Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023

1077. Medailles

Houten wandplaat in de vorm van een wapenschild met achtendertig militaire- en sportmedailles. 20e eeuw.

1078. Tassen

Zeven leren dames handtassen, eind 20e eeuw.

1079. Giclée, Marion Kraus

Giclée, kunstdruk getiteld “Momento Mori 2” van Marion Kraus. Aan de achterzijde getiteld, naamsvermelding en gedateerd 2016.

1080. Weegschaal, Frankrijk

Gietijzeren Franse weegschaal met messing weegschalen, gemerkt FORCE 10 KILOG. Omstreeks 1900.

1081. Kralen

Lot houtgestoken kralen waaronder in de vorm van een konijn, pad en kikker. 20e eeuw.

1082. Buideltasjes

Twee ge­we­ven buideltasjes met een pa­troon van veel­kleu­ri­ge bloe­men van kra­len, voor­zien van een trek­koord. Omstreeks 1900.

1083. Bureaulamp

Witte kubistische bureaulamp met aan-uitschakelaar in de verzwaarde voet. Vierde kwart 20e eeuw.

1084. Reebok

Geprepareerde reebokkop met gewei op houten wandbevestiging. Tweede helft 20e eeuw.

1085. Bureaulamp, Art Deco

Metalen Art Deco bureaulamp, model notarislamp. Tweede kwart 20e eeuw.

1086. Wandkandelaren met spiegel

Twee wandkandelaren met spiegel, vierde kwart 20e eeuw.

1087. Bord

Handbeschilderd Delfts blauw bord met florale decoratie, 18e eeuw.

1088. Pleet servies, Oneida Silversmiths U.S.A

Zilver pleet koffie-en theeservies met suiker en roomstel door Oneida Silversmiths U.S.A., geheel op serveerblad. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.

1089. Art Deco vaas, Michael Powolny

Glazen Art Deco Tango vaas toegeschreven aan Michael Powolny voor Loetz. Tsjechië, jaren 30.

1090. Kleurengravure

Kleurengravure met stadsgezicht Duisburg getiteld “Ruhrort” door L. Rohbock en J.M. Kolb. Duitsland, omstreeks 1850-60.

1091. Olijvenpot, Frankrijk

Terracotta deels groen geglazuurde olijvenpot met twee handvatten. Uit de Provence en gemerkt door de fabrikant onder een handvat en 16. Frankrijk, eind 19e eeuw.

1092. Borden en tabakspot

Drie tinnen borden en een tinnen tabakspot. Begin 20e eeuw.

1093. Aquarel

Aquarel in expressionistische stijl van dames in een tuin. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.

1094. Bureaulamp, Pifco

Crèmekleurige bureaulamp met buigzame arm op verzwaarde voet door Pifco. Aan de onderzijde gemerkt, made in Britain, jaren 50/60.

1095. Giclée, Rob Møhlmann

Giclée, kunstdruk met de titel “Droogstaan” van Rob Møhlmann. Oplagenummer 13/180, verso informatie. 21e eeuw.

1096. Schildering, P. Wilson

Trench Art stijl landschap schildering samengesteld uit stro delen. Rechtsonder gesigneerd P. Wilson, 20e eeuw.

1097. Beelden

Porseleinen beeld van Meissen van een liefdespaartje, aan de onderzijde gesigneerd met kenmerkende gekruiste zwaarden en voorzien van modelnummer 0159 en 85. Duitsland, eind 19e eeuw. Tevens een porseleinen dirigent en polychroom bloemenkind. 20e eeuw.

1098. Hoofddeksels

Twee Javaanse gevlochten conische rijsthoeden en twee mutsen van bont. Tweede helft 20e eeuw.

1099. Tegeltableau

Tableau met zes ingelijste polychrome transferprint tegels met oud-Hollandse landschappelijke voorstelling. Vierde kwart 20e eeuw.

1100. Aquarel

Aquarel in expressionistische stijl van een dorpsgezicht met twee kalkovens. Anoniem, Duitse herkomst, 20e eeuw.

1101. Imari porselein, China

Lot Chinees Imari porselein bestaande uit een bord, zes schotels en drie theekommen. Eerste helft 18e eeuw.

9725 CT Groningen