Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1303. Lot curiosa
Lot curiosa met een messing snotneus, schuimspaan, kaarsendovers, kwispeldoor en strijkijzer. 20e eeuw.
1304. Boeddha
Marmeren Boeddha beeldje op vierkant basement, 20e eeuw.
1305. Fauteuils, Giorgetti
Twee gele Italiaanse fauteuils naar ontwerp van Umberto Asnago door meubelfabrikant Giorgetti. Made in Italy, halverwege de jaren 90.
1306. Oosters tapijt
Perzisch handgeknoopt tapijt, eerste helft 20e eeuw.
1307. Etagère
Etagère, twee niveaus met marqueterie van botanische motieven en muziekinstrumenten. Italië, midden 20e eeuw.
1308. Wandborden, Porceleyne Fles
Twee Delftsblauwe wandborden met handgeschilderd floraal decor door de Porceleyne Fles, Delft. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer en monogram keramiekschilders. Vierde kwart 20e eeuw.
1309. Vazen, Mobach
Drie keramieken vazen in gemberpot stijl door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 079. Derde kwart 20e eeuw.
1310. Bladmuziek
Convoluut bladmuziek met vele stukken voornamelijk vioolmuziek. Begin 20e eeuw.
1311. Tegels
Vijf handbeschilderde aardewerken tegels bestaande uit twee polychroom beschilderde tegels met ridder en verkoper, drie Delftsblauwe tegels met hond, vogel en een man te paard. 19e, 20e eeuw.
1312. Kinderstoel, Cosmos
Thonet stijl kinderstoel met webbing rug en zitvlak. Gemerkt met papieren label Cosmos, jaren 30.
1313. Atelierkruk, Ahrend
Industriële atelierkruk, gemerkt Ahrend. Midden 20e eeuw.
1314. Cassettebandjes
Collectie cassettebandjes in totaal veertig stuks. Jaren 70/80.
1315. Cassettebandjes
Collectie cassettebandjes in totaal tweeënveertig stuks. Jaren 70/80.
1316. Krukje, Rohé
Vintage rotan krukje door Rohé, Noordwolde. Jaren 60.
1317. Krukje, Rohé
1318. Krukje, Rohé
1319. Haardschermen
Twee messing haardschermen met botanisch chinoiserie decor met draken. Eerste helft 20e eeuw.
1320. Hanglamp, Gispen
Gispen hanglamp in Art Deco stijl met getrapt lopende melkglazen lampenkap, jaren 30/40.
1321. Banner, Fritz Hansen
Reclamebanner Republic of Fritz Hansen (Meubelfabrikant), eind 20e eeuw.
1322. Bakvormen
Twee koperen bakvormen met vertinde binnenzijde. Omstreeks 1900.
1323. Borden, China
Drie famille verte porseleinen borden met botanisch en landschappelijk decor. China, eerste helft 20e eeuw.
1324. Vaas, Mobach
Keramieken bolvaas met horizontaal ribbeldecor door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 833. Derde kwart 20e eeuw.
1325. Hangbloempot, Art Deco
Art Deco keramieken hangbloempot met kettingen. Tweede kwart 20e eeuw.
1326. Zilveren fotolijstjes
Drie ovaal zilveren fotolijstjes, 925 gekeurd, vierde kwart 20e eeuw.
1327. Wijnstoppers met zilveren dop
Vier zilveren wijnstoppers met kurk. Twee stoppers gekeurd met 800 en twee met zwaardje. Midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen