Veiling: Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
180. Prent Maurice Estève
Prent in lyrische abstracte stijl van Maurice Estève. Tweede helft 20e eeuw.
181. Bank, Artifort
Tweepersoons bank bekleed met bruine geweven wollen stof op poten van gepolijst RVS, modelnaam Mare. Ontwerp van René Holten en gefabriceerd door Meubelfabriek Artifort. Jaar van ontwerp 2003.
182. Bijzettafel, Amsterdamse School
Ronde Amsterdamse School bijzettafel met ster marqueterie, tafelblad afgedekt met een glasplaat. Jaren 30.
183. Hanglamp
Industriële lamp uit de voormalige DDR. Jaren 60/70.
184. Lot kunstwerken
Lot met zes kunstwerken waaronder een aquarel, tekening, ets en houtdruk. 20e eeuw.
185. Amsterdamse School vaas, Daalderop
Messing Amsterdamse School gepatineerde vaas uit de Incrusio lijn van Daalderop uit Tiel. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 15956, jaren 30.
186. Hoge hoed in hoedendoos
Een hoge hoed van de firma Doewes, gevestigd in Groningen en Zwolle en een lederen hoedendoos. Maatindicatie 58, eerste helft 20e eeuw.
187. Piëdestal
Marmeren piëdestal met messing kanteel en tussenstuk. Demontabel, eerste helft 20e eeuw.
188. Bakbarometer, Roselli
Houten bakbarometer gemerkt Roselli met Nederlandse schaal aanduiding. Laatste kwart 20e eeuw.
189. Schilderij, Rosemarijn van Limburg Stirum
Schilderij met peren getiteld “Blauwe kom” door Rosemarijn van Limburg Stirum (1946). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd R.M. Stirum en gedateerd 2002.
190. Torenvalk
Preparaat van een torenvalk op tak. Midden 20e eeuw.
191. Schaal, Theo Genemans
Keramieken schaal op voet met oriëntaalse decor door Theo Genemans (1930-2011). Aan de onderzijde gesigneerd Genemans Heerde en gedateerd 1973.
192. Mantelklok, Lenzkirch
Notenhouten Lenzkirch mantelklok met messing elementen en geëmailleerde wijzerplaat. Gemerkt op de achterzijde van het uurwerk. Duitsland, eind 19e eeuw.
193. Beeld
Bisquit porseleinen beeld van de Heilige Maria met kindeke Jezus. Derde kwart 20e eeuw.
194. Vaas, China
Chinees porseleinen handbeschilderde vaas, botanisch gedecoreerd met vogels en vlinders. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.
195. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO
Gele keramieken vaas met horizontaal geribbelde structuur door de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde vermelding modelnummer 1012. Jaren 50/60.
196. Buisframe stoelen
Vier buisframe stoelen met donkergele stoffen bekleding, 21e eeuw.
197. Schilderij
Schilderij van azalea’s, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.
198. Beeld Maria met Heilig Hart
Hardgipsen monochroom beeld van Maria met Heilig Hart. Eerste helft 20e eeuw.
199. Clown
Murano stijl ambachtelijk vervaardigde glazen clown, 21e eeuw.
200. Beeld, LLadro
Porseleinen beeldje van een meisje met een mand gevuld met sinaasappels door Lladro. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummers. Spanje, vierde kwart 20e eeuw.
201. Oost-Indische inkttekening
Oost-Indische inkttekening van een vrouwelijk liggend naakt. Anoniem, 20e eeuw.
202. Vloerlamp
Vloerlamp op U-vormige gietijzeren basis met verchroomd stelmechanisme en crèmekleurige metalen lampenkap. Jaren 80/90.
203. Lot Oceanië
Lot Oceanië bestaande uit een houten ceremoniële speer, pedel en een boog.
204. Borduurstander
Beukenhouten borduurstander op driesprant, gemerkt C. Kalt. Oostenrijk, begin 20e eeuw.
9725 CT Groningen