Veiling: Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023
354. Lot tin
Lot tin bestaande uit een groot formaat dienblad gemerkt XX, twee schenkkannen waaronder een eikeltjeskan, een bierpul en een nachtspiegel voorzien van meerdere stempels. 18/19e eeuw.
355. Lot curiosa
Lot curiosa met een houten krat, oosters tapijtje, een Art Deco theelicht, tinnen theepot en chromen theepot. 20e eeuw.
356. Lot curiosa
Lot curiosa met een messing olielamp, een vernikkeld messing theelicht met geëmailleerde floraal glazen inzetstuk en twee metalen pasteivormen. 20e eeuw.
357. Wandklok, Orfac
Zaanse wandklok van het merk Orfac uit Roden. Jaren 70/80.
358. Tegels
Lot met drieëndertig randtegels met florale motieven. 20e eeuw.
359. Openhaardset
Messing openhaardset bestaande uit een schep, tang en pook. 20e eeuw.
360. Ketels en beddenpan
Twee messing ketels, een koperen waterketel en een koperen beddenpan met eikenhouten steel. 20e eeuw.
361. Lot koper en messing
Koperen theestoof met messing waterketel, koperen evenveeltjespan en koperen waterketel met porseleinen knopje. 20e eeuw.
362. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer twee theepotten, keramieken spaarpot, twee Franse plateelborden, vaasje Kristalunie Max Verboeket, jeneverfles, theelepels en porselein.
363. Lot singles
Lot van circa honderdvijftien singles, van klassiek tot pop. Jaren 50-80.
364. Lot elpees
Lot met circa vijfenveertig elpees uit de jaren 70/80.
365. Lot elpees
366. Lot elpees
367. Lot elpees
Lot met circa vijfenveertig elpees uit de jaren 60/70/80.
368. Lot elpees
369. Lot elpees
Lot met circa vijftig elpees uit de jaren 70/80.
370. Lot elpees
371. Lot elpees
372. Lot elpees
373. Lot elpees
374. Lot elpees
375. Tegels
Lot met tweeëntwintig randtegels. Eerste helft 20ste eeuw.
376. Lot bordenstandaards
Lot met houten- en kunststoffen bordenstandaards. 20e eeuw.
377. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer een blik, Afrikaanse kerststal figuren en meer, 20e eeuw.
378. Lot porselein, China
Lot divers Chinees porselein waaronder borden, schotel en een kom. 19e/20e eeuw.
9725 CT Groningen