Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023

Friese staartklok

Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat met datumaanduiding en maanmechanisme, op de kap latoenkoperen rozetten. Eind 19e eeuw.

Accordeon W.O.P.

Accordeon W.O.P. met koffer. Duitsland, derde kwart 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met dienbladen, zeer grote tinnen lepel, messing siervazen, messing kalender, damestoilet spiegel en borstel, kandelaar en theepot. 20e eeuw.

Lot zilver

Lot zilver met twee kaasschaven met zilveren heft, een zilveren cakeprikker, een opscheplepel en één pits kandelaar. Alles gemerkt met keuren. 20e eeuw.

Friese staartklok

Friese staartklok met een gebogen kap en drie beelden, een Atlas figuur en twee keer de faam. De latoenkoperen wijzerplaat is uitgevoerd met messing Romeinse cijfers en krulornamenten in de hoeken. Hierboven een Empire vrouwenhoofd in een rond medaillon met daarnaast een boer en boerin met oogstgereedschap. 19e eeuw.

Pleet serveerbestek, Sola

Set Sola 90 verzilverd serveerbestek in cassette. Jaren 50/60.

Friese staartklok

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en in de hoeken de latoenkoperen jaargetijden. kapversiering bestaat uit schoorsteentjes met messing bollen. Midden 19e eeuw.

Lot spellen

Lot spellen met table crocket, Hydra, Electro en bordspellen, 20e eeuw.

Insecten

Twee kastjes met vlinders, motten en andere insecten. Tevens een ronde glashouder met vlinders. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met vogelmodel sigaretten box, voorraadpotten, tinnen schenkkan en vaasje, Art Deco peper- en zoutstel, keramieken pindabakjes en twee gelobd verzilverde schalen. 20e eeuw.

Tapijt

Wollen handgeknoopt Perzische Koliai tapijt, eind 20e eeuw.

Spiegel, Frankrijk

Facet geslepen Franse spiegel met een hand gestoken lijst, 19e eeuw.

Spiegel

Mahoniehouten spiegel met botanisch gedecoreerde kuif en onderzijde. Eind 19e eeuw.

Tapijt

Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt, eerste helft 20e eeuw.

Bureaustoel

Crèmekleurige kunstlederen bureaustoel in de stijl van Eames, 21e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met groot voorraadblik, glazen vaasjes, karaf Gero, zes apothekersflessen, wijnfles onderzetter, drankflacons, dekseldoos en kaarsendover. 20e eeuw.

Lot modelbouw

Zes modelbouw dozen van onder meer Airfix, Revell en Matchbox. Jaren 70/80.

Tafellamp, Elio Martinelli

Metalen tafellamp met plexiglazen lampenkap, modelnaam Serpente en modelnummer 599. Ontwerp Elio Martinelli en uitvoering Martinelli Luce. Ontwerp stamt uit 1965, made in Italy.

Lot curiosa

Lot curiosa met vier kandelaars, twee broodmanden, messing eend, tinnen bierpul, ijsemmer, tinnen beker en tinnen figuurtjes. 20e eeuw.

Kunstboeken Cobra

Kunstboeken waaronder vier over kunstenaar Corneille, boeken betreffende Lucebert, een boek over Constant en een boek over de Cobra kunststroming. Jaren 60/70.

Lot curiosa

Lot curiosa met twee Belgische orden, twee Franse orden, Monty Python’s Life of Brian DVD, Pickelhaube drank serveerset met fles whiskey Glen Giran, Ierse pijl, Heilige set Jeruzalem, Franse medailles, Nederlandse mobilisatie medaille 1914-1918 en twee passersets. 20e eeuw.

9725 CT Groningen