Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

859. Karaffen

Twee Boheemse robijnrode glazen karaffen met waaierslijpsel. Víerde kwart 20e eeuw.

860. Johan Cruijff Arena, Rudolf Das

Prent op kunststof van het Ajax stadion "Johan Cruijff Arena" te Amsterdam naar een technische tekening van Rudolf Das (1929-2020), rechtsonder in de prent gesigneerd en gedateerd 1993.

861. Pistool

IJzeren vuursteenpistool met houten genummerde kolf, midden 19e eeuw.

862. Imari kommen, Japan

Drie porseleinen Japanse Imari kommen met licht geschulpte rand voorzien van handbeschilderd floraal decor. Begin 20e eeuw.

863. Vazen, Jeroen Bechtold en Petrus Regout

Twee crèmekleurige vazen; een vaas van Jeroen Bechthold en een Petrus Regout, Maastricht vaas. Jaren 60.

864. Jaspis

Jaspis kwarts op houten basement, 21e eeuw.

865. Beeld

Bronzen beeld van een cowboy te paard getiteld "Trooper of the Plains" naar Frederic Remington. Voorzijde basement gesigneerd met aan de onderzijde vermelding modelnummer 3221, 20e eeuw.

866. Tentoonstellingsposter, Enki Bilal

Tentoonstellingsposter, Enki Bilal (1951), Crux Universalis, in Erlangen (Duitsland) 1988.

867. Tegel, Potterij Zaalberg

Aardewerken tegel van Potterij Zaalberg met een in reliëf aangebrachte krokodil. Gemerkt aan de voorzijde Zaalberg, omstreeks 1955.

868. Prent, Enki Bilal

Prent getiteld “Die Maurer Berlin”, van Enki Bilal. Oorspronkelijk publicatiejaar 1982.

869. Prent, Enki Bilal

870. Schenkkan, Tichelaar

Aardwerken handgeschilderde schenkkan met floraal en vogel motief door Tichelaar te Makkum. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummer 197 en monogram schilder. Tweede helft 20e eeuw.

871. Beeld, Vilca Italië

Kristallen dolfijn van Vilca Italy Crystal Art Glass. Made in Italy, eind 20e eeuw.

872. Curiosa

Lot curiosa met een porseleinen theeservies, theelicht, drie Boch wandborden, verzilverde vaas, schenkkan, keramieken dekselpot, kristallen geslepen schenkkan en drie Poolse schilderijtjes, 20e eeuw.

873. Maatbekers en gewichten

Zes maatbekers en meerdere messing gewichten met twee houten gewichtshouders. 20e eeuw.

874. Dienbladen

Twee beschilderde brocante houten dienbladen. 20e eeuw.

875. Plaat

Messing plaat met Neogotische raampartij in eikenhouten omlijsting. Begin 1900.

876. Aquarel, Arien de Groot

Aquarel van een pop in doos door Arien de Groot. Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1987.

877. Borduursel, China

Chinees zijde borduursel met pauwen, kraanvogels en boompartij. China, midden 20e eeuw.

878. Houtsnede

Houtsnede van een stadsgezicht met man en kind. Linksonder gemonogrammeerd in de houtsnede en gedateerd 1934.

879. Zeefdruk, Anny van Besselaar

Zeefdruk getiteld “België” door Anny van Besselaar. Rechtsonder met potlood gesigneerd en vermelding van oplagenummer 2/6. Eind 20e eeuw.

880. Singles

Twintig Engels en Franstalige singles met onder meer Carla Thomas, Jimmy Soul en Nana Mouskouri. Jaren 60/70.

881. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Them, Gerard Lenorman en Sam Taylor and his Cat Men.

883. Vazen

Drie kristallen vazen; een modernistische vaas door Skruf uit Zweden, een Boheemse vaas naar ontwerp van Vaclav Horacek uit de jaren 60 en uitgevoerd door Zelezny Brod Sklo, sticker aan de onderzijde en een vaasje naar ontwerp van Max Verboeket door de Kristalunie Maastricht , jaren 60.

884. Zilveren munten

Twintig zilveren Koningin Juliana Guldens van 1954 tot 1966.

9725 CT Groningen