Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1303. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing snotneus, schuimspaan, kaarsendovers, kwispeldoor en strijkijzer. 20e eeuw.

1304. Boeddha

Marmeren Boeddha beeldje op vierkant basement, 20e eeuw.

1305. Fauteuils, Giorgetti

Twee gele Italiaanse fauteuils naar ontwerp van Umberto Asnago door meubelfabrikant Giorgetti. Made in Italy, halverwege de jaren 90.

1306. Oosters tapijt

Perzisch handgeknoopt tapijt, eerste helft 20e eeuw.

1307. Etagère

Etagère, twee niveaus met marqueterie van botanische motieven en muziekinstrumenten. Italië, midden 20e eeuw.

1308. Wandborden, Porceleyne Fles

Twee Delftsblauwe wandborden met handgeschilderd floraal decor door de Porceleyne Fles, Delft. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer en monogram keramiekschilders. Vierde kwart 20e eeuw.

1309. Vazen, Mobach

Drie keramieken vazen in gemberpot stijl door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 079. Derde kwart 20e eeuw.

1310. Bladmuziek

Convoluut bladmuziek met vele stukken voornamelijk vioolmuziek. Begin 20e eeuw.

1311. Tegels

Vijf handbeschilderde aardewerken tegels bestaande uit twee polychroom beschilderde tegels met ridder en verkoper, drie Delftsblauwe tegels met hond, vogel en een man te paard. 19e, 20e eeuw.

1312. Kinderstoel, Cosmos

Thonet stijl kinderstoel met webbing rug en zitvlak. Gemerkt met papieren label Cosmos, jaren 30.

1313. Atelierkruk, Ahrend

Industriële atelierkruk, gemerkt Ahrend. Midden 20e eeuw.

1314. Cassettebandjes

Collectie cassettebandjes in totaal veertig stuks. Jaren 70/80.

1315. Cassettebandjes

Collectie cassettebandjes in totaal tweeënveertig stuks. Jaren 70/80.

1316. Krukje, Rohé

Vintage rotan krukje door Rohé, Noordwolde. Jaren 60.

1317. Krukje, Rohé

1318. Krukje, Rohé

1319. Haardschermen

Twee messing haardschermen met botanisch chinoiserie decor met draken. Eerste helft 20e eeuw.

1320. Hanglamp, Gispen

Gispen hanglamp in Art Deco stijl met getrapt lopende melkglazen lampenkap, jaren 30/40.

1321. Banner, Fritz Hansen

Reclamebanner Republic of Fritz Hansen (Meubelfabrikant), eind 20e eeuw.

1322. Bakvormen

Twee koperen bakvormen met vertinde binnenzijde. Omstreeks 1900.

1323. Borden, China

Drie famille verte porseleinen borden met botanisch en landschappelijk decor. China, eerste helft 20e eeuw.

1324. Vaas, Mobach

Keramieken bolvaas met horizontaal ribbeldecor door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 833. Derde kwart 20e eeuw.

1325. Hangbloempot, Art Deco

Art Deco keramieken hangbloempot met kettingen. Tweede kwart 20e eeuw.

1326. Zilveren fotolijstjes

Drie ovaal zilveren fotolijstjes, 925 gekeurd, vierde kwart 20e eeuw.

1327. Wijnstoppers met zilveren dop

Vier zilveren wijnstoppers met kurk. Twee stoppers gekeurd met 800 en twee met zwaardje. Midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen