Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1076. Murano vaas

Paarse vierkante kristallen Murano vaas in Sommerso techniek met een tweede blauwe laag. Venetië, jaren 60/70.

1077. Vaas, Potterij Zaalberg

Aardewerken vaas met horizontale ribbelstructuur en voorzien van spuitglazuur van Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt. Jaren 60/70.

1078. Schilderij, K. Meyer

Schilderij met landschappelijke voorstelling met eenden door K. Meyer, rechtsonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

1079. Tegeltableaus, Tichelaar Makkum

Twee Makkumer aardewerken tegeltableaus van Tichelaar met pilaardecor en vogels, vierde kwart 20e eeuw.

1080. Kom met schelpen

Aardewerken kom gevuld met schelpen. 20e eeuw.

1081. Vaas, Bohemen

Kristallen Boheemse vaas met geslepen decor en voorzien van een 8 karaat gouden band met geëmailleerd florale beschildering. Handcut in Slovakia. Eind 20e eeuw.

1082. Foto, Feike Otto van der Zee

Foto getiteld “Raw” (subtitel: indachtig Robert Mapplethorpe) door Feike Otto van der Zee. Verso informatie, gesigneerd en datering 2017.

1083. Vaas, Kunstaardewerkfabriek Velsen

Keramieken vaas, zogenaamd pulmodel nummer 9, door Kunstaardewerkfabriek Velsen en gefabriceerd jaren 30.

1084. Dienblad, Jugendstil

Porseleinen Jugendstil dienblad met nikkelen montuur en handvatten. Aan de onderzijde voorzien van modelnummer, eerste kwart 20e eeuw.

1085. Zoetwaterparels

Drie geregen strengen zoetwaterparels, eind 20e eeuw.

1086. Bowlpot

Kristallen bowlpot met sleef, tweede kwart 20e eeuw.

1087. Bandrecorder, Aristona

Bandrecorder van Aristona met spoelen, modelnummer SA 9110. Fabricagejaar 1964.

1088. Jardinières

Drie keramieken jardinières. Aan de onderzijde vermelding modelnummers, derde kwart 20e eeuw.

1089. Murano asbakken

Twee donkerblauwe dubbellaags kristallen Murano asbakken waarvan één met zeeblauwe laag. Italië, jaren 60/70.

1090. Lakdoos met inhoud

Chinese lakdoos met inhoud bestaande uit pijlpunten, schraapstenen, stenen en leipotloden.

1091. Bakvormen

Twee koperen bakvormen met vertinde binnenzijde. Omstreeks 1900.

1092. Vaas

Keramieken geglazuurde bolvaas op groter formaat. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.

1093. Onderzetters, Jugendstil

Drie porseleinen Jugendstil onderzetters met nikkelen montuur. Aan de onderzijde voorzien van decornummers, jaren 20/30.

1094. Potloodtekening

Potloodtekening van mannenportret en profile. Ongesigneerd, 20e eeuw.

1095. Wandrek

Notenhouten wandrek met drie niveaus, eerste helft 20e eeuw.

1096. Tulband

Koperen tulband met vertinde binnenzijde. Betreft een groot formaat tulband, rond 1900.

1097. Fragmenten oude flessen

Drie afzonderlijke fragmenten van oude flessen met sterk iriserend oppervlak, betreft bodemvondsten, 17e eeuw.

1098. Wespenvanger

Glazen ambachtelijk mondgeblazen wespenvanger, eerste helft 20e eeuw.

1099. Poppenwagen

Eikenhouten poppenwagen met ijzeren wielen, begin 1900.

1100. Vaas, Bohemen

Kristallen Boheemse vaas met geslepen decor en voorzien van een 8 karaat gouden band met emaille florale beschildering. Handcut in Slovakia, eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen