Veiling: Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023

329. Ornament

Gietijzeren geëmailleerd ornament in de vorm van een bloemenboeket. Aan de achterzijde een aangebracht modelnummer 105. Frankrijk, derde kwart 20e eeuw.

330. Sidetable

Houten notenkleur gebeitste sidetable, roomdivider met lade. Aan alle vier zijden gestoken gedecoreerd. Eind 20e eeuw.

331. Lot messing en koper

Lot bestaande uit een messing schaal, twee bewerkte messing kommen en een koperen bakvorm in de vorm van een vis. 20e eeuw.

332. Schilderij, H. Wiersma

Schilderij van twee Cancan dansende dames door H. Wiersma. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd januari 1968.

333. Aker

Koperen aker met genagelde banden en messing handvat. Betreft een groot formaat aker, 19e eeuw.

334. Pijl- en boogset

Bamboe boog met twaalf pijlen en metalen pijlpunt in wandhouder. Midden 20e eeuw.

335. Vloerlamp

Messing vloerlamp in Hollywood Regency stijl. Vierde kwart 20e eeuw.

336. Lot koper en messing

Lot bestaande uit een koperen doofpot, messing kooltjeshouder met eikenhouten steel, messing pot met hengsels en twee messing warmhoud komforen. 20e eeuw.

337. Tafellampen

Twee messing tafellampen met houten pilaar in neoclassicistische stijl, gedecoreerd met acanthusbladeren. Vierde kwart 20e eeuw.

338. Bureaustoel

Houten Thonet stijl bureaustoel met stoffen bekleding. Tweede helft 20ste eeuw.

339. Lot curiosa

Zeven lakstempelhouders uitgevoerd in metaal, twee lakstempelhouders uitgevoerd in gietijzer en een messingkleurige lakstempelhouder met penhouder op acrylaat basis. Tevens een Rayonex aardstralen verstoorder. 20e eeuw.

340. Lot keramiek

Keramieken Portugese serveerschotel met terrine in de vorm van een kool, uitgevoerd door Bordallo. Daarbij vier schotels met wijnblad decor en een opengewerkte groene fruitschaal van Vaudrevauge uit het Saargebied. 20e eeuw.

341. Wajangpoppen

Vier Indonesische houten wajangpoppen. Eerste helft 20ste eeuw.

342. Theestoof met ketel, Biedermeier

Biedermeier theestoof compleet met koperen ketel en binnenbak. Nederland, 19e eeuw.

343. Aquarel, E.C. Schneider

Aquarel van een interieur door E.C. Schneider. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1950.

344. Theestoof met ketel, Biedermeier

Biedermeier theestoof met messing ketel, rond 1900.

345. Lot tassen

Lot met negen lederen heren- en damestassen. 20e eeuw.

346. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing cache-pot gedecoreerd met pruimen en voorzien van leeuwenkoppen met ringen, een messing waterkruik en groter formaat voorraadblik uit Japan. 20e eeuw.

347. Plafonnières

Twee bronskleurige plafonnières met glazen lampenkap. Jaren 50/60.

348. Bijzettafels

Twee beukenhouten bijzettafels met lade. Eind 20e eeuw.

349. Lot ketels

Lot met drie messing ketels en een koperen waterketel. 20e eeuw.

350. Lot fournituren

Lot verschillende fournituren, opzetbanden en overige decoratief textiel. 20e eeuw.

351. Lot curiosa

Lot curiosa met een glazen Art Deco olielamp, Keulse kruik en een tinnen schenkkan Philip Ashberry & Sons, Sheffield. 20e eeuw.

352. Lot koper en messing

Lot bestaande uit een koperen kolenkit, twee koperen waterketels en een messing dekselpot met duimrust. 20e eeuw.

353. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een houten opbergdoos gemerkt Tj. H. Waterbolk, een keramieken spaarpot, Ronson tafelaansteker, servetringen, snuff bottles, verzilverde theelepels, porseleinen dekseldoosje, militaire knopen, kristal en meer. 20e eeuw.

9725 CT Groningen