Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023

1152. Wandkleed, Annet Gaaikema

Van linnen geweven en geknoopt wandkleed door kunstenares Annet Gaaikema (1944). Gemerkt A.G. 1971.

1153. Platenspeler, Dual

Dual platenspeler, typenummer 704. De Dual 704 is een 2-speed halfautomatische, direct-drive draaitafel met high-speed AC motor en pitch control. De snelheid kan worden afgeregeld met behulp van de pitch control en verlichte stroboscoop.

1154. Paardrijlaarzen, Petrie

Lederen zwarte paardrijlaarzen Petrie met houten laarzenspanners van L. Bertrand, Bruxelles. Maat 42 vermelding in de laars.

1155. Vloerlamp, Gispen

Gispen vloerlamp met lampenkap, aan de onderzijde vermelding van de modelnummer 68815 en 68036. Jaren 60.

1156. DVD-speler, Harman Kardon

Harman Kardon DVD- en Blu-Ray speler, type BDS. Jaar van fabricage 2012.

1157. Luidspreker systeem, Harman Kardon

Harman Kardon luidspreker systeem, typenummer HKTS200SUB. Jaar van fabricage 2012.

1158. Kunstboeken

Kunstboeken betreffende Hollandse schilders in de Gouden Eeuw. De kunstboeken gaan over Jacob Jordaens, Le Ciecle de Rubens en Höllandischer Klassizismus. 20e eeuw.

1159. Tuner en versterker, Sansui

Stereoset Sansui Tuner TU-D33 en Aplifier AU-G50X. Gefabriceerd in Japan tussen 1984-1986.

1160. Aquarelset en inktpotten

Aquarelleer set in doos en zeven inktpotjes van Talens en Gimborn. Midden 20e eeuw.

1161. Houtsnede, Dirk Nijland

Houtsnede getiteld “De Slaper” door Dirk Nijland (1881-1955). Houtsnede stamt uit het houtsnedennummer Wendingen uit 1919, gesneden in Peren-Langs. Gedrukt op rijstpapier, rechtsonder gemonogrammeerd in de snede DN.

1162. Wandkandelaren

Drie messing wandkandelaren, 20e eeuw.

1163. Ets, Rins Heidema

Ets getiteld "Achter de kerk, Gouda" door Rins Heidema (1948). Rechtsonder vermelding Eigen Druk en oplagenummer 55/100. Linksonder gesigneerd, getiteld en gedateerd 1981

1164. Pan, John & Tomson Warner

Bronzen “posnet” pan, gebruikt voor koken op de open haard, en staande op drie stompe poten, gefabriceerd door John & Tomson Warner uit Fore Street, Cripplegate, Londen. Het handvat met de naam van de maker “WARNER” en vermelding 5P, wat een capaciteit van vijf pinten aangeeft. 19e eeuw.

1165. Paneel, China

Chinese zwart gelakte paneel met drie wijzen, opgelegd met parelmoer en been. China, begin 20e eeuw.

1166. Houtsnede, Johan Polet

Houtsnede van de Apocalyps door Johan Polet (1894-1971). Stamt uit het houtsnedennummer Wendingen uit 1919, gesneden in Peren-Langs. Gedrukt op rijstpapier, rechtsonder gemonogrammeerd in de snede JP.

1167. Houtsnede, Ludwig Oswald Wenckebach

Houtsnede getiteld “Lamme goedzak en zijn ezel” door Ludwig Oswald Wenckebach (1895 –1962). Gedrukt op rijstpapier, houtsnede stamt uit het houtsnedennummer Wendingen uit 1919, gesneden in Peren-Langs.

1168. Kandelaars, Corry Ammerlaan-van Niekerk

Twee bronzen kandelaars met gestileerde gezichten van Corry Ammerlaan-van Niekerk. 21e eeuw.

1169. Houtsnede, Samuel Jessurun De Mesquita

Houtsnede getiteld “Piet Vorkink” door Samuel Jessurun De Mesquita (1868-1944). Gedrukt op rijstpapier, houtsnede stamt uit het houtsnedennummer Wendingen uit 1919, gesneden in Peren-Kops.

1170. Schilderijlijst

Zwarte houten lijst met goudkleurige binnenrand. Begin 20e eeuw.

1171. Lot pleet

Lot pleet bestaande uit divers bestek, twee sigarettendoosjes en meer. 20e eeuw.

1172. Schalen, Societé Céramique Maastricht

Drie witte aardewerk schalen van Societé Céramique Maastricht. Eerste helft 20e eeuw.

1173. Plooischaal

Blauwe plooischaal met werveling in het glas. Geblazen bij Hot Marks glasblazerij in Orvelte, jaar van fabricage 2012.

1174. Dressboy

Houten dressboy met twee laadjes, eind 20e eeuw.

1175. Lot sieraden

Lot met verschillende sieraden. Onedel, 20e eeuw.

1176. Pastelkrijttekening, Louis Fortuney

Pastelkrijttekening van flanerende dames door Louis Fortuney (1875-1951). Rechtsonder gesigneerd, Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen