Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
1127. Cache-pot
Keramieken polychrome majolica cache-pot. Aan de onderzijde gemerkt, eerste helft 20e eeuw.
1128. Hanglamp, China
Een zeshoekige Chinese hanglamp van rozen hout en glas. Bovenste rij glas van de hanglamp is gedecoreerd met bloemen en vogel motieven en het onderste gedeelte gedecoreerd met vrouwelijke personages. China, derde kwart 20e eeuw.
1129. Kopergravure Delft
Van twee koperplaten gedrukte kopergravure, panorama van de stad Delft door Coenreat Decker. Omstreeks 1700.
1130. Opvouwbare lithografie, William D. Kuik
Opvouwbare lithografie in houten kast, met afgebeeld insecten door William D. Kuik (1929-2008). Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1970, oplagenummer 175. Bijgaand de krant Groot Utrecht uit 1970 met artikel over Kuik en vouwinstructies voor de lithografie.
1131. Goauche, Anke Slooff
Schilderij van de Groningse Diepenring door Anke Slooff (1957), gouache op papier. Gesigneerd op zijkant boot en gedateerd 1994.
1132. Vaas, Max Verboeket
Kristallen Max Verboeket vaas met donkerblauwe- en turquoise glasslierten. Uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht, jaren 60.
1133. Kabinet
Hollands eikenhouten kabinet met drie grote laden, 19e eeuw.
1134. Lot bodemvondsten
Lot bodemvondsten in houten kistjes.
1135. Dressoir
Eikenhouten dressoir rijkelijk versierd met leeuwenkoppen, bustes en florale motieven. Eind 19e eeuw.
1136. Geweien
Vijf geweien op houten wandplaat, waaronder een gewei van een gems en een ree. Tweede helft 20e eeuw.
1138. Kamferkist, China
Rijkelijk houtgesneden Chinese kamferkist met zeegezichten gedecoreerd. Eind 20e eeuw.
1140. Gebakstel, Art Deco
Art Deco gebakstel met taartschaal en vijf gebaksbordjes. Aan de onderzijde gemerkt, midden 20e eeuw.
1141. Kleed, China
Een Chinese zijde geborduurd kleed met spelende Chinese kinderen en omringd door prunusbloesem. Geborduurd met floszijde op een roze zijden satijnen ondergrond met een geborduurde zwart witte satijnen rand. Eerste helft 20e eeuw.
1142. Spijkerbol, A.D. Copier
Helderglazen spijkerbol, ontwerp Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.
1143. Wijnkast
Houten wijnkast met ligmogelijkheid voor twaalf wijnflessen. Eind 20e eeuw.
1145. Beeld Shou Lao, China
Porseleinen beeld van Shou Lao, polychroom beschilderd en aan de onderzijde genummerd. China, derde kwart 20e eeuw.
1146. Quilts
Twee verschillende quilts, een met een afbeelding van een roodborstje en een met bloemen. 20e eeuw.
1147. Schalen en schenkkan
Aardewerken lichtblauw geglazuurde schaal met paarse kleurelementen, een gesigneerd schaaltje van Plateelbakkerij Zuid-Holland uit de reeks Unique Metalique en een Royal Delft schenkkan door Jacob de Baan in samenwerking met Marjet Wessels Boer en Margit Seland. 20e eeuw.
1148. Kunstboeken
Zes kunstboeken van de kunstenaars Hogarth, Cassatt, William Blake, Sickert, Reynolds en William Gainsborough. 20e eeuw.
1149. Gordijnen, David Bartle
Twee katoenen gordijnen bedrukt in Art Nouveau stijl van een vijver met waterlelies, planten en smeedwerk in de kleuren oranje, rood en groen. Modelnaam Water Garden, ontwerp David Bartle 1974 voor Heal's Fabric en geprint in Engeland.
1150. Gordijnen, David Bartle
Twee katoenen gordijnen bedrukt in Art Nouveau stijl met bloemmotieven en acanthus in de kleurenpaars, groen en turquoise. Modelnaam Arbour, ontwerp David Bartle 1974 voor Heal's Fabric en geprint in Engeland.
1151. Cd-speler, Phillips
Cd-speler van Phillips, type 104/60. Gefabriceerd in 1986.
9725 CT Groningen