Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1378. Zilveren munten

Acht zilveren Koningin Wilhelmina guldens van 1924 tot 1943.

1379. Zilveren munten

Acht zilveren Koningin Wilhelmina guldens van 1923 tot 1938.

1380. Persglas

Convoluut persglas met onder meer een groene schaal met onderzetter van Pavillons Belgium, schaal modelnaam Neerlandia naar ontwerp van A.D. Copier, Scailmont schaal en een lichtblauwe Art Deco schaal. 20e eeuw.

1381. Sleuteltjes zakhorloge

Twee zakhorloge opwindsleutels, een sleuteltje gemerkt Terry’s LTD Brighton. Begin 1900.

1382. Vaas en cache-pot

Een cache-pot van plateelbakkerij Flora te Gouda, decornaam Iris, aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 54. Tevens een plateelvaas plateelbakkerij Schoonhoven, decornaam Lisse. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van het modelnummer 187 en initialen van de plateelschilder. Jaren 30.

1383. Zilveren ringen

Twintig zilveren ringen, diverse zilverkeuren. Tweede helft 20e eeuw/begin 21e eeuw.

1384. Kopergravure Delft

Kopergravure, panoramakaart van Delft door Coenreat Decker uit 1726.

1385. Stuivers

Sigarendoos gevuld met Nederlandse stuivers. Tweede helft 20e eeuw.

1387. Vaas, Bohemen

Kristallen Boheemse vaas met geslepen decor en voorzien van een 8 karaat gouden band met emaille florale beschildering. Tsjechië, eind 20e eeuw.

1388. Poster Hulstkamp’s Oude Genever

Poster Hulstkamp’s Oude Genever, vierde kwart 20e eeuw.

1389. Vaas, A.D. Copier

Fumékleurige vaas met verticale baan optiek naar ontwerp van A.D. Copier, H-collectie en uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam rond 1953.

1390. Ets, Anne Huitema

Kleurenets getiteld “Strand” door Anne Huitema (1941). Onderin met potlood gesigneerd en vermelding van het oplagenummer 7/50. Te dateren omstreeks 1994.

1391. Schilderij, Andrey Gladilow

Schilderij getiteld “Nos Chansons” door Andrey Gladilow (1959, Sint Petersburg). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

1392. Art Deco dekseldoosjes, Kurt Schlevogt

Twee glazen Art Deco dekseldoosjes met druivenranken decor door Kurt Schlevogt., een helderglazen en een blauw exemplaar. Bohemen, ontwerp stamt uit de jaren 30.

1393. Britains

Convoluut Britains bestaande uit zevendertig verschillende handbeschilderde tinnen figuren en een ruiter te paard. Meerdere gemerkt aan de onderzijde. Made in England, jaren 50/60.

1395. Thermometer

Duitse Gründerzeit thermometer met classicistisch gestoken buste en bronskleurige metalen ornamenten, eind 19e eeuw.

1396. Speelgoedauto’s

Drie speelgoedauto’s waaronder een Mercedes 280 SL type W113 door Gama, een blikken Porsche GT Carrera, made in France en een Jaguar E-type. Jaren 70/80.

1397. Gebakstel, Potterie De Driehoek

Een bruin geglazuurd gebakstel van Potterie De Driehoek Huizen, gebaksbord met zes gebaksbordjes. Aan de onderzijde gemerkt met een driehoek en Huizen, Holland. Jaren 70.

1398. Vaasjes en schotel, Plateelfabrieken Zuid-Holland

Convoluut van vier plateel objecten van de plateelfabrieken Zuid-Holland, decornamen Ivora en De Iris. Aan de onderzijde gemerkt. Gouda, jaren 30.

1399. Aquarel Bunne

Aquarel getiteld “Bunne”, verso verwijzing naar maker Lammert met datering 1988.

1400. Prent Bierbrouwerij De Amstel

Prent Bierbrouwerij De Amstel, vierde kwart 20e eeuw.

1401. Accordeon, Weltmeister

Accordeon Weltmeister Seperato Standard, type 80 bas. Jaren 60.

1402. Wandlamp, Louis Poulsen

Deense wandlamp van Louis Poulsen, type 24580, modelnaam Architecten It lamp. Met wand- en tafelmontage, jaren 80.

1403. Medische boeken

Lot met acht antiquarische medische boeken, 19e eeuw.

1404. Radio, Philips

Draagbare Philips transistorradio "Jeanette" met klok in kunstlederen hoes, type L2X97T/22D. Genummerd A81074. Gefabriceerd tussen 1957 en 1960.

9725 CT Groningen