Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni

1328. Lot munten en papiergeld

Lot internationale munten en papiergeld, 20e eeuw.

1329. Schilderij, Michaël de Wilde

Schilderij met de titel “Witte donderdag 2” door Michaël D. de Wilde uit Groningen. Gemengde techniek op papier. Links gesigneerd. Einde 20e, begin 21 eeuw.

1330. Aquarellen, Tejo Van den Broeck

Twee aquarellen met landschappelijke voorstelling van Tejo Van den Broeck (1943). Linksonder gesigneerd Tejo en gedateerd 1980.

1331. Vaas, Planas Viau Argentinië

Bruine horizontaal geribbelde vaas door glasblazers van Planas Viau, Argentinië. Betreft een groot formaat vaas. Aan de onderzijde gesigneerd, 21e eeuw.

1332. Vazen

Twee Gouda plateel keramieken vazen, grotere vaas door Plateelfabriek Gelria, aan de onderzijde gemerkt, vermelding van het modelnummer 42 en het monogram van de plateelschilder. Jaren 30.

1333. Waxinelichthouders, Kosta Boda

Twee kristallen waxinelichthouders met inwendige witte werveling door Kosta Boda, modelnaam Cool Moon. Zweden, begin 21e eeuw.

1334. Lot catalogi modeltreinen

Convoluut catalogi modeltreinen, Märklin, Fleischmann, Rocco en Lima. Vierde kwart 20e eeuw.

1335. Lithografieën

Twee kleuren lithografieën van duiven. Rechtsonder met potlood gesigneerd en vermelding van de oplagenummers 101/175. Vierde kwart 20e eeuw.

1336. Kopergravure

Kopergravure getiteld “D'Arminiaensche Schans tot Leyden”. Een spotprent op de remonstrantse vroedschap te Leiden. Oorspronkelijk vervaardigd door Visscher, Claes Jansz omstreeks 1618. Facsimile druk, jaren 70/80.

1337. Lot tin

Lot tin bestaande uit kannen, vazen, kandelaars en meer, circa 6 kilogram. 19e/20e eeuw.

1338. Zeefdruk, Frits Hesseling

Zeefdruk met abstracte weergave van een boerderij door Frits Hesseling (1951). Rechtsonder gesigneerd met potlood, toevoeging épreuve d'artist en datering 1988.

1339. Schilderij, Johan Christiaan Kerkmeijer

Schilderij van een stadsgezicht aan het water door Johan Christiaan Kerkmeijer (1875-1956), olieverfschilderij op hardboard. Rechtsonder gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw.

1340. Lot tin

Lot tin met beker, borden en meer. Circa 8 kilo, 20e eeuw.

1341. Lot tin

Lot tin met onder meer schalen, bekers en kandelaars. Circa 5 kilo, 20e eeuw.

1342. Elpees

Convoluut elpees, jaren 70-80.

1343. Elpees

1344. Spiegel

Spiegel met gefacetteerd geslepen rand met goudkleurige omlijsting. Omstreeks 2000.

1345. Ets, Frank Porselijn

Aquatint ets van Frank Porselijn (1947). Rechtsboven gesigneerd met potlood en vermelding van oplagenummer 1/24 IV. Te dateren omstreeks 1985.

1346. Lot curiosa

Lot curiosa met metalen auto’s, porseleinen dekselpotten, houten eend en voorraadblik. 20e eeuw.

1347. Zeefdruk, Laux Thomislav

Zeefdruk getiteld “Starfightergeburtstag” door Laux Thomislav. Rechtsonder met potlood gesigneerd met datering 1971 met vermelding van het oplagenummer 54/70.

1348. Spiegel

Spiegel met goudkleurige lijst. Vierde kwart 20e eeuw.

1349. Lot tin

Lot tin met onder andere schenkkannen, 20e eeuw.

1350. Lot curiosa

Lot curiosa met keramiek en glazen voorraadpot. 20e eeuw.

1351. Ets Delft, Bremmer

Ets van de portiek Oude Kerk te Delft met gracht door Bremmer. Rechtsonder met potlood gesigneerd, jaren 20.

1352. Schilderij

Schilderij met groene abstracte compositie, gemengde techniek op papier. Rechtsonder gemonogrammeerd LR. Jaren 80/90.

9725 CT Groningen