twee porseleinen theeserviezen in blauwe- en rode kleurslag voorzien van florale en landschappelijke voorstellingen. Rode theeseries met theepot. China, 20e eeuw.

775. Lot curiosa

Lot curiosa met acht Zwiebelmuster porseleinen borden afkomstig uit Meissen, een blauw-wit keramieken kaststel met molen decoratie, keramieken serveerbord, Chinese kom met lepel, twee keramieken tegels “Je Maintendrai”, een Mosa theepot en een dienblad. 20e eeuw.

776. Gobelin wandkleed, België

Gobelin wandkleed op groter formaat met een romantische voorstelling van vissende personen. België, eerste helft 20ste eeuw.

9725 CT Groningen