Veiling: Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
677. Wandlamp, Dijkstra
Vintage wandlamp door de Nederlandse lampenfabrikant Dijkstra in Mushroom design. Verchroomd metaal met acryl plexiglas lampenkap. Amsterdam, jaren 70.
678. Kroonluchter, Frankrijk
Franse kroonluchter met glazen octogonale glasstukken, voorzien van drie luchtpunten. Jaren 50/60.
679. Tapijt, Deventer
Deventer tapijt met oosterse uitstraling, machinaal geweven. Jaren 20/30.
680. Bank, Biedermeier
Biedermeier mahoniehouten bank met beige gestreepte velours bekleding, 19e eeuw.
682. Bureaustoel, Ahrend
Ahrend bureaustoel met houten zitting en rugsteun, in hoogte verstelbare. Jaar van fabricage 1992.
683. Hanglamp, Duitsland
Hanglamp met gemarmerde lampenkappen, model Berliner messing, in hoogte verstelbaar. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
684. Buisframestoelen
Drie vintage buisframestoelen met pitrieten zitting en rugleuning, jaren 80.
685. Pianokruk, Art Deco
Eikenhouten Art Deco verstelbare pianokruk met velours bekleding. Jaren 30.
686. Dekenkist 1771, Twente
Eikenhouten Twentse dekenkist met gestoken frontpanelen met datering 1771.
687. Naaimachine, Singer
Singer naaimachine met originele houten kist. Jaren 20/30.
688. Bolkroonluchter
Messing bolkroonluchter voor zes kaarsen, 20e eeuw.
689. Kunstboeken
Vier kunstboeken, twee Franse boeken over Vlaams tapijtwerk getiteld "Los Honores, Tappiseries Flamendes pour Charles Quint"en een kunstboek over Titiaan getiteld "Le Ciecle de Titien", Tevens twee Italiaanse kunstboeken over Giorgio Morandi en Felice Casorati. Vierde kwart 20e eeuw.
690. Bijzettafel
Bijzettafel in grenenhout met lade en voorzien van bronskleurig beslag. Eerste kwart 20e eeuw.
691. Bijzettafel
Eikenhouten bijzettafel met gedraaide poten. Eerste kwart 20e eeuw.
692. Eetkamerstoelen
Vier houten eetkamerstoelen met biezen gevlochten zittingen, jaren 80.
693. Hutkoffer
Groene metalen hutkoffer met houten spanbanden en messingkleurig beslag. Midden 20e eeuw.
694. Jardinière
Gietijzeren jardinière met gevlochten patroon, 20e eeuw.
695. Vloerlamp, Dijkstra
Vintage vloerlamp van de Amsterdamse lampenfabrikant Dijkstra met twee verstelbare metalen bollen. Nederland, jaren 70.
696. Hanglamp
Bronskleurige hanglamp met vijf gemarmerde lampenkapjes en gedecoreerd met acanthusbladeren. Tweede kwart 20e eeuw.
697. Nachtkastje
Houten nachtkastje met marmeren bovenblad en porseleinen knopjes. Frankrijk, eerste helft 20ste eeuw.
698. Hanglamp, Amsterdamse School
Amsterdamse School koperen hanglamp met florale stoffen bekleding. Jaren 20/30.
699. Kaart Amsterdam
Cartografische handingekleurde kopergravure betreffende de blokkade van Amsterdam door de troepen van Willem II, 1650 naar Pieter Nolpe 1728-1730. 19e eeuw.
700. Borden
Zestien porseleinen borden waaronder Petrus Regout Maastricht. 20e eeuw.
701. Kaart provincie Overijsel
Cartografische kopergravure van Overijsel met de titel "Ditio Trans-Isulana" uit 1638, is oorspronkelijk uitgegeven door Johannes Janssonius in "Gerardi Mercatoris et I. Hondii". Atlas Novus te Amsterdam. 19e eeuw.
9725 CT Groningen