Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023

1227. Letterdoosjes, J.B. Wolters Groningen

Tien blikken letterdoosjes met inhoud voor het Hoogeveens leesplankje, J.B. Wolters Groningen. Midden 20e eeuw.

1228. Boomstam, Michael Aram

Object in de vorm van een boomstam door Michael Aram. Aan de onderzijde gesigneerd, eind 20e eeuw.

1229. Behangwalzen

Twee houten industriële behangwalzen met metalen structuurelementen. Begin 20e eeuw.

1230. Hertenkop

Houten hertenkop met een echt gewei, midden 20e eeuw.

1231. Boekenplank

Eikenhouten boekenplank met griffioen elementen aan weerszijden. Eerste helft 20e eeuw.

1232. Hanglamp

Messing hanglamp gedecoreerd met Aziatische gezichten, tweede kwart 20e eeuw.

1233. Mir tapijt

Handgeknoopt Mir tapijt in rood-blauwe kleurslag. Vierde kwart 20e eeuw.

1234. Tapijt, Iran

Handgeknoopt tapijt met geometrische motieven. Iran, midden 20e eeuw.

1235. Tapijt, kleedje en kussen

Handgeknoopt tapijt, een kleedje en kussen. 20e eeuw.

1236. Mir tapijt

Handgeknoopt Mir tapijt in blauwe kleur, eind 20e eeuw.

1237. Hoekkast

Engelse mahoniehouten beglaasde hoekkast, omstreeks 1900.

1238. Kandelaren, Pakistan

Twee bronskleurige Pakistaanse kandelaren met offerande. Groot formaat kandelaren, 20e eeuw.

1239. Maatbekers

Twee roestvrijstalen maatbekers voor het destilleren van 5 liter en 10 liter, 20e eeuw.

1240. Lot curiosa

Lot curiosa met een tabaksdoos, zilveren fotolijst van een sluiting van een antieke beurs, Duitse keramieken pijp, aansteker en twee dekseldozen. 20e eeuw.

1241. Bureaulamp

Tiffany stijl bureaulamp, glas-in-lood in geometrisch Art Deco patroon. Geheel op bronskleurige metalen basis, 21e eeuw.

1242. Tafellampen

Twee messing tafellampen met gematteerde geplooide glazen lampenkap. Vierde kwart 20e eeuw.

1243. Vazen en dekselpot

Twee lichtblauw opaline vazen en een malachiet blauwe glazen dekseldoos door Kurt Schlevogt. Bohemen, tweede kwart 20e eeuw.

1244. Slagtanden walrus

Drie walrus slagtanden, begin 20e eeuw.

1245. Ansichtkaarten

Houten- en kartonnen doos met ansichtkaarten; internationaal, nationaal, regionaal, cultuur, gotiek, schilderkunst en meer. 20e eeuw.

1246. Pianokruk

Eikenhouten pianokruk met geïmpregneerd textielen zitvlak. In hoogte verstelbaar, tweede kwart 20e eeuw

1247. Lot emaille

Lot met diverse emaille voorwerpen, midden 20e eeuw.

1248. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer camera’s, strijkbout, kandelaar en ketel. 20e eeuw.

1249. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer flessen, keramiek, Lange lijs theekopjes met schotel en een vaas. 20e eeuw.

1250. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer sieraden, munten, beeldjes, dekseldozen, weegschaal en meer. 20e eeuw.

1251. Uitgaven Bram van Velde

Bram van Velde uitgave "Les lithographies 1923-1973", uitgave no 58, gesigneerd door Bram van Velde. Tentoonstellingsuitgave galerie Maeght, Zürich 1976 met kleurenlithografie. Alsook kunstpockets Bram van Velde "Le Musée de Poche"uit 1958 en Bram van Velde kunstboek uitgegeven door Fondation Maeght 1973.

9725 CT Groningen