Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
1077. Medailles
Houten wandplaat in de vorm van een wapenschild met achtendertig militaire- en sportmedailles. 20e eeuw.
1079. Giclée, Marion Kraus
Giclée, kunstdruk getiteld “Momento Mori 2” van Marion Kraus. Aan de achterzijde getiteld, naamsvermelding en gedateerd 2016.
1080. Weegschaal, Frankrijk
Gietijzeren Franse weegschaal met messing weegschalen, gemerkt FORCE 10 KILOG. Omstreeks 1900.
1081. Kralen
Lot houtgestoken kralen waaronder in de vorm van een konijn, pad en kikker. 20e eeuw.
1082. Buideltasjes
Twee geweven buideltasjes met een patroon van veelkleurige bloemen van kralen, voorzien van een trekkoord. Omstreeks 1900.
1083. Bureaulamp
Witte kubistische bureaulamp met aan-uitschakelaar in de verzwaarde voet. Vierde kwart 20e eeuw.
1084. Reebok
Geprepareerde reebokkop met gewei op houten wandbevestiging. Tweede helft 20e eeuw.
1085. Bureaulamp, Art Deco
Metalen Art Deco bureaulamp, model notarislamp. Tweede kwart 20e eeuw.
1086. Wandkandelaren met spiegel
Twee wandkandelaren met spiegel, vierde kwart 20e eeuw.
1087. Bord
Handbeschilderd Delfts blauw bord met florale decoratie, 18e eeuw.
1088. Pleet servies, Oneida Silversmiths U.S.A
Zilver pleet koffie-en theeservies met suiker en roomstel door Oneida Silversmiths U.S.A., geheel op serveerblad. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.
1089. Art Deco vaas, Michael Powolny
Glazen Art Deco Tango vaas toegeschreven aan Michael Powolny voor Loetz. Tsjechië, jaren 30.
1090. Kleurengravure
Kleurengravure met stadsgezicht Duisburg getiteld “Ruhrort” door L. Rohbock en J.M. Kolb. Duitsland, omstreeks 1850-60.
1091. Olijvenpot, Frankrijk
Terracotta deels groen geglazuurde olijvenpot met twee handvatten. Uit de Provence en gemerkt door de fabrikant onder een handvat en 16. Frankrijk, eind 19e eeuw.
1092. Borden en tabakspot
Drie tinnen borden en een tinnen tabakspot. Begin 20e eeuw.
1093. Aquarel
Aquarel in expressionistische stijl van dames in een tuin. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.
1094. Bureaulamp, Pifco
Crèmekleurige bureaulamp met buigzame arm op verzwaarde voet door Pifco. Aan de onderzijde gemerkt, made in Britain, jaren 50/60.
1095. Giclée, Rob Møhlmann
Giclée, kunstdruk met de titel “Droogstaan” van Rob Møhlmann. Oplagenummer 13/180, verso informatie. 21e eeuw.
1096. Schildering, P. Wilson
Trench Art stijl landschap schildering samengesteld uit stro delen. Rechtsonder gesigneerd P. Wilson, 20e eeuw.
1097. Beelden
Porseleinen beeld van Meissen van een liefdespaartje, aan de onderzijde gesigneerd met kenmerkende gekruiste zwaarden en voorzien van modelnummer 0159 en 85. Duitsland, eind 19e eeuw. Tevens een porseleinen dirigent en polychroom bloemenkind. 20e eeuw.
1098. Hoofddeksels
Twee Javaanse gevlochten conische rijsthoeden en twee mutsen van bont. Tweede helft 20e eeuw.
1099. Tegeltableau
Tableau met zes ingelijste polychrome transferprint tegels met oud-Hollandse landschappelijke voorstelling. Vierde kwart 20e eeuw.
1100. Aquarel
Aquarel in expressionistische stijl van een dorpsgezicht met twee kalkovens. Anoniem, Duitse herkomst, 20e eeuw.
1101. Imari porselein, China
Lot Chinees Imari porselein bestaande uit een bord, zes schotels en drie theekommen. Eerste helft 18e eeuw.
9725 CT Groningen