Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1253. Koper en messing

Lot koper en messing met onder meer een 18e-eeuws wijwaterbak, tabaksdoos, tulbandvorm en ketel, 19e eeuw.

1254. Lithografie

Lithografie naar een tekening van Jacques le Boucq met het portret van Jheronimus Bosch. Originele tekening stamt uit de periode omstreeks 1550.

1255. Parfumflesje

Parfumflesje met zilveren dop, voet en applicatie, Gemerkt met zwaardje, stop aanwezig. Begin 1900.

1256. Lot curiosa

Twee kralenbeursjes met zilveren sluiting, gekeurd lopende leeuw 2, twee maliënkolders met zilveren zwaardjes gekeurde sluitingen en vier dekseldoosjes in houder voorzien van kralendeksels. 20e eeuw.

1257. Jachtmessen, Marttiini

Twee jachtmessen van J. Marttiini Finland, 21e eeuw.

1258. Art Deco theeservies, Bangka Tinwerk

Tinnen Art Deco theeservies bestaande uit trekpot, waterketel, suiker- en lepelvaasje tezamen met dienblad, Gemerkt Bangka Tinwerk P.T.K.F.P, Indonesië, jaren 30.

1259. Schilderij, Josep Alvarez Niebla

Schilderij met een abstracte donkerrode compositie door Josep Alvarez Niebla (1945-2021 Spanje). Rechtsonder gesigneerd Niebla, jaren 80/90.

1260. Tekening

Tekening van boerderij met erf en boerin. Anoniem, midden 20e eeuw.

1261. Schilderij

Schilderij van een Parijse straatscène bij nacht. Linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

1262. Singles

Lot van twintig singles met Amerikaanse muziek, jaren 60/70.

1263. Plantentafel

Houten etagère voor cactussen, planten. Jaren 50/60.

1264. Schildering, China

Chinese schilderingen op tropisch hout van vrouw met bloem. Onderin gemerkt met naamsvermelding, 20e eeuw.

1265. Schildering, China

Chinese schilderingen op tropisch hout van theedrinkende vrouw. Onderin gemerkt met naamsvermelding. 20e eeuw.

1266. Singles

1267. Schilderij klok

Schilderij klok met landschappelijke voorstelling. Duitsland, begin 20e eeuw.

1268. Singles

1269. Schilderij klok

Schilderij klok gedecoreerd met Duitse landschappelijke schildering. Begin 1900.

1270. Singles

1271. Wintermantel

Grijze wollen heren wintermantel. Derde kwart 20e eeuw.

1272. Sikkelmessen, Afrika

Twee smeedijzeren tribale sikkelmessen. Hutu stam, Rwanda/ Burundi/ Democratic of Republic Congo. Begin 20e eeuw.

1273. Aardewerk, Tichelaar Makkum

Convoluut Makkumer aardewerk, twee wandbordjes en zeven schaaltjes met handbeschilderd floraal decor door Tichelaar, Makkum. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummers en monogrammen van keramiekschilders. 20e eeuw.

1274. Schwarzwalder klok

Schwarzwalder klok met geëmailleerde wijzerplaat en latoenkoper Art Deco decor, tweede kwart 20e eeuw.

1275. Singles

1276. Singles

1277. Blouse met rok

Blouse met plissérok, derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen