Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1152. Ets, Marius Janssen
Kleurenets getiteld “Rotterdam, Galerij, Delftsche vaart and Delftsche Poort” door Marius Janssen (1885-1957). Rechtsonder met potlood gesigneerd, jaren 30/40.
1153. Wandmasker, Diana van den Berg
Aardewerken wandmasker van vrouwengezicht door Diana van den Berg (1923-1997). Jaren 80.
1154. Halfdolls
Vier handbeschilderde porseleinen halfdolls. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
1155. Schenkkannen, Art Deco
Convoluut met acht keramieken Art Deco schenkkannen en een drinkbeker waaronder Sphinx, Leuchtenburg, Bunzlau en meer. Tweede kwart 20e eeuw.
1156. Beeld Jozef met kind
Polychroom gipsen religieus beeld van Jozef met kind. Tweede helft 20e eeuw.
1157. Schalen, Potterij Zaalberg
Twee aardewerken geglazuurde schalen waarvan het lager model naar ontwerp van Meindert Zaalberg. Beide schalen aan de onderzijde gemerkt Zaalberg. Derde kwart 20e eeuw.
1158. Imari lampenvoeten, Japan
Drie Imari porseleinen lampenvoeten met handbeschilderd floraal decor. bronzen basement en monturen. Japan. 19e/20e eeuw.
1159. Ets
Ets van een haas met begeleidend een muzikale verwijzing onderin. Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd en gedateerd 1920, linksonder met potlood gesigneerd.
1160. Kandelaren en tabaksdoos
Twee messing één pits kandelaren en een messing tabaksdoos, 19e/20e eeuw.
1161. Kruk, Philip Starck
Oranje kunststoffen kruk met afneembaar deksel van Philip Starck, modelnaam Bubu. Ontwerp stamt uit 1988.
1162. Tafellamp, Temde AG
Tafellamp in Scandinavische stijl door Temde AG, teakhout met koper, modelnummer 33. Duitsland, jaren 60.
1163. Vaasje en waxinelichthouder
Donkerpaarse Kosta Boda waxinelichthouder met inwendige werveling naar ontwerp van Anna Ehrer. Daarbij een zeeblauw vaasje met netstructuur, aan de onderzijde gesigneerd met vermelding modelnummer. Eind 20e eeuw.
1164. Vaas, Dümler & Breiden
Keramieken vaas in schenkkan model door Dümler & Breiden, aan de onderzijde vermelding Handarbeit en modelnummer 45/30. Duitsland, jaren 50/60. Betreft een groot formaat vaas.
1165. Wandmasker, Diana van den Berg
Aardewerken groen gepatineerd wandmasker van vrouwengezicht door Diana van den Berg (1923-1997). Jaren 80.
1166. Ets, Antoon Derksen van Angeren
Ets van de Laurenskerk te Rotterdam door Antoon Derksen van Angeren (1978-1961). Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1912.
1167. Palingfuik
Gevlochten groot formaat palingfuik, eerste helft 20e eeuw.
1168. Imari lampenvoeten, Japan
Drie Imari porseleinen lampenvoeten met handbeschilderd floraal decor, bronzen basement en monturen. Japan, 19e/20e eeuw.
1169. Lot curiosa
Lot curiosa met deurgrepen en messing kastbeslag. Begin 20e eeuw.
1170. Beeld, Corry Ammerlaan - van Niekerk
Bronzen, donker gepatineerd beeldje getiteld “Sophietje” van Corry Ammerlaan - van Niekerk. Op de sokkel getiteld middels sticker, vierde kwart 20e eeuw.
1171. Etalagepop, Christian Dior
Kunststoffen Twiggy stijl buste, etalagepop van Christian Dior. Frankrijk, jaren 60.
1172. Lampenvoet, J. Hinks & Sons
Porseleinen lampenvoet met handbeschilderd Chinoiserie decor door J. Hinks & Sons, England. Geheel voorzien van messing basement, montuur en olielamp, gemerkt Hinks’s Duplex Patent. Tweede helft 19e eeuw.
1173. Lampenvoet, China
Chinese famille rose porseleinen lampenvoet met botanisch decor en voorzien van bronzen montuur. Midden 20e eeuw.
1174. Masker Shiva
Bronzen masker van de god Shiva, 20e eeuw.
1175. Schaal, Potterij Zaalberg
Aardwerken okerkleurige schaal door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70/80.
1176. Zeefdruk, Nic Jonk
Zeefdruk met abstracte compositie door Nic Jonk (1928-1994). Linksonder vermelding van oplagenummer 38/250, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.
9725 CT Groningen