Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1430. Comtoise, Frankrijk

Franse comtoise met harpslinger voorzien van een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering. 19e eeuw.

1431. Friese staartklok

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat. Metalen beelden, ketting en gewichten in doos erbij. 19e Eeuw.

1432. Friese staartklok

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen bruidskrans en vier jaargetijden. Kap versierd met metalen Faam en Atlas op houten schoorstenen, eikenhouten kast in meekrap kleur. 19e Eeuw

1433. Fries schippertje

Fries schippertje met Hindeloopen beschilderde kast en houten Faam en Atlas, 19e eeuw.

1434. Beeld Jezus

Gipsen crèmekleurig en goud beschilderd Jezus beeld in een zegenende houding. Eerste helft 20e eeuw.

1435. Kaart 1759

Kaart met perspectieftekeningen van het Casa di Correzione in Milaan, gebaseerd op de tekeningen van architect Francesco Croce. Gedateerd 1759.

1436. Friese staartklok

Friese staartklok met maanduiding, beschilderde plaat en latoenkoperen jaargetijden. 19e Eeuw.

1437. Bijzettafel

Mid-Century design teakhouten bijzettafel met twee niveaus op metalen wielen. Jaren 50/60.

9725 CT Groningen