Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

986. Schilderij

Schilderij met Bijbelse voorstelling van Christus en de vrouw uit Kanaän naar een schilderij van Annibale Carracci. Linksonder gemonogrammeerd A.W., 19e eeuw.

987. Vaas, Arnhemsche Fayence

Plateel vaas van de Arnhemsche Fayencefabriek in crèmekleurig en groene kleurslag met floraal decor. Decornaam Flora, aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummer 222 en monogram van de plateelschilder HM. Jaren 30.

988. Flesvazen, Kjell Engman

Twee kristallen flesvazen naar ontwerp van Kjell Engman voor Kosta Boda, modelnaam Fidji. Beide vazen gesigneerd K. Engman, Kosta Boda en genummerd aan de onderzijde, tevens een atelier sticker. Zweden, 21e eeuw.

989. Nanking kom, China

Chinese porseleinen Nanking kom met famille verte decor van draak, griffioen en onsterfelijken met craquelé glazuur. Republiek Periode, 1912-1949.

990. Vaas

Handgedraaide vaas met paarse gemêleerd glazuur, betreft een vaas op groter formaat. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1959.

991. Bord, China, Chienlung periode

Chinees porseleinen bord met floraal decor. Chienlung periode, omstreeks 1750.

992. Gravure Franeker

Gravure getiteld ''Franicker in Friesland Academia'' uit 1678 door Daniel Meisner en Eberhart Kieser. Tekst vermelding van spreekwoord.

993. Bord, Japan, Meji periode

Satsuma porseleinen bord met polychroom bloemen decor en restanten van gouddecoratie. Gesigneerd aan de achterzijde. Meiji periode, omstreeks 1910.

994. Jugendstil vazen, Palme König Glassworks

Twee Jugendstil glazen vazen van Palme König. Transparant glazen ondergrond met lichtgroene glasdraden en een metalen montering welke afneembaar is. Bohemen, omstreeks 1900.

995. Art Nouveau kandelaar, Frankrijk

Art Nouveau vier pits zamak kandelaar op marmeren voet. Frankrijk omstreeks 1925.

996. Delfts spreukenbord

Delfts aardewerken spreukenbord met tekst over Haaring, 18e eeuw

997. Karaf, Heikki Orvala

Kristallen karaf met stop in filigrain-techniek naar ontwerp van Heikki Orvala (1943), uitgevoerd door Nuutajärvi. Aan de onderzijde gesigneerd en met sticker. Finland, eind 20e eeuw.

998. Kinderviool, Franz Sandner

Kinderviool Franz Sandner met strijkstok in bijpassende koffer, strijkstok gemerkt G. Werner. Gedateerd aan de binnenzijde 1983.

999. Comtoise, Frankrijk

Franse Comtoise klok met harpslinger. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Frankrijk, einde 19e eeuw.

9725 CT Groningen