Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

834. Curiosa

Lot curiosa met onder andere Chinese houten voedselcontainer, houten gestoken beeld Heilige, dekseldoos model eend, houten Hypaucha dekseldoos, Russische houten handbeschilderde voorraaddoos, batik drukblok, dekseldoosje en Saga Reizen houtsnijwerk. 20e eeuw.

835. Lamp, Art Deco

Art Deco veelkleurige spatterglas mushroom lamp. Bohemen, jaren 30.

836. Keramiek

Convoluut keramiek met onder meer Westraven, Ravellii en Sint Paulus Abdij. Derde kwart 20e eeuw.

837. Art Deco vazen, Mosa

Twee keramieken Art Deco geglazuurde vazen met horizontale ribbel door Mosa, Maastricht. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.

838. Vazen

Drie glazen vazen met geëmailleerd floraal decor en cherubijnen. Alle drie vazen voorzien van bronskleurig standaard en hals montuur. Eerste helft 20e eeuw.

839. Vaasjes, Groninger Steenfabriek ADCO

Zeven keramieken vaasjes door de Groninger Steenfabriek ADCO. Alle vaasjes aan de onderzijde gemerkt, midden 20e eeuw.

840. Vazen en schenkkan

Twee plateel vazen met floraal decor door Plateelbakkerij Zuid-Holland, aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers 2525 en 4471. Tevens een schenkkannetje door Goedewaagen Gouda, decornaam Roos. Derde kwart 20e eeuw.

841. Dekselpotjes, Tichelaar

Twee porseleinen dekselpotjes van Tichelaar Makkum gedecoreerd met handbeschilderd floraal decor. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding monogram schilder. Eind 20e eeuw.

842. Fossielen

Twee fossielen, een met een pijlstaartinktvis (Marocco) en een met ammoniet.

843. Glaswerk

Convoluut kristal en glas met uraniumglazen De Lorm glas, twee annagroene likeurglazen, Murano vaas, kristallen annagroen wijnglas, Boheemse donkerpaarse vaas en Art Deco geslepen oranjeroze vaas. Jaren 30-60.

844. Hangbloempotten. Plateelbakkerij Zuid-Holland en Regina

Twee Gouda Plateel hangbloempotten; een Regina plateel met decornaam Rosario met modelnummer 287 en een hangbloempot van Plateelbakkerij Zuid-Holland met decornaam Aurelia. Jaren 30.

845. Art Deco coupes, Kristalunie Maastricht

Zes Art Deco glazen coupes. Kristalunie Maastricht, jaren 30.

846. Keramiek

Convoluut vazen met onder meer Westraven, ADCO en Ravelli. Derde kwart 20e eeuw.

847. Art Deco vaas en schenkkan, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Art Deco vaas en snavelkan van de Plateelbakkerij Zuid-Holland, gedecoreerd met craquelé en druipglazuur decor. Aan de onderzijde gemerkt, snavelkan vermelding van het modelnummer 1743. Gouda, jaren 30.

848. Vazen en bloempot, Arzberg

Drie porseleinen vazen en een bloempot naar ontwerp van Werner Bünck en uitgevoerd door Arzberg. Duitsland, jaren 60.

849. Art Deco vaas en schenkkan, Mosa

Art Deco keramieken vaas en snavelkan door Mosa, Maastricht. Jaren 30.

850. Vazen en kom, Azië

Twee handbeschilderde porseleinen vazen; een Japanse famille verte balustervormige vaas met interieur decor, een Chinese vaas met floraal polychroom decor en een Japanse porseleinen Imari schaal met geschulpte rand. 19e/20e eeuw.

851. Houtsnede, Selma Timmerman

Houtsnede op Japans rijstpapier getiteld “Nauerna” door Selma Timmerman. Rechtsonder gesigneerd met potlood, datering 1978 en oplagenummer 41/50.

852. Bijouterie

Sieradendoos met broches, armbanden, bijtring/rammelaar, ketting, hanger en bestek. 20e eeuw.

853. Bijouterie

Bijouteriedoos met sluitingen, kralen, ketting, oorbellen en meer. 20e eeuw.

854. Beelden, A. Santini en G. Rugerri

Beeld van een klassieke dame aan wasbekken uitgevoerd in resin op marmeren basement, gesigneerd aan de achterzijde A. Santini, onderzijde basement sticker Sculptor A. Santini. Een buste van Michelangelo door G. Ruggeri op marmeren basement, sticker onderzijde. Made in Italy, vierde kwart 20e eeuw.

855. Karaf, Peninsula JDF Design Portugal

Kristallen karaf, Peninsula JDF Design, met gegraveerde afbeelding van een klassieke Portugese driemaster. Rechtsonder de gravering gesigneerd en gedateerd 1998.

856. Beeld

Porseleinen beeld van een bizon. Duitsland/Hongarije, jaren 30.

857. Kommen, Engeland

Twee goudsteen aardewerken kommen voorzien van een lusterglazuur met kobaltblauw. Engeland, begin 1900.

858. Borduursel, China

Chinees zijde borduursel met een veelheid aan vogels in boom met zon “Bird of Paradise”. China, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen