Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
280. Stoel
Hardhouten stoel in de vorm van een hand, uit een stuk gesneden. Eind 20e eeuw.
281. Beeld Maria met kindeke Jezus
Aardewerken polychroom beschilderd Maria met Jezus beeld met gedeeltelijke houtuitstraling. Eerste helft 20e eeuw.
283. Prent, Theo van Hoytema
Prent van winterkoninkje met muizen door Theo van Hoytema, 20e eeuw.
284. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer een zegel van was, twee bronzen penningen, metalen penning Zwolle, glazen geurflacons, terracotta wandplaquette en ketting. 20e eeuw.
285. Piano hefboom
Piano attribuut om piano’s op te tillen voor transport. Jaren 80/90.
286. Kleurenets
Kleurenets met landschappelijke voorstelling met bebouwing en bomen, rechtsonder gesigneerd en linksonder getiteld. Europese school, tweede helft 20e eeuw.
287. Vaas, Amy Robberts
Aardewerken vaas in traditionele Indianen Cherokee vormgeving. Gemaakt omstreeks 1995 door Amy Robberts in North Carolina USA.
288. Lot Märklin
Lot Märklin spooronderdelen waaronder bruggen, spoorwegovergang, spoor en transformator met originele kartonnen doosjes. Derde kwart 20e eeuw.
289. Lot Märklin
Lot Märklin spooronderdelen waaronder een brug, spoor, wagons, huisjes en transformator. Tweede kwart 20e eeuw.
290. Lot Märklin
Lot Märklin HO spoorwagons en tankwagens, deel met originele verpakking. Derde kwart 20e eeuw.
292. Lot Märklin
Lot Märklin locomotief HO en wagons in originele doosjes. Duitsland, derde kwart 20e eeuw.
293. Dinky Toys
Twintig metalen auto’s, vrachtauto’s en hijskraan van Dinky Toys Engeland, derde kwart 20e eeuw.
294. Zilveren fotolijstjes
Zes zilveren fotolijstjes, zilver is gemerkt. 20e eeuw.
295. Vaas, Spara
Aardewerk vaas ontworpen door Halidun Kutlu voor Spara (Spang Ransbach). Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummer en hoogte 617/28. Duitsland, jaren 70.
296. Lot speelgoed
Lot metalen- en plastic auto's, boten en andere voertuigen. Tweede helft 20e eeuw.
297. Imari theepot, China
Chinees porseleinen Imari theepot met deksel, handbeschilderd met florale decoratie. 19e eeuw.
298. Staaldrukken, Jan van der Meulen
Drie staaldrukken met vissen en kip door Jan van der Meulen (1935). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1994 en 2004.
299. Pembroke tafel
Pembroke tafel met bronzen klauwpoten en voorzien van twee laden met bronskleurig beslag. Tweede helft 20e eeuw.
300. Tekening, Cees Bonders
Tekening op papier van een vrouwelijk naakt. Rechtsonder gesigneerd Cees Bonders en gedateerd 1990.
301. Schoolbord, Erven Kooijmans-Mes
Schoolbord op houten staander voorzien van plaatje Erven Kooijmans Stoomschoolmeubelen Wijchen. Jaren 30.
302. Vaas
Kristallen vaas op groot formaat met melkachtig gemarmerd effect. Anoniem, 20e eeuw.
303. Plantenetagère, Amsterdamse School
Eikenhouten Amsterdamse School plantenetagère met vier niveaus. Tweede kwart 20e eeuw.
304. Bijzettafel
Houten bijzettafel, zogenaamde butler tray, met afneembaar blad met lade en scharnierend onderstel. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen