Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023

305. Schilderijen, A.A. Pakkoo

Twee schilderijen met stillevens door A.A. Pakkkoo (1903-1979), olieverfschilderijen op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1970.

306. Schenkkan, Art Deco

Petrolkleurige persglazen Art Deco schenkkan. Amerika, jaren 30.

307. Tekening, A. Groll

Tekening van een Zuid-Europese bebouwing met molen door A. Groll. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

308. Borden

Lot met vier verschillende blauw-wit geschilderde Delfts aardewerken borden, 19e eeuw.

309. Tafelstuk kemphaan

Verzilverd tafelstuk van een kemphaan in vechtpose, 20e eeuw.

310. Vaas

Keramieken vaas met handbeschilderd vissenpatroon, derde kwart 20e eeuw.

311. Halsketting

Barnstenen halsketting, 20e eeuw.

312. Modelboot zeiljacht

Houten model van een kajuitzeiljacht, omstreeks 2000.

313. Giclée

Giclée, kunstdruk van een strand met ruiters getiteld “Morgenrit langs het stand” naar Anton Mauve. 21e eeuw.

314. Fauteuil

Fauteuil met zwarte stof bekleed staande op geborsteld aluminium viersprant. Jaren 70/80.

315. Vazen, Pfeiffer

Twee kristallen meerkleurige solifleur vazen. Musselkanaal, eind 20e eeuw.

316. Fauteuil, Gerard van den Berg

Donker petrolblauwe lederen fauteuil met afneembare neksteun, modelnaam Madonna. Ontwerp Gerard van den Berg en uitvoering Montis. Eind 20e eeuw.

317. Wandtafel

Houtcomposieten wandtafel gedecoreerd met cherubijn en voorzien marmeren bovenblad. Jaren 70.

318. Lot damast

Lot damast met tafelkleden en servetten. 20e eeuw.

319. Viskoffer, Engeland

Houten viskoffer met messing spanbanden en lederen draagband, voor vissers tevens te gebruiken als kruk. Engeland, eerste helft 20e eeuw.

320. Radio, Grundig

Radio van het merk Grundig, type 2043 W uit 1954.

321. Racebaan, Fleischmann

Fleischmann racebaan met drie auto's waaronder een BMW M1. Duitsland, jaren 70.

322. Schilderij, Jan ten Kate

Schilderij met landschappelijke voorstelling getiteld “De stroom” door Jan ten Kate (1850-1929), olieverfschilderij op paneel. Verso label met informatie, omstreeks 1900.

323. Vloerlamp, Gispen

Gispen vloerlamp met drie lichtpunten, gietijzeren poot genummerd met modelnummer 6005. Compleet met originele lampenkap. Zoals afgebeeld in de Giso verlichtingscatalogus, cat. no. 35 uit 1947.

324. Pianokruk

Mahoniehouten pianokruk met stoffen geborduurde florale bekleding, omstreeks 1900.

325. Pasteltekening, A. v.d. Zweep

Pasteltekening van een berglandschap met weg. Rechtsonder gesigneerd A vd Zweep, tweede kwart 20e eeuw.

326. Lot damast

327. Art Deco beeld, M. Toscana

Beeld van een Art Deco damesbuste door M. Toscana. Aan de achterzijde gesigneerd en voorzien van modelnummer 401. Italië, jaren 30/40.

328. Vloerlamp, Gepo

Vintage vloerlamp door lampenfabrikant Gepo Amsterdam, verchroomde buisconstructie met plexiglazen kap. Jaren 70.

329. Melkbus

Koperen melkbus met deksel, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen