Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

809. Franse dagboeken

Drie Franse dagboeken, met vertellingen en rijkelijk geïllustreerd met aquarellen. Frankrijk, gedateerd 1918

810. Prenten, Frankrijk en Duitsland

Vijf modische prenten, waarvan drie met Franse kindermode uit “Le Moniteur de La Mode, Paris”, periode 1884-1892 en twee Duitse prenten met damesmode, Wilhelmstrasse 46 u 47. Berlijn, eind 19e eeuw.

811. Poppen

Vijf poppen waaronder twee porseleinen van Armand Marseille met nummers 381 en 341. Een Heubach Koppelsdorf pop nummer 320-7/o en twee overige poppen. Eerste helft 20e eeuw.

812. Nanking vaas, China

Porseleinen Nanking vaas met polychroom decor van krijgers paarden in oorlogssituatie. Betreft een groter formaat vaas, aan de onderzijde gemerkt. China, begin 1900.

813. Buitenlamp

Donkergroene aluminium klassieke buitenlamp, 21e eeuw.

814. Poppen

Twee Duitse porseleinen poppen gemerkt met J.D.K. (Kestner). Alsook een pop gemerkt met modelnummer 257 en een pop gemerkt S.K. met modelnummer 1039. Made in Germany, eerste helft 20e eeuw.

815. Vaas, Plateelfabriek Zuid-Holland

Plateel vaas met gestileerd floraal decor op een donkergroene ondergrond door Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda. Aan de onderzijde gemerkt, decornaam Papaver en vermelding modelnummer 2130. Tweede kwart 20e eeuw.

816. Poppen

Twee biscuit porseleinen poppen; een pop gemerkt Simon & Halbig, Germany, genummerd 122 en een tweede pop gemerkt DEP. Begin 20e eeuw.

817. Spaarpot, Knabstrup Keramik

Deense keramieken spaarpot in de vorm van een pinguïn door Knabstrup Keramik, modelnaam Pondus. Denemarken, derde kwart 20e eeuw.

818. Beeld, Auro Belcari

Polychroom beschilderd composieten beeld van dame, in begin 19e-eeuwse kledingstijl, naar ontwerp van Auro Belcari voor Dear, Italy. Gemerkt en gedateerd 1989 achterzijde beeld. Made in Italy.

819. Schetsboeken, Reinhart Dozy

Elf schetsboeken met potloodtekeningen van de kunstenaar Reinhart Dozy (Nijmegen, 1880 – Elp, 1947). Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

820. Schetsboeken, Reinhart Dozy

Vijf schetsboeken van kunstenaar Reinhardt Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947) met studietekeningen van dieren, landschappen, gebouwen en mensen. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

821. Poppen

Twee Franse biscuit porseleinen poppen; een pop gemerkt F.B., Paris en genummerd 301 en een pop gemerkt Jameau en DEP. Frankrijk, begin 20e eeuw.

822. Plafondlampen, Art Deco

Twee Art Deco glazen plafondlampen, Thabur Den Haag. Jaren 30/40.

823. Poppen

Zeven poppen waaronder een biscuit porseleinen pop gemerkt Simon & Halbig, Germany en zes celluloid popjes. 20e eeuw.

824. Poppen

Drie biscuit porseleinen poppen; een pop gemerkt Simon & Halbig, genummerd 126 Germany, een pop gemerkt J.D.K., Germany en genummerd 260 en een pop gemerkt A.M. Germany. Duitsland, begin 20e eeuw.

825. Schetsboeken, Reinhart Dozy

Vier schetsboeken met potloodtekeningen van de kunstenaar Reinhart Dozy (Nijmegen, 1880 – Elp, 1947). Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

826. Schetsboeken, Reinhart Dozy

Zeven schetsboeken met potloodtekeningen van de kunstenaar Reinhart Dozy (Nijmegen, 1880 – Elp, 1947). Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

827. Medische boeken

Drie medisch anatomische boeken waaronder Lehrbuch der Topographischen Anatomie uit 1923 en de tweedelige Handatlas und Lehrbuch der Anatomie der Menschen.

828. Stereo set, Bang & Olufsen

Stereo set van Bang & Olufsen, de Beomaster 1700 en Beogram 1700. Geproduceerd in Denemarken tussen 1980-1983.

829. Plafondlamp, Raak

Plafondlamp, uitgevoerd in metaal en glas door Raak (Amsterdam), Modelnaam Ziggurat, jaren 60/70.

830. Curiosa

Lot curiosa met tinnen kruik, twee messing kandelaars, glazen karafje, verzilverde kandelaar, twee porseleinen potjes, dominospel en fotolijstjes, Paridur beeldjes en tinnen drinkbekertjes.

831. Enveloppen, België

Convoluut met Belgische enveloppen met postzegels. 20e eeuw.

832. Enveloppen, België

833. Keramiek, Westraven en Ravelli

Convoluut keramiek met vaasjes van Westraven Utrecht en Ravelli Valkenburg. Derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen