Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september

910. Blik met inhoud

Koekjesblik van Hille met inhoud; zes vulpennen, vier kroontjespennen en dameshorloge. 20e eeuw.

911. Koffieset, Guido Bergna

Italiaanse chromen koffieset met vergulde elementen van Guido Bergna (Gb) met percolator, suiker- en melkkan, twee espresso kopjes en bijbehorend dienblad. Aan de onderzijde gemerkt, Made in Italy, GB en inox 18-10, deksel percolator DE (Douwe Egberts) gemerkt. Jaren 80/90.

912. Pop, Mon Tresor

Franse biscuit porseleinen pop van Henri Rostal, gemerkt Mon Tresor, genummerd 9. Frankrijk, jaren 20.

913. Keramiek

Keramieken tulband van omstreeks 1850, een vuurtest en bruin geglazuurde aardewerken schenkkan, 19e eeuw.

914. Imari schaaltjes, theekom en schotel, Japan/China

Zes Chinees Imari porseleinen schaaltjes met een landschappelijk decor met pagode. Daarbij een porseleinen Imari theekopje en schotel met botanisch motief. Japan, China 18e eeuw.

915. Parfumflesjes

Zeven parfumflesjes met onder meer een Imari porseleinen flesje, MOUSON lavendel flesjes en een glazen parfumpot met goudkleurig montuur en geslepen decor. 20e eeuw.

916. Borden en schaaltje, China

Drie Chinees porseleinen borden met capucijnerrand en floraal geschilderd decor, 18e eeuw. Daarbij een porseleinen schaaltje met tuindecor en pagode met capucijnerrand, 18e eeuw.

917. Kastkommen, Société Céramique

Twee porseleinen kastkommen door Société Céramique (Maestricht, decornaam Canton. Begin 20e eeuw.

918. Wajangpop

Houten Wajangpop (Wayang Kulit) op stander Indonesië, eind 20e eeuw.

919. Miniatuur aanstekers, Prince

Vier miniatuur Prince aanstekers, model Midget. Made in Japan, jaren 60.

920. Mand, Nieuw-Guinea

Gevlochten rieten mand. Nieuw-Guinea, vierde kwart 20e eeuw.

921. Peddel

Uit een stuk hout gestoken peddel. Oceanië, 20e eeuw.

922. Speldoos en lakdoos met inhoud

Houten floraal gedecoreerde speldoos met bridge fiches en een Aziatische lakdoos met parelmoer gevuld met parelmoeren- en benen naainecessaire, mesje en een geëmailleerd dekseldoosje. 20e eeuw.

923. Schalen, Sarreguemines en Société Céramique

Drie keramieken schalen waaronder twee Société Céramique Maestricht, met vogel en insecten decor, decornaam London en een Franse kom Sarreguemines et Digoin met een chinoiserie decor. Begin 20e eeuw.

924. Zilveren kroontjespennen

Drie Sterling zilveren kroontjespennen. Gekeurd 925, adelaar en twee overige keuren, omstreeks 1900.

925. Vaas, China

Chinees porseleinen balustervormige vaas met handgeschilderd tuindecor met personen. Aan de onderzijde gemerkt met zes Chinese karakters. 20e eeuw.

926. Bekers, Villeroy & Boch

Twee Jasperware bekers met donker en licht classicistische decor door Villeroy & Boch te Mettlach. Duitsland, omstreeks 1860.

927. Schaal, Peru

Aardewerken “Ccantu” schaal met Inca geometrisch decor. Aan de onderzijde gemerkt Ccantu, Lima, Peru. 20e eeuw.

929. Kruk, Midden-Amerika

Houten driepoot kruk met gestanst tuiglederen zitvlak. Midden-Amerika, 20e eeuw.

930. Art Deco theepot en lepelvaasje, Georg Nilsson

Art Deco verzilverde theepot "Model 1168", met lepelvaasje naar ontwerp van Georg Nilsson eind jaren 20 en uitgevoerd door Gero te Zeist. Aan de onderzijde gemerkt Gero met jaarletter T en V (1929/30). Tezamen met zeven pleet theelepels.

931. Romeinse munten

Tien Romeinse bronzen munten, 2e-4e eeuw na Christus.

932. Hoeden, Peru

Zes Peruaanse hoeden, 20e eeuw.

933. Zilveren sieraden met barnsteen

Zilveren sieraden met barnsteen; ketting met hanger, broche en oorclips. Derde kwart 20e eeuw.

934. Hoeden

Drie strohoeden en een Sombrero model hoed, 20e eeuw.

935. Grammofoon, Polyphon

Grammafoonspeler in houten behuizing van Polyphon. Duitsland, jaren 20/30.

9725 CT Groningen