Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1101. Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Platelen schaal door Plateelbakkerij Zuid-Holland, decornaam Corona. Aan de onderzijde gemerkt, monogram plateelschilder en vermelding van modelnummer 1382. Gefabriceerd tussen 1910 en 1929.

1102. Vaas, Potterij Zaalberg

Aardewerken vaas voorzien van bruin-grijze glansglazuur door Meindert Zaalberg, Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 26. Derde kwart 20e eeuw.

1103. Bureaulamp, Lumina

Zwarte Italiaanse design bureaulamp naar ontwerp van Tommaso Cimini en uitgevoerd door Lumina, modelnaam Daphine. Ontwerp stamt uit 1973.

1104. Grafornament

Zinken polychroom geschilderd grafornament. Frankrijk, tweede kwart 20e eeuw.

1105. Vaas en theebussen

Banka tinnen theebus met floraal geciseleerd decor, een Aziatische messing/koperen theebus, een cloisonné vaas, tinnen theezeef en suikerlepel. 20e eeuw.

1106. Schaal en wandschotel, Mobach

Keramieken wandschotel en schaal in crèmekleurig, beige en groene glazuur door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Holland. Jaren 60/70.

1107. Hanglamp

Vintage in hoogte verstelbare hanglamp, model heksenhoed. Jaren 60.

1108. Dame Jeanne

Donkergroene fles, model Dame Jeanne. Betreft een groot formaat fles, 19e eeuw.

1109. Tegels

Zeven ingelijste aardewerken handbeschilderde tegels met floraal, dieren en landschappelijk decor. 19e eeuw.

1110. Vazen, Art Deco

Drie Art Deco vazen waarvan de twee grotere in kristal kwaliteit. Lichtgrijze met horizontale ribbelvaas naar ontwerp van A.D. Copier. Tweede kwart 20e eeuw.

1111. Wandbord

Tinnen wandbord met centraal afgebeeld Adam en Eva in het paradijs, zes cartouches omringd door ridders te paard. Vermoedelijk Berendsohn tin. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

1112. Lakdoos, Japan

Zwarte lakdoos gedecoreerd met goudkleurig botanische decor met vogel. Japan, midden 20e eeuw.

1113. Vazen en bierpul, West-Germany

Drie keramieken vazen en een keramieken bierpul West-Germany. Een West-Germany Jasba vaas voorzien van druipglazuur modelnummer 6021018, twee VEB Haldensleben vazen en een bierpul met rode bruisglazuur, gesigneerd Germany. Duitsland, jaren 70.

1114. Lithografieën, Miguel Angel Alfaro Rey

Twee kleurenlithografieën getiteld “Fried Eggs” door Miguel Angel Alfaro Rey. Rechtsonder met potlood gesigneerd met vermelding van het oplagenummer 52/100. Met bijgevoegd certificaat, 21e eeuw.

1115. Theekom en schotel, China, Kangxi periode

Porseleinen theekom met schotel gedecoreerd met karpers. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en symbool. China, Kangxi periode, begin 1700.

1116. Tas Asmat, Nieuw-Guinea

Gevlochten tas gemaakt door de Asmat stam, Nieuw Guinea. Afrika, 20e eeuw.

1117. Vaas, Willy Johansson

Kristallen grijze vaas in Sommerso techniek met modelnaam "Rocket", model K-2026 naar ontwerp van Willy Johansson en uitgevoerd door Hadeland Glassverk. Aan de onderzijde gemerkt met vermelding van modelnummer en initialen W.J. Noorwegen, jaar van ontwerp 1958.

1118. Glasobject, Bernard Heesen

Modernistisch glasobject door Bernard Heesen (1958). Ongesigneerd, eind 20e eeuw.

1119. Zilveren kandelaren

Twee Sterling zilveren éénpits kandelaren door C. Bos & Zoon. Gekeurd met meesterteken CBZ, staande leeuw 1, minervakop met een R (Gouda), jaarletter H (1992) en sterling zilver.

1120. Beelden

Bronzen beeldje van Asclepius en een bronzen fantasiedier, 20e eeuw.

1121. Bureaulamp

Moderne bureaulamp met verstelbaar glazen lampenkapje. Eind 20e eeuw.

1122. Hyacintvazen

Negen glazen hyacint- en bolvazen in verschillende kleurslagen, voornamelijk door glasfabrikant Rimac. Midden 20e eeuw.

1123. Presse-papiers

Convoluut van vijf glazen presse-papiers en een vogel beeldje met inwendige spijkerglas luchtbellen. Vierde kwart 20e eeuw.

1124. Dolfijn, Vilca Italië

Kristallen dolfijn, Vilca Italy Crystal Art Glass, modelnaam "Delfino". Gemerkt middels sticker en gravering staart. Italié, vierde kwart 20e eeuw. Betreft een dolfijn op groter formaat.

1125. Vaas ornamenten, Frankrijk

Twee bronskleurige witmetalen Art Nouveau vaas ornamenten met jonge dames de hals omarmend. Frankrijk, begin 1900.

9725 CT Groningen