Veiling: Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni
1353. Halspiegel
Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Omstreeks 1870.
1354. Lot zilver
Convoluut zilver met een rammelaar, suikerschep, Jugendstil strooilepel, dekseldoosje en luciferhouder. Diverse zilverkeuren. 20e eeuw.
1355. Kinderwagen, van Delft
Van Delft goud metallic kinderwagen met bruine kap, Aan de zijkant een kroontje, hofleverancier vanaf 1909. Jaren 70.
1356. Lot miniatuur zilver
Lot miniatuur zilver met een kandelaar, kopje-en-schotel, metseltroffel en olielamp. Diverse keuren, 20e eeuw.
1357. Potloodtekening, Jan Planting
Potloodtekening van een dorp aan het water met zeilboten te Friesland door Jan Planting (1893-1955). Rechtsonder gesigneerd met potlood, tweede kwart 20e eeuw.
1358. Borduurwerk
Borduurwerk van oud-Hollands landschap in goudkleurige lijst, 20e eeuw.
1359. Houtsnede, R. Nieuwenhuizen.
Houtsnede getiteld “Oude wilg Amerongen” door R. Nieuwenhuizen. Rechtsonder met potlood gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw,
1360. Emaille bord, Steiff
Emaille bord van de Firma Steiff met Engelse opschrift Margarete Steiff Toys. Duitsland, 1995.
1361. Munten
Convoluut munten uit Nederland en Nederlands-Indië vanaf 1877.
1362. Britains
Drie verschillende Britains handbeschilderde militaire orkesten, totaal zeventwintig stuks. Engeland, tweede helft 20e eeuw.
1363. Munten
Convoluut internationaal Europees muntgeld. Tweede helft 20e eeuw
1364. Vaas
Kristallen okerkleurige gematteerde vaas. Vierde kwart 20e eeuw.
1365. Boeken - Franse literatuur en geschiedenis
Lot van tien uitgaven, deels met lederen band, Franstalige literatuur en geschiedenis, 19e eeuw.
1366. Zilveren halsketting
Zilveren schakel halsketting, gemerkt 835. Vierde kwart 20e eeuw.
1367. Schilderij, Anne Feddema
Schilderij met expressionistische compositie door Anne Feddema (1961), gemengde techniek op papier. Rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
1368. Zilveren kinderringen
Twintig zilveren kinderringen, diverse zilverkeuren. 20e/21e eeuw.
1369. Schilderijen, Henk Broekema
Drie schilderijen op karton door Henk Broekema (1953, Slochteren). Verso informatie, jaren 80/90.
1370. Kaart Selwerd Groningen
Kaartje van Selwerd te Groningen met vermoedelijke ligging van het voormalige Kasteel, 19e eeuw
1371. Ets, Herbert Weber
Ets van personen met plant door Herbert Weber (1945). Midden onderin met potlood gesigneerd, vermelding van het oplagenummer 5/30 en datering maart 1977.
1372. Vazen
Drie plateel vazen waaronder een grotere vaas van plateelfabriek Schoonhoven, decornaam Corel. Daarbij twee miniatuur plateel vaasjes van de plateelbakkerij Zuid-Holland. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummers en initialen van de plateelschilder. Tweede kwart 20e eeuw.
1373. Schilderij
Schilderij van een mannenportret op groter formaat. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.
1374. Zilveren ringen
Negen zilveren ringen, diverse zilverkeuren. 20e/21e eeuw.
1375. Hangvitrine
Houten hoekvitrine hangkast op drie niveaus. Eerste helft 20e eeuw.
1376. Gouden hanger
Gouden hanger met een boeddha, getoetst 21 karaat goud. Begin 20e eeuw.
1377. Spijkervaasjes, Floris Meydam
Twee kristallen spijkervaasjes naar ontwerp van Floris Meydam, modelnaam beukennoot. Uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam tussen 1951-1956.
9725 CT Groningen