Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023

280. Stoel

Hardhouten stoel in de vorm van een hand, uit een stuk gesneden. Eind 20e eeuw.

281. Beeld Maria met kindeke Jezus

Aardewerken polychroom beschilderd Maria met Jezus beeld met gedeeltelijke houtuitstraling. Eerste helft 20e eeuw.

282. Schalen

Twee moderne aardewerken schalen, 21e eeuw.

283. Prent, Theo van Hoytema

Prent van winterkoninkje met muizen door Theo van Hoytema, 20e eeuw.

284. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een zegel van was, twee bronzen penningen, metalen penning Zwolle, glazen geurflacons, terracotta wandplaquette en ketting. 20e eeuw.

285. Piano hefboom

Piano attribuut om piano’s op te tillen voor transport. Jaren 80/90.

286. Kleurenets

Kleurenets met landschappelijke voorstelling met bebouwing en bomen, rechtsonder gesigneerd en linksonder getiteld. Europese school, tweede helft 20e eeuw.

287. Vaas, Amy Robberts

Aardewerken vaas in traditionele Indianen Cherokee vormgeving. Gemaakt omstreeks 1995 door Amy Robberts in North Carolina USA.

288. Lot Märklin

Lot Märklin spooronderdelen waaronder bruggen, spoorwegovergang, spoor en transformator met originele kartonnen doosjes. Derde kwart 20e eeuw.

289. Lot Märklin

Lot Märklin spooronderdelen waaronder een brug, spoor, wagons, huisjes en transformator. Tweede kwart 20e eeuw.

290. Lot Märklin

Lot Märklin HO spoorwagons en tankwagens, deel met originele verpakking. Derde kwart 20e eeuw.

291. Ketting

Barnstenen ketting, 20e eeuw.

292. Lot Märklin

Lot Märklin locomotief HO en wagons in originele doosjes. Duitsland, derde kwart 20e eeuw.

293. Dinky Toys

Twintig metalen auto’s, vrachtauto’s en hijskraan van Dinky Toys Engeland, derde kwart 20e eeuw.

294. Zilveren fotolijstjes

Zes zilveren fotolijstjes, zilver is gemerkt. 20e eeuw.

295. Vaas, Spara

Aardewerk vaas ontworpen door Halidun Kutlu voor Spara (Spang Ransbach). Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummer en hoogte 617/28. Duitsland, jaren 70.

296. Lot speelgoed

Lot metalen- en plastic auto's, boten en andere voertuigen. Tweede helft 20e eeuw.

297. Imari theepot, China

Chinees porseleinen Imari theepot met deksel, handbeschilderd met florale decoratie. 19e eeuw.

298. Staaldrukken, Jan van der Meulen

Drie staaldrukken met vissen en kip door Jan van der Meulen (1935). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1994 en 2004.

299. Pembroke tafel

Pembroke tafel met bronzen klauwpoten en voorzien van twee laden met bronskleurig beslag. Tweede helft 20e eeuw.

300. Tekening, Cees Bonders

Tekening op papier van een vrouwelijk naakt. Rechtsonder gesigneerd Cees Bonders en gedateerd 1990.

301. Schoolbord, Erven Kooijmans-Mes

Schoolbord op houten staander voorzien van plaatje Erven Kooijmans Stoomschoolmeubelen Wijchen. Jaren 30.

302. Vaas

Kristallen vaas op groot formaat met melkachtig gemarmerd effect. Anoniem, 20e eeuw.

303. Plantenetagère, Amsterdamse School

Eikenhouten Amsterdamse School plantenetagère met vier niveaus. Tweede kwart 20e eeuw.

304. Bijzettafel

Houten bijzettafel, zogenaamde butler tray, met afneembaar blad met lade en scharnierend onderstel. Eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen