Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

885. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Jimmy Smith, Sonny & Cher en Michel Polnareff.

886. Schilderij

Schilderij van paard met begeleider naar O. Eerelman. Olieverfschilderij op linnen, midden 20e eeuw.

887. Penningen

Drie bronzen penningen in etui; Portugese penningen met opschrift “Pousadas de Portugal” uit 1992 en Municipio de Ponte Da Barca. Daarbij een stadspenning van Coburg uit 1956.

888. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Sonny and Cher, Edith Piaf en Joe Dassin.

889. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Sardou, Johnny Hallyday en The Smoke.

890. Vazen en koekjespot

Twee keramieken vazen, de bruin-blauwe vaas met abstracte decoratie naar ontwerp van Jan Schuurkes, aan de onderzijde gemerkt CU (Cor Unum) met modelnummer 407C, gefabriceerd omstreeks 1965. Kleinere vaas met blad decor, gemonogrammeerd met A en een Art Deco koekjespot voorzien van een druipglazuur, gemerkt nS1G.

891. Zeefdruk D.O.M Benedictine, Javier Marisal

Zeefdruk van Javier Mariscal (1950) voor D.O.M Benedictine likeur. Uitgegeven in 1993.

892. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer The Temptations, Tiny Tim en Joe Tex.

893. Dekselpotten, Flora Keramiek

Twee keramieken dekseldozen door Flora Keramiek. Aan de onderzijde en middels sticker gemerkt. Gouda/Hardenberg, tweede helft 20e eeuw.

894. Zilveren munten

Twintig zilveren Koningin Juliana Guldens van 1954 tot 1967.

895. Zilveren munten

896. Poppen

Twee porseleinen poppen; een pop gemerkt Germany en genummerd 320.610 en een pop voorzien van 2.5. Begin 20e eeuw.

897. Koffer

Lederen bagagekoffer met lederen afsluitbanden. Vierde kwart 20e eeuw.

898. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Scott McKenzie, Jimmy Smith en 3 Dog Night.

899. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Michel Sardou, Frida Boccara en O.C. Smith.

900. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Willeke Alberti, Jacques Brel en Nina & Frederic.

901. Schaal, Plateelbakkerij Gelria

Schaal op voet door Plateelbakkerij Gelria te Arnhem gedecoreerd met floraal motief, decornaam Dila. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 210, gefabriceerd tussen 1926-32.

902. Schalen, Mein en Zaalberg

Twee keramieken objecten; een groene schaal met blauw spiraaldecor door Hannie Mein en een groen geglazuurde met spiraalmotief door Zaalberg. Jaren 60/70.

903. Keramiek

Convoluut keramiek met schalen, vaasjes en kommen. Anoniem, 19e/20e eeuw.

904. Gebakstel, Art Deco

Persglazen Art Deco gebakstel met serveerbord en vijf gebaksbordjes in bruine kleurschakering. Jaren 30.

905. Messen

Lot messen, een Indiaas mes in houten schede, een werpmes Solingen, Japans mes, Taiwanees Bush mes, scheermes en afstandmeter voor kaartgebruik.

906. Keramiek

Lot keramiek, een aardewerken Keulse pot en schenkkan, groene krokuspot en een bruin geglazuurde vaas, aan de onderzijde gemerkt met X. 19e/20e eeuw.

907. Mantelklok, Juba

Houten mantelklok van Juba. Made in Germany, jaren 30/40.

908. Kandelaren en koffiepot

Twee messing één pits kandelaren en een koperen koffiepot met komfoor. 19e/20e eeuw.

909. Vulpennen, Cross en Waterman

Een goud vergulde (18 karaat) Cross vulpen met etui, Made in Ireland en een zwarte vulpen van Waterman met vergulde elementen en nip, met inscriptie en datering 1996, Made in France.

9725 CT Groningen