Veiling: Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023
278. Staffordshire vazen
Twee Staffordshire polychroom handbeschilderde porseleinen vazen in de vorm van paartjes bij open haard. Engeland, omstreeks 1900.
280. Pop
Composiet pop overtrokken met was in de stijl van Motschmann. Ongemerkt, 19e eeuw.
282. Sieraden
Twee sieradendozen met inhoud waaronder oorbellen, broches, hangers en kettingen. Onedel, tweede helft 20ste eeuw/ 21e eeuw.
283. Kettingen en broches
Lot met zevenentwintig halskettingen en acht broches. Onedel, 20 eeuw.
284. Comptometer, Felt & Tarrant
Comptometer van Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago, eerste helft 20e eeuw.
285. Lot porselein, China
Lot Chinees porselein waaronder twee handbeschilderde borden, drie Chinese kommetjes, twee snuffbottles, en drie schaaltjes. 20e eeuw.
286. Lakdoos met inhoud, China
Chinese lakdoos met landschappelijke voorstellingen, gevuld met een filigraine gesp met rode siersteen, twee benen pedicure attributen en een veterhaak. 20e eeuw.
287. Singles
Singels in totaal eenentwintig stuks met klassiek, jazz, operette en pop. Derde kwart 20e eeuw.
288. Lot pleet
Lot zilver pleet met vier klederdrachtgespen gedecoreerd met parelranden, een floraal gedecoreerde servetring en een vingerhoedje. 20e eeuw.
289. Poppen
Twee houten poppen in Franse 18e-eeuwse stijl kleding. Op het achterhoofd gesigneerd met mogelijk AB. Frankrijk, begin 20e eeuw.
290. Geweer
Ottomaans enkelloops voorlader geweer, rond 1900
291. Geweer
Ottomaans enkelloops voorlader geweer ingelegd met been, omstreeks 1900.
293. Vazen, Bohemen
Twee donkerrode dikwandige Boheemse vazen met koudgeschilderde goudaccenten. Eind 19e eeuw.
294. Wandklok zon
Houten vergulde wandklok in zonnestralen optiek. Jaren 50.
295. Vaas, Meyr’s Neffe
Kristallen uraniumglazen vaas, ontwerp toegeschreven aan Josef Hoffmann en uitgevoerd door glasfabrikant Meyr’s Neffe. Omstreeks 1916.
296. Dekseldozen
Twee glazen dekseldozen, een bruine Boheemse Art Deco stijl door Podbira Brothers met goudkleurig blokmotief en een dekseldoos in frosted glas met rode slang als dekselknop. Midden 20e eeuw.
297. Lot porselein, China
Lot Chinees porselein met twee handbeschilderde theekommen, drie schotels en een floraal beschilderde kom. 20e eeuw.
298. Lot filatelie
Vijf albums met postzegels uit alle windstreken en van de verschillende continenten. 20e eeuw.
299. Halskettingen
Zes halskettingen met natuurlijke sierstenen. Tweede helft 20ste eeuw.
300. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit zilveren breipenhouders met ketting, schaartje, geciseleerde naaldenhouder met omwonden slang en naaldenhouder met parelrand. Gemerkt met 800 en zwaardjes. Omstreeks 1900.
301. Staffordshire beelden
Twee Staffordshire porseleinen handbeschilderde honden voorzien van goudaccenten. Engeland, eerste helft 20e eeuw.
302. Weegschaal, W & J George & Becker Ltd
Apothekers messing weegschaal gefabriceerd door de firma W & J George & Becker Ltd in houten beglaasde kast. Rond 1900.
303. Wandborden, Rosenthal
Twee porseleinen Rosenthal wandborden uit de Rosenthal Classic reeks Fornasetti, maanden april en mei. Compleet met originele doos, Duitsland, jaren 80
9725 CT Groningen