Veiling: Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
1227. Letterdoosjes, J.B. Wolters Groningen
Tien blikken letterdoosjes met inhoud voor het Hoogeveens leesplankje, J.B. Wolters Groningen. Midden 20e eeuw.
1228. Boomstam, Michael Aram
Object in de vorm van een boomstam door Michael Aram. Aan de onderzijde gesigneerd, eind 20e eeuw.
1229. Behangwalzen
Twee houten industriële behangwalzen met metalen structuurelementen. Begin 20e eeuw.
1230. Hertenkop
Houten hertenkop met een echt gewei, midden 20e eeuw.
1231. Boekenplank
Eikenhouten boekenplank met griffioen elementen aan weerszijden. Eerste helft 20e eeuw.
1232. Hanglamp
Messing hanglamp gedecoreerd met Aziatische gezichten, tweede kwart 20e eeuw.
1233. Mir tapijt
Handgeknoopt Mir tapijt in rood-blauwe kleurslag. Vierde kwart 20e eeuw.
1234. Tapijt, Iran
Handgeknoopt tapijt met geometrische motieven. Iran, midden 20e eeuw.
1235. Tapijt, kleedje en kussen
Handgeknoopt tapijt, een kleedje en kussen. 20e eeuw.
1236. Mir tapijt
Handgeknoopt Mir tapijt in blauwe kleur, eind 20e eeuw.
1237. Hoekkast
Engelse mahoniehouten beglaasde hoekkast, omstreeks 1900.
1238. Kandelaren, Pakistan
Twee bronskleurige Pakistaanse kandelaren met offerande. Groot formaat kandelaren, 20e eeuw.
1239. Maatbekers
Twee roestvrijstalen maatbekers voor het destilleren van 5 liter en 10 liter, 20e eeuw.
1240. Lot curiosa
Lot curiosa met een tabaksdoos, zilveren fotolijst van een sluiting van een antieke beurs, Duitse keramieken pijp, aansteker en twee dekseldozen. 20e eeuw.
1241. Bureaulamp
Tiffany stijl bureaulamp, glas-in-lood in geometrisch Art Deco patroon. Geheel op bronskleurige metalen basis, 21e eeuw.
1242. Tafellampen
Twee messing tafellampen met gematteerde geplooide glazen lampenkap. Vierde kwart 20e eeuw.
1243. Vazen en dekselpot
Twee lichtblauw opaline vazen en een malachiet blauwe glazen dekseldoos door Kurt Schlevogt. Bohemen, tweede kwart 20e eeuw.
1244. Slagtanden walrus
Drie walrus slagtanden, begin 20e eeuw.
1245. Ansichtkaarten
Houten- en kartonnen doos met ansichtkaarten; internationaal, nationaal, regionaal, cultuur, gotiek, schilderkunst en meer. 20e eeuw.
1246. Pianokruk
Eikenhouten pianokruk met geïmpregneerd textielen zitvlak. In hoogte verstelbaar, tweede kwart 20e eeuw
1247. Lot emaille
Lot met diverse emaille voorwerpen, midden 20e eeuw.
1248. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer camera’s, strijkbout, kandelaar en ketel. 20e eeuw.
1249. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer flessen, keramiek, Lange lijs theekopjes met schotel en een vaas. 20e eeuw.
1250. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer sieraden, munten, beeldjes, dekseldozen, weegschaal en meer. 20e eeuw.
1251. Uitgaven Bram van Velde
Bram van Velde uitgave "Les lithographies 1923-1973", uitgave no 58, gesigneerd door Bram van Velde. Tentoonstellingsuitgave galerie Maeght, Zürich 1976 met kleurenlithografie. Alsook kunstpockets Bram van Velde "Le Musée de Poche"uit 1958 en Bram van Velde kunstboek uitgegeven door Fondation Maeght 1973.
9725 CT Groningen