Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1253. Koper en messing
Lot koper en messing met onder meer een 18e-eeuws wijwaterbak, tabaksdoos, tulbandvorm en ketel, 19e eeuw.
1254. Lithografie
Lithografie naar een tekening van Jacques le Boucq met het portret van Jheronimus Bosch. Originele tekening stamt uit de periode omstreeks 1550.
1255. Parfumflesje
Parfumflesje met zilveren dop, voet en applicatie, Gemerkt met zwaardje, stop aanwezig. Begin 1900.
1256. Lot curiosa
Twee kralenbeursjes met zilveren sluiting, gekeurd lopende leeuw 2, twee maliënkolders met zilveren zwaardjes gekeurde sluitingen en vier dekseldoosjes in houder voorzien van kralendeksels. 20e eeuw.
1257. Jachtmessen, Marttiini
Twee jachtmessen van J. Marttiini Finland, 21e eeuw.
1258. Art Deco theeservies, Bangka Tinwerk
Tinnen Art Deco theeservies bestaande uit trekpot, waterketel, suiker- en lepelvaasje tezamen met dienblad, Gemerkt Bangka Tinwerk P.T.K.F.P, Indonesië, jaren 30.
1259. Schilderij, Josep Alvarez Niebla
Schilderij met een abstracte donkerrode compositie door Josep Alvarez Niebla (1945-2021 Spanje). Rechtsonder gesigneerd Niebla, jaren 80/90.
1260. Tekening
Tekening van boerderij met erf en boerin. Anoniem, midden 20e eeuw.
1261. Schilderij
Schilderij van een Parijse straatscène bij nacht. Linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
1262. Singles
Lot van twintig singles met Amerikaanse muziek, jaren 60/70.
1263. Plantentafel
Houten etagère voor cactussen, planten. Jaren 50/60.
1264. Schildering, China
Chinese schilderingen op tropisch hout van vrouw met bloem. Onderin gemerkt met naamsvermelding, 20e eeuw.
1265. Schildering, China
Chinese schilderingen op tropisch hout van theedrinkende vrouw. Onderin gemerkt met naamsvermelding. 20e eeuw.
1266. Singles
1267. Schilderij klok
Schilderij klok met landschappelijke voorstelling. Duitsland, begin 20e eeuw.
1268. Singles
1269. Schilderij klok
Schilderij klok gedecoreerd met Duitse landschappelijke schildering. Begin 1900.
1270. Singles
1271. Wintermantel
Grijze wollen heren wintermantel. Derde kwart 20e eeuw.
1272. Sikkelmessen, Afrika
Twee smeedijzeren tribale sikkelmessen. Hutu stam, Rwanda/ Burundi/ Democratic of Republic Congo. Begin 20e eeuw.
1273. Aardewerk, Tichelaar Makkum
Convoluut Makkumer aardewerk, twee wandbordjes en zeven schaaltjes met handbeschilderd floraal decor door Tichelaar, Makkum. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummers en monogrammen van keramiekschilders. 20e eeuw.
1274. Schwarzwalder klok
Schwarzwalder klok met geëmailleerde wijzerplaat en latoenkoper Art Deco decor, tweede kwart 20e eeuw.
1275. Singles
1276. Singles
1277. Blouse met rok
Blouse met plissérok, derde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen