Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

961. Etnografica

Convoluut etnografica met een bronzen goudstof doos en acht bronzen gewichten voor goud waardering. Afrika, 20e eeuw.

962. Britains

Britains Metal-Models serie een handbeschilderde Lifeguard Trumpeter in originele rode vensterdoos met catalogus nummer 7247 uit 1984 en twee handbeschilderde muzikanten van de Coldstream Guard Band met catalogus nummer 8306 uit 1996.

963. Curiosa

Curiosa met drie parfumflesjes, benen monnik beeldje, stenen beeldje Chinees kind, drie bronzen miniatuur beeldjes Boeddha, Egyptisch keramieken Anubis beeldje, Murano schoteltje, een zilveren naaldenkoker en zilveren armband. 20e eeuw.

964. Etnografica

Etnografica met een Afrikaanse armband met zebravel, benen Ashanti vruchtbaarheidspop amulet, houtgestoken Afrikaans masker en houten kralen. Afrika, 20e eeuw.

965. Ketting, Afrika

Tribale Afrikaanse ketting met handbeschilderde stenen kralen. West-Afrika, 20e eeuw.

966. Etnografica

Convoluut etnografica met twintig bronzen goudgewichten. Afrika, 20e eeuw.

967. Zuurstel en lepeldoos met zilveren lepeltjes

Porseleinen lepeldoos met zes zilveren theelepels voorzien van meesterkeur EvG en zwaardje. Kristallen ruit- en waaier geslepen zuurstel met houder, omstreeks 1900.

968. Etnografica

Convoluut etnografica met tweeëntwintig bronzen goudgewichten. Afrika, 20e eeuw.

969. Karaffen

Vijf geslepen glazen karaffen, begin 20e eeuw.

970. Pennen, Madison en Pierre Balmain

Verzilverde pennenset met ballpoint en vulpotlood, genummerd 8700.280 van Madison door Caran d’Arche, Swiss Made. Een balllpoint deels verguld, genummerd 572 van Madison door Caran d’Arche, Swiss Made. Ballpoint van Pierre Balmain, Specially designed for Singapore Airlines. Vierde kwart 20e eeuw.

971. Medailles sport

Convoluut van twintig sport medailles vanaf de jaren 20, waaronder medailles door Gerritsen & Van Kempen en Begeer.

972. Beeld, Marijke Romijn-Wildschut

Beeld getiteld “Bloem” op granieten sokkel door Marijke Romijn-Wildschut. Eind 20e eeuw.

973. Amuse set, Frankrijk

Verzilverd amuseplateau met twaalf pannetjes met porseleinen Mehun Depose, France inzetbakjes. Plateau en pannetjes aan de onderzijde gemerkt BB. Frankrijk, midden 20e eeuw.

974. Merklap

Geborduurde merklap met florale- en dierenmotieven. Gedateerd 1984.

975. Waterkaraffen, Art Deco

Twee Art Deco glazen waterkaraffen met blauw- en zwart handvat. Jaren 30.

976. Reisicoon, Rusland

Geëmailleerd bronzen Russisch reisicoon met de Heilige Maagd Maria, achterzijde tevens gedecoreerd. Eerste helft 19e eeuw.

977. Vazen, Mtarfa

Mondgeblazen cilindrische kristallen vazen met iriserend oppervlak van Mtarfa. Aan de onderzijde gesigneerd en voorzien van sticker. Malta, jaren 80.

978. Damestassen

Twee vintage damestassen van slangenleer uit de jaren 60.

979. Theekommen, China, Chienlung periode

Zes Chinese porseleinen theekommen met beschilderd landschappelijk decor. Chienlung periode, eind 18e eeuw.

980. Halsketting, Pakistan

Pakistaanse kralenketting met hanger bezet met glasstenen en aangehechte 25 Paisa munten. Eind 20e eeuw.

981. Bakbarometer, J.M. Pagani Groningen

Nederlandse mahoniehouten Louis Seize bakbarometer met tympaankap, gemerkt J.M. Pagani, Groningen. Omstreeks 1810.

982. Comtoise, Blanc Rivadat Frankrijk

Franse Comtoise klok van Blanc Rivadat à Maringues met wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Frankrijk, einde 19e eeuw.

983. Comtoise, Jacques Almar Frankrijk

Franse Comtoise klok met harpslinger van Jacques Almar met wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, voorzien van Duits uurwerk. Frankrijk, begin 20e eeuw.

984. Comtoise, Vincent ‘Seune à Bourgnague Frankrijk

Franse Comtoise klok met harpslinger, Vincent ‘Seune à Bourgnague. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en datumaanduiding. Frankrijk, einde 19e eeuw.

985. Buffetkast

Eikenhouten buffetkast in eclectische stijl met bronskleurig beslag en facetgeslepen spiegel, beglaasde deuren en rijkelijk uitgevoerd houtsnijwerk. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen