Veiling: Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023

278. Staffordshire vazen

Twee Staffordshire polychroom handbeschilderde porseleinen vazen in de vorm van paartjes bij open haard. Engeland, omstreeks 1900.

280. Pop

Composiet pop overtrokken met was in de stijl van Motschmann. Ongemerkt, 19e eeuw.

281. Telefoonkaarten

Lot telefoonkaarten. 20e eeuw.

282. Sieraden

Twee sieradendozen met inhoud waaronder oorbellen, broches, hangers en kettingen. Onedel, tweede helft 20ste eeuw/ 21e eeuw.

283. Kettingen en broches

Lot met zevenentwintig halskettingen en acht broches. Onedel, 20 eeuw.

284. Comptometer, Felt & Tarrant

Comptometer van Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago, eerste helft 20e eeuw.

285. Lot porselein, China

Lot Chinees porselein waaronder twee handbeschilderde borden, drie Chinese kommetjes, twee snuffbottles, en drie schaaltjes. 20e eeuw.

286. Lakdoos met inhoud, China

Chinese lakdoos met landschappelijke voorstellingen, gevuld met een filigraine gesp met rode siersteen, twee benen pedicure attributen en een veterhaak. 20e eeuw.

287. Singles

Singels in totaal eenentwintig stuks met klassiek, jazz, operette en pop. Derde kwart 20e eeuw.

288. Lot pleet

Lot zilver pleet met vier klederdrachtgespen gedecoreerd met parelranden, een floraal gedecoreerde servetring en een vingerhoedje. 20e eeuw.

289. Poppen

Twee houten poppen in Franse 18e-eeuwse stijl kleding. Op het achterhoofd gesigneerd met mogelijk AB. Frankrijk, begin 20e eeuw.

290. Geweer

Ottomaans enkelloops voorlader geweer, rond 1900

291. Geweer

Ottomaans enkelloops voorlader geweer ingelegd met been, omstreeks 1900.

292. Windhond

Bronzen windhond, einde 20e eeuw.

293. Vazen, Bohemen

Twee donkerrode dikwandige Boheemse vazen met koudgeschilderde goudaccenten. Eind 19e eeuw.

294. Wandklok zon

Houten vergulde wandklok in zonnestralen optiek. Jaren 50.

295. Vaas, Meyr’s Neffe

Kristallen uraniumglazen vaas, ontwerp toegeschreven aan Josef Hoffmann en uitgevoerd door glasfabrikant Meyr’s Neffe. Omstreeks 1916.

296. Dekseldozen

Twee glazen dekseldozen, een bruine Boheemse Art Deco stijl door Podbira Brothers met goudkleurig blokmotief en een dekseldoos in frosted glas met rode slang als dekselknop. Midden 20e eeuw.

297. Lot porselein, China

Lot Chinees porselein met twee handbeschilderde theekommen, drie schotels en een floraal beschilderde kom. 20e eeuw.

298. Lot filatelie

Vijf albums met postzegels uit alle windstreken en van de verschillende continenten. 20e eeuw.

299. Halskettingen

Zes halskettingen met natuurlijke sierstenen. Tweede helft 20ste eeuw.

300. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit zilveren breipenhouders met ketting, schaartje, geciseleerde naaldenhouder met omwonden slang en naaldenhouder met parelrand. Gemerkt met 800 en zwaardjes. Omstreeks 1900.

301. Staffordshire beelden

Twee Staffordshire porseleinen handbeschilderde honden voorzien van goudaccenten. Engeland, eerste helft 20e eeuw.

302. Weegschaal, W & J George & Becker Ltd

Apothekers messing weegschaal gefabriceerd door de firma W & J George & Becker Ltd in houten beglaasde kast. Rond 1900.

303. Wandborden, Rosenthal

Twee porseleinen Rosenthal wandborden uit de Rosenthal Classic reeks Fornasetti, maanden april en mei. Compleet met originele doos, Duitsland, jaren 80

9725 CT Groningen