Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

784. Bijzettafel

Vintage metalen driehoekige bijzettafel met formido tafelblad. Jaren 60.

785. Schilderij

Schilderij van “Het berouw van Petrus”. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, eind 19e eeuw.

786. Schildersezel

Teakhouten verstelbare donkerroodbruine schildersezel. Vierde kwart 20e eeuw.

787. Bijzettafel

Opvouwbare bijzettafel uit gerecycled karton, 21e eeuw.

788. Schommelpaard

Houten helderblauw schommelpaard met subtiele florale beschildering. Tweede helft 20e eeuw.

789. Hangoortafel

Mahoniehouten hangoortafel met lade voorzien van bronskleurig beslag, rond 1900.

790. Schilderij

Schilderij van de Heilige Antonius van Padua en Christus. Olieverfschilderij op linnen, Zuid-Europese School, 19e eeuw.

791. Ton

Eikenhouten ton met zwarte metalen spanbanden. Eerste helft 20e eeuw.

792. Emaille reclamebord Sandeman

Emaille reclamebord van Sandeman naar ontwerp van G. Massiot. Bedrukt met “The Don” en Sandeman Port & Sherry. Gefabriceerd door Garnier & Co. Ltd. London, eind 20e eeuw.

793. Lithografie, Ru van Rossum

Symbolistische kleurenlithografie getiteld “Rodeo” door Ru van Rossum (1924-2007). Rechtsonder gesigneerd met potlood en datering 1975, linksonder getiteld en vermelding van het oplagenummer 2/35.

794. Pop

Stoffen hard gevulde catgirl pop, jaren 60/70.

795. Schilderij

Schilderij van een biddende Heilige in groen habijt. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, 19e eeuw.

796. Kroonluchter

Metalen polychroom geschilderde achtlichts kroonluchter met floraal anthurium motief. Jaren 60.

797. Art Deco theeservies, Goedewaagen

Art Deco keramieken theeservies bestaande uit theepot, melk- en suiker stel en twee kop-en-schotels door Koninklijke Goedewaagen, Gouda. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

798. Bijzettafel

Eikenhouten ovalen bijzettafel, begin 20e eeuw.

799. Hakblok

Houten hakblok op crèmekleurig onderstel en voorzien van metalen spanband. Uit een voormalige slagerij, midden 20e eeuw.

800. Tegeltableau

Tegeltableau van de val van Christus, onderdeel van een kruiswegstatie. Vermoedelijk Portugal, 19e eeuw.

801. Vitrinekast, Willem III

Geëboniseerde houten Willem III vitrinekast met beglaasde voor-en zijkanten, 19e eeuw.

802. Imari borden, China

Twee ronde Imari porseleinen borden met handbeschilderd floraal decor. China, Kangxi periode ca. 1710.

803. Poppen

Twee biscuit porseleinen poppen; een Simon & Halbig met modelnummer 6,5 en een tweede gemerkte pop met nummer 4. Made in Germany, begin 20e eeuw.

804. Poppen

Twee biscuit porseleinen poppen; een Simon & Halbig met modelnummer 1039 en een J.D Kestner nummer 167. Made in Germany, begin 20e eeuw.

805. Bagagekoffer

Engelse tuiglederen koffer beplakt met voornamelijk Duitse labels. Koffer voorzien van messing beslag met vermelding Secure Lever. Engeland, midden 20e eeuw.

806. Friese staartklok

Friese staartklok met meekrap kast, beschilderde ijzeren wijzerplaat met paardenruiter, enkel gewicht uurwerk en wekker met twee gewichten. Boven op de kast houten Atlasfiguur geflankeerd door twee keer een bazuin dragende faam. 19e eeuw.

807. Gouache

Gouache met beeltenis van Vincent van Gogh. Links gesigneerd en gedateerd 1992.

808. Poppen

Twee biscuit porseleinen poppen; een pop gemerkt Special, Germany en een tweede pop genummerd 390 10. Made in Germany, begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen