Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1278. Typemachine, Olympia
Typemachine Olympia, type Progress in oorspronkelijke koffer. Duitsland, jaar van productie 1939.
1279. Singles
Lot van twintig singles met Amerikaanse muziek, jaren 60/70.
1280. Singles
1281. Servies, August Warnecke
Theeservies van August Warnecke met theepot, theekopjes met schotels, melkkan, suikerpot, gebaksbordjes en serveerbord. August Warnecke gemerkt, decornaam China Purpur. Tweede helft 20e eeuw.
1282. Singles
1283. Hoge hoed, handschoenen en borstel
Hoge hoed van L. de Vries & Zonen Brugstraat 7 te Groningen met bijbehorende doos. Daarbij grijze heren stoffen handschoenen, witte dameshandschoenen en borstel. Heren handschoenen maatindicatie 8,5 en hoge hoed maatindicatie 58.Midden 20e eeuw.
1284. Zeefdruk, Carlo Kroon
Zeefdruk getiteld “Inside, Outside 3” door Carlo Kroon (1946). Verso informatie kunstenaar en datering 1979.
1285. Singles
1286. Imari lampenvoeten, Japan
Porseleinen Imari lampenvoeten met messing monturen voorzien van floraal handbeschilderd decor. Japan, 19e/20e eeuw.
1287. Vulpennen
Twaalf vulpennen waaronder caligrafie Scheaffer en andere merken. Eind 20e eeuw.
1288. Singles
1289. Hooikist
Houten hooikist “Het spaarvarken”. Midden 20e eeuw.
1290. Regulateur
Duitse regulateur van notenhout geflankeerd door pilaren en in de kuif een adelaar, voorzien van een geëmailleerde wijzerplaat en koperen slinger. Begin 1900.
1291. Klingen en machete
Een lange smeedijzeren kling met dikke nerf van een Afrikaanse speer, een smeedijzeren kling met zaagblad van een kortzwaard en een machete van een met leder omwikkelde grip. 19e/20e eeuw.
1292. Singles
Lot van twintig singeltjes. Derde kwart 20e eeuw.
1293. Helm Luchtbeschermingsdienst
Metalen helm gebruikt door het Rode Kruis of de Medische afdeling van de Luchtbeschermingsdienst, WWII.
1294. Singles
Lot van twintig singles. Derde kwart 20e eeuw.
1295. Paraplustandaard
Gietijzeren paraplustandaard met nautisch thema. Eind 19e eeuw.
1296. Singles
Lot van twintig singles, derde kwart 20e eeuw.
1297. Kroonluchter, Frankrijk
Franse kroonluchter met geslepen kristallen pegels, midden 20e eeuw.
1298. Lot curiosa
Lot curiosa met porseleinen borden, theekopjes en blikken. 20e eeuw.
1299. Vloerlamp
Verstelbare moderne vloerlamp met kunststoffen lampenkap, 21e eeuw.
1300. Singles
1301. Singles
1302. Singles
9725 CT Groningen