Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1177. Tafelklok, Hermle
Eikenhouten tafelklok met bronskleurige applicaties, uurwerk Hermle aan de binnenzijde gemerkt FHS. Jaren 70/80.
1178. Hangbloempotten, Jaap Ravelli
Twee keramieken wijnrood-blauw geglazuurde hangbloempotten door Jaap Ravelli (Valkenburg ZH). Aan de onderzijde gemerkt. Jaren 70. Grootste hangbloempot groot formaat.
1179. Wijnfles Chianti
Italiaanse 3 liter wijnfles Stefani Chianti. Jaren 60/70.
1180. Vrachtauto, Tri-ang
Metalen vrachtauto door Tri-ang Engeland. Banden gemerkt Tri-Ang, made in England. Betreft een vrachtauto op groter formaat. Engeland, jaren 50/60.
1181. Prent, H.N. Werkman
Prent uit de Chassidische Legenden reeks getiteld “De wagen in het bos” van H.N. Werkman. Rechtsonder in de prent gesigneerd, uitgave van het Groninger Museum uit 1985.
1182. Lot verlichting
Lot verlichting met pianolamp, vintage bureaulampen en wandlamp. 20e eeuw.
1183. Vazen
Vier keramieken plateel vazen waaronder een Goedewaagen vaas decornaam Gaasp, een Zenith vaas met opschrift Hollum-Ameland, een Gelria vaas Arnhem en een Plateelbakkerij Zuid-Holland vaas met decornaam Grety. Aan de onderzijde gesigneerd, vermelding van modelnummers en monogrammen plateelschilders. Tweede kwart 20e eeuw.
1184. Koffers
Drie reiskoffers waaronder een lederen. Jaren 30/40.
1185. Fotolijstjes
Acht metalen fotolijstjes, tevens een messing fotolijstje om op te hangen, 19e/20e eeuw.
1186. Koebellen, Indonesië
Twee Javaanse messing koebellen met houten klepel. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.
1187. Horloges
Convoluut quartz horloges bestaande uit acht horloges van Swatch Swiss Made, een horloge Danish Design en een horloge van Silex. Jaren 80/90.
1188. Beeldjes, Azië
Zeven bronzen Aziatische beeldjes, een Boeddha, vijf beeldjes van neushoorns en Ganesha. 20e eeuw.
1189. Vazen, Groninger Steenfabriek ADCO
Twee keramieken ADCO vazen waarvan één met horizontale ribbelstructuur in groen-zwarte druipglazuur, modelnummer 1014 en een lichtblauwe bolvaas met modelnummer 1012. Aan de onderzijde gemerkt Adco. Groningen, derde kwart 20e eeuw.
1190. Bord en serverschaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een platelen bord door Plateelbakkerij Zuid-Holland, decornaam Purdah, aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 240 en datering 1950. Tevens een serveerschaal door Plateelbakkerij Zuid-Holland decornaam Rhodian, aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 92 en monogram plateelschilder. Jaren 30.
1191. Gemberpotten, China
Twee porseleinen blauw-witte handbeschilderde, landschappelijk gedecoreerde gemberpotten met messing deksels. Betreft gemberpotten op groter formaat. China, 19e eeuw.
1192. Ladekast, Gispen
Metalen Gispen ladekast. Derde kwart 20e eeuw.
1193. Wierookbranders en offerschaal, China
Drie messing Chinese objecten bestaande uit twee wierookbranders en een offerschaal. 20e eeuw.
1194. Fotolijstjes
Vier klassieke rijkelijk gedecoreerde houten Gründerzeit fotolijstjes, twee goudkleurige lijsten met gipsopbouw. Eind 19e eeuw.
1195. Houtdruk, Antje Veldstra
Houtdruk met abstracte compositie door Antje Veldstra (1954). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1984.
1196. Vazen, Kennemer Pottenbakkerij
Twee keramieken vazen met horizontaal streepdecor in spuitglazuur door Kennemer Pottenbakkerij Velsen. ontwerp toegeschreven aan K. Mertens. Aan de onderzijde gesigneerd Velsen, KTP en vermelding van modelnummers 43. Jaren 30.
1197. Aquarel, Let Kortenhorst
Aquarel van bloemstilleven met zonnebloem door Let Kortenhorst. Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1928.
1198. Ets, Hendrikus Roodenburg
Ets van het Damrak door Hendrikus Roodenburg (1895 – 1987). Rechtsonder gesigneerd met potlood, linksonder gemonogrammeerd in de ets en gedateerd 1953.
1199. Ets
Ets met tuinplanten en hangplant. Rechtsonder met potlood gesigneerd, gedateerd 1970 en vermelding van oplagenummer 2/75.
1200. Schrijfkistje, Indonesië
Hardhouten schrijfbenodigdheden kistje met botanisch decor, draken en in centraal medaillon een vogel. Indonesië, midden 20e eeuw.
1202. Zilveren ring
Zilveren ring met afbeelding van Medusa omringd door slangen, ring getoetst op zilver. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen