Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
305. Schilderijen, A.A. Pakkoo
Twee schilderijen met stillevens door A.A. Pakkkoo (1903-1979), olieverfschilderijen op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1970.
306. Schenkkan, Art Deco
Petrolkleurige persglazen Art Deco schenkkan. Amerika, jaren 30.
307. Tekening, A. Groll
Tekening van een Zuid-Europese bebouwing met molen door A. Groll. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
308. Borden
Lot met vier verschillende blauw-wit geschilderde Delfts aardewerken borden, 19e eeuw.
309. Tafelstuk kemphaan
Verzilverd tafelstuk van een kemphaan in vechtpose, 20e eeuw.
310. Vaas
Keramieken vaas met handbeschilderd vissenpatroon, derde kwart 20e eeuw.
312. Modelboot zeiljacht
Houten model van een kajuitzeiljacht, omstreeks 2000.
313. Giclée
Giclée, kunstdruk van een strand met ruiters getiteld “Morgenrit langs het stand” naar Anton Mauve. 21e eeuw.
314. Fauteuil
Fauteuil met zwarte stof bekleed staande op geborsteld aluminium viersprant. Jaren 70/80.
315. Vazen, Pfeiffer
Twee kristallen meerkleurige solifleur vazen. Musselkanaal, eind 20e eeuw.
316. Fauteuil, Gerard van den Berg
Donker petrolblauwe lederen fauteuil met afneembare neksteun, modelnaam Madonna. Ontwerp Gerard van den Berg en uitvoering Montis. Eind 20e eeuw.
317. Wandtafel
Houtcomposieten wandtafel gedecoreerd met cherubijn en voorzien marmeren bovenblad. Jaren 70.
318. Lot damast
Lot damast met tafelkleden en servetten. 20e eeuw.
319. Viskoffer, Engeland
Houten viskoffer met messing spanbanden en lederen draagband, voor vissers tevens te gebruiken als kruk. Engeland, eerste helft 20e eeuw.
320. Radio, Grundig
Radio van het merk Grundig, type 2043 W uit 1954.
321. Racebaan, Fleischmann
Fleischmann racebaan met drie auto's waaronder een BMW M1. Duitsland, jaren 70.
322. Schilderij, Jan ten Kate
Schilderij met landschappelijke voorstelling getiteld “De stroom” door Jan ten Kate (1850-1929), olieverfschilderij op paneel. Verso label met informatie, omstreeks 1900.
323. Vloerlamp, Gispen
Gispen vloerlamp met drie lichtpunten, gietijzeren poot genummerd met modelnummer 6005. Compleet met originele lampenkap. Zoals afgebeeld in de Giso verlichtingscatalogus, cat. no. 35 uit 1947.
324. Pianokruk
Mahoniehouten pianokruk met stoffen geborduurde florale bekleding, omstreeks 1900.
325. Pasteltekening, A. v.d. Zweep
Pasteltekening van een berglandschap met weg. Rechtsonder gesigneerd A vd Zweep, tweede kwart 20e eeuw.
326. Lot damast
327. Art Deco beeld, M. Toscana
Beeld van een Art Deco damesbuste door M. Toscana. Aan de achterzijde gesigneerd en voorzien van modelnummer 401. Italië, jaren 30/40.
328. Vloerlamp, Gepo
Vintage vloerlamp door lampenfabrikant Gepo Amsterdam, verchroomde buisconstructie met plexiglazen kap. Jaren 70.
329. Melkbus
Koperen melkbus met deksel, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen