Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
1252. Uitgaven Bram van Velde, Derrière Le Mirroir
Drie uitgaven van Derrière Le Mirroir betreffende kunstenaar Bram van Velde. Uitgave 11 & 12 uit 1948, nummer 43 uit 1952 met kleurenlithografieën en de uitgave in hardcover box uit 1975 met twee kleurenlithografieën. Margot Éditeur, Paris
1253. Vulpen en ballpoint, Montblanc
Blauwe Montblanc set, een vulpen en een ballpoint met een lederen gemerkt bijbehorend etui. Gemerkt Montblanc Germany. Duitsland, jaren 90.
1254. Vulpennen, ballpoints en potlood, Parker
Schrijfset Parker Jotter rvs een vulpotlood en ballpoint en twee Jotter vulpennen, Made in France. 20e/21e eeuw.
1255. Kettingen
Twee kettingen; een ketting met drie strengen van gitten en een kralenketting met zwarte-, roze- en goudkleurige kraaltjes. 20e eeuw.
1256. Lot curiosa
Lot curiosa met parelmoeren lepels, ketting, vijf hangers, twee fluitjes, dasspeld, hoedenspeld en twee druivenscharen. Onedel, 20e eeuw.
1257. Kist met schaakstukken
Eikenhouten kist met compleet aantal tinnen schaakstukken in Romeinse vormgeving. 20e eeuw.
1258. Salons de 1901/1902, Coupil & Cie Paris
Twee uitgaven Salons de 1901 en 1902 uitgeven door Coupil & Cie Paris, Maurice Hamel. Salons de 1901, één van de 350 uitgegeven exemplaren, uitgave uit 1902 genummerd exemplaar 125/500. Betreft overzichten van de Salon te Parijs. Expositie in het Grand Palais, Parijs.
1259. Prenten Rembrandt
Rembrandt hardcover uitgave met achtenveertig prenten op ware grootte van etsen van Rembrandt, gepubliceerd in 1986 (Sofia, Bulgarije).
1260. Bloemstuk en kaarsenstandaard
Porseleinen bloemstuk van Capodimonte, aan de onderzijde gemerkt en Made in Italy. Daarbij een porseleinen kaarsenstandaard in florale vormgeving. Midden 20e eeuw.
1261. Boeken
Drie historische boeken; "De oorlog in Duitsland en Italië" uit 1866, "Gedenkboek v/d Europeeschen oorlog 1914" met plakplaatjes en tekst uit 1915 en de uitgave “Uit tijden van Oorlogswinst” met plaatwerk van Siegfried Granaat, bijschriften van Jan Feith, uitgave uit 1917.
1262. Boeken, dagboeken en spotprenten
Lot met boeken waaronder een dagboek omstreeks 1917, een verzameling karikaturen, "Historie van den ouden en jongen Tobias", lederen ingebonden boek Sallust 1675, dagboek 1919, verzameling eigen gedrukte nieuwjaarwensen en boek "Grote Meesters der Japanse Prentkunst".
1263. Zakhorloges
Twee zakhorloges waaronder een Jupiter, beide horloges met koperkleurige horlogekettingen. Eerste helft 20e eeuw.
1264. Box - Markante mensen, briljante biografieën
Set met acht biografieën betreffende Chanel, Steve Jobs, John Lennon, Annie MG Smidt, Ali, Mandela, Einstein en Churchill. Een uitgave uit 2014.
1265. Schilderij De Slag bij Adwa
Schilderij, olieverf op linnen, van De Slag bij Adwa. De Slag bij Adwa was de beslissende veldslag van de Eerste Italiaans-Ethiopische Oorlog bij de Ethiopische stad Adwa in 1896. De Ethiopische overwinning voorkwam een poging tot kolonisatie door het koninkrijk Italië. Eerste helft 20e eeuw.
1266. Schilderingen, India
Drie gedrukte- en beschilderde afbeeldingen uit India. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e eeuw.
1267. Trolley, Joe Colombo
Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.
1268. Lot postzegels
Postzegelverzameling met een veelheid aan nationale- en internationale zegels. 20e eeuw.
1269. Lot postzegels
1270. Lot porselein, China
Lot Chinees porselein bestaande uit een Kantonese schaal met landschappelijke decor en vijf verschillende schotels, 18e/19e eeuw.
1271. Gemberpotten, China
Twee Chinese porseleinen gemberpotten, een famille verte gemberpot, cartouches gedecoreerd met personen. De floraal gedecoreerde gemberpot aan de onderzijde gemerkt met Chinese karakters. 20e eeuw.
1272. Imari kasstel, Japan
Imari floraal gedecoreerd porseleinen kaststel bestaande uit dekselpot en twee vazen. Japan, eind 19e eeuw.
1273. Lot porselein, China
Lot Chinees porselein waaronder vijftien kommetjes, grotere kom, acht schotels en een dekselpotje, 18e/19e eeuw.
1274. Lot curiosa
Lot curiosa met twee windlichten, twee hanglampen, veertien zwarte lampenkapjes en drie houten lampenvoeten. 20e eeuw.
1275. Prent, H.N. Werkman
Prent van H.N. Werkman getiteld “De taal der vogelen”. Uitgave van het Groninger Museum uit 1985.
1276. Kunstboeken
Lot kunstboeken bestaande uit vier uitgaven Jacob Nanninga, uitgave “Het vroege werk van Wobbe Alkema" uit 1978, drie uitgaven over Jaap Wagemaker, zes uitgaven betreffende “De Ploeg” en twee uitgaven van het Groninger Museum uit 1971 en 1974.
9725 CT Groningen