Beeld, Else Bach

Keramiek beeld van een grazende hinde. Fabrikant Karlsruhe Majolika, ontwerp Else Bach (1899-1951), modelnummer 5000. Gesigneerd E. Bach, 1939.

Verkocht voor: € 80

Beeld, Art Deco

Object, Val Saint Lambert

Kristallen object in smaragdgroene kleur, Val Saint Lambert, Seraing, België. Uit de Villencourt collectie, circa 1955.

Verkocht voor: € 30

Schaal, Val Saint Lambert

Kristallen Val Saint Lambert schaal, Seraing, België. Groen uraniumglas met wijnrode accenten, circa 1955.

Schaal, Cristallerie de Vallérysthal

Kristallen lichtgele schaal van Cristallerie de Vallérysthal. Frankrijk, circa 1955.

Verkocht voor: € 20

Ets, Arend Hendriks

Ets van “De verlichte Martinitoren Groningen”. Met potlood rechtsonder gesigneerd Arend Hendriks, circa 1930.

Verkocht voor: € 60

Schaal, Val Saint Lambert

Kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Uitgevoerd in groen uraniumkristal met wijnrood accent, circa 1950.

Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp Antonio Bon, vermeld in de catalogus, periode 1950-1956, modelnummer FA77.

Verkocht voor: € 30

Schaal, Val Saint Lambert

Groene kristallen Val Saint Lambert schaal, Seraing, België. Toegeschreven aan René Delvenne, circa 1950.

Verkocht voor: € 35

Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, circa 1955.

Verkocht voor: € 30

Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van drie gepatineerde witmetalen gemzen op opaline glas met marmeren basis. Ontwerp wordt toegeschreven aan Fritz Diller. Beeld kan via de onderkant voorzien worden van een lamp, circa 1930.

Verkocht voor: € 170

Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van twee herdershonden op marmeren basis, metaallegering met bronskleurige patina. Frankrijk, circa 1930.

Verkocht voor: € 80

Beeld, R. van de Velde

Art Deco terracotta buste van lijdende Christus door Robert van de Velde (1895-1978). Gesigneerd Van de Velde St. Niklaas. België, jaren 30.

Verkocht voor: € 80

Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van twee witmetalen hinden op marmeren voet. Toegeschreven aan Louis Albert Carvin (1875-1951), jaren 30.

Verkocht voor: € 50

Luidspreker, Philips

Art Deco bakelieten luidspreker op gietijzeren voet van Philips, modelnummer 2006/2007. Betreft de grootste luidspreker uit de serie. Ontwerp Louis Kalff, model is gemaakt vanaf 1928.

Verkocht voor: € 90

Vide-poche, Weense brons

Vide-poche met bronzen panter op marmeren basis. Weense Brons, jaren 20.

Verkocht voor: € 90

Beeld, Jean de Roncourt

Frans Art Deco beeld van gevallen strijder met schild op marmeren voet, metaallegering met bronsgroene patina. Maker Jean de Roncourt, pseudoniem voor Ugo Cipriani, circa 1935.

Verkocht voor: € 260

Miniatuur kast

Eikenhouten miniatuur kast, circa 1920

Verkocht voor: € 80

Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van een roeier op marmeren basis, metaallegering gebronsd met messing roeispaan. Duitsland, jaren 30.

Verkocht voor: € 50

Vazen, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland

Twee zwart-witte plateel vazen, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Circa 1960.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen