Veiling: Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023

Wajangpoppen, Indonesië

Vier houten Wajangpoppen en een lederen schimmenspel pop (Wajang kulit). Indonesië, 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met Balinees hardhouten buste van een dame, een keramieken Engelse kat, lepeldoos met theelepels Apostel model, vier porseleinen Rosenthal koffiekoppen, kaarsenstandaard, marmeren schaal en twee Stelton vitrine displays. 20e eeuw.

Vaas, Clement Massier

Keramieken vaasje met floraal decor door Clement Massier (Golfe-Juan, Frankrijk). Midden 20e eeuw.

Beeldje, Lisa Larsson

Keramieken beeldje "South" uit de serie "All the world's children", ontwerp van Lisa Larsson (1931) en uitgevoerd door Gustavsberg,

Lot houtsnijwerk

Lot houtsnijwerk met ondermeer twee Balinese wandmaskers, houten bijzettafel, houten lijst en een polychroom beschilderde beeld. 20/21e eeuw.

9725 CT Groningen