Veiling: Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023

677. Wandlamp, Dijkstra

Vintage wandlamp door de Nederlandse lampenfabrikant Dijkstra in Mushroom design. Verchroomd metaal met acryl plexiglas lampenkap. Amsterdam, jaren 70.

678. Kroonluchter, Frankrijk

Franse kroonluchter met glazen octogonale glasstukken, voorzien van drie luchtpunten. Jaren 50/60.

679. Tapijt, Deventer

Deventer tapijt met oosterse uitstraling, machinaal geweven. Jaren 20/30.

680. Bank, Biedermeier

Biedermeier mahoniehouten bank met beige gestreepte velours bekleding, 19e eeuw.

681. Zwaan

Gipsen zwaan in vogelvlucht, einde 20e eeuw.

682. Bureaustoel, Ahrend

Ahrend bureaustoel met houten zitting en rugsteun, in hoogte verstelbare. Jaar van fabricage 1992.

683. Hanglamp, Duitsland

Hanglamp met gemarmerde lampenkappen, model Berliner messing, in hoogte verstelbaar. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

684. Buisframestoelen

Drie vintage buisframestoelen met pitrieten zitting en rugleuning, jaren 80.

685. Pianokruk, Art Deco

Eikenhouten Art Deco verstelbare pianokruk met velours bekleding. Jaren 30.

686. Dekenkist 1771, Twente

Eikenhouten Twentse dekenkist met gestoken frontpanelen met datering 1771.

687. Naaimachine, Singer

Singer naaimachine met originele houten kist. Jaren 20/30.

688. Bolkroonluchter

Messing bolkroonluchter voor zes kaarsen, 20e eeuw.

689. Kunstboeken

Vier kunstboeken, twee Franse boeken over Vlaams tapijtwerk getiteld "Los Honores, Tappiseries Flamendes pour Charles Quint"en een kunstboek over Titiaan getiteld "Le Ciecle de Titien", Tevens twee Italiaanse kunstboeken over Giorgio Morandi en Felice Casorati. Vierde kwart 20e eeuw.

690. Bijzettafel

Bijzettafel in grenenhout met lade en voorzien van bronskleurig beslag. Eerste kwart 20e eeuw.

691. Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel met gedraaide poten. Eerste kwart 20e eeuw.

692. Eetkamerstoelen

Vier houten eetkamerstoelen met biezen gevlochten zittingen, jaren 80.

693. Hutkoffer

Groene metalen hutkoffer met houten spanbanden en messingkleurig beslag. Midden 20e eeuw.

694. Jardinière

Gietijzeren jardinière met gevlochten patroon, 20e eeuw.

695. Vloerlamp, Dijkstra

Vintage vloerlamp van de Amsterdamse lampenfabrikant Dijkstra met twee verstelbare metalen bollen. Nederland, jaren 70.

696. Hanglamp

Bronskleurige hanglamp met vijf gemarmerde lampenkapjes en gedecoreerd met acanthusbladeren. Tweede kwart 20e eeuw.

697. Nachtkastje

Houten nachtkastje met marmeren bovenblad en porseleinen knopjes. Frankrijk, eerste helft 20ste eeuw.

698. Hanglamp, Amsterdamse School

Amsterdamse School koperen hanglamp met florale stoffen bekleding. Jaren 20/30.

699. Kaart Amsterdam

Cartografische handingekleurde kopergravure betreffende de blokkade van Amsterdam door de troepen van Willem II, 1650 naar Pieter Nolpe 1728-1730. 19e eeuw.

700. Borden

Zestien porseleinen borden waaronder Petrus Regout Maastricht. 20e eeuw.

701. Kaart provincie Overijsel

Cartografische kopergravure van Overijsel met de titel "Ditio Trans-Isulana" uit 1638, is oorspronkelijk uitgegeven door Johannes Janssonius in "Gerardi Mercatoris et I. Hondii". Atlas Novus te Amsterdam. 19e eeuw.

9725 CT Groningen