Schildpad lepeldoosje
Schildpad lepeldoosje op ivoren bolpootjes, eind 19e eeuw.
Verkocht voor: € 90
Peper-en zoutmolen
Houten pepermolen in de vorm van een ton en een zoutmolen van hout en glas, circa 1900.
Verkocht voor: € 40
Barometer
Engelse Edwardiaanse tafelbarometer, circa 1910.
Verkocht voor: € 25
Putto
Gestoken eikenhouten putto, 18e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars
Tweedelig lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.
Schaal, Cees van Donselaar
Blauw gewolkte glazen schaal, gemerkt CvD (Cees van Donselaar) 1998.
Verkocht voor: € 20
Kaststel, Regout Maastricht
Delfts blauw driedelig kaststel Regout Maastricht, circa 1900.
Verkocht voor: € 30
Voorraadblik
Beschilderd voorraadblik, circa 1900.
Verkocht voor: € 20
Karaf met glazen
Karaf met vijf glazen, beschilderd met emaille verf, circa 1950.
Verkocht voor: € 25
Kaart Frisia Occidenta
Topografische kopergravure van de Noordelijke drie Provincies, omstreeks 1800.
Verkocht voor: € 25
Gieters
Twee verschillende formaat messing Victoriaanse gieters, eind 19e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Gieters
Verkocht voor: € 35
Staande lamp, Amsterdamse school
Amsterdamse school messing en bruin gepatineerde vloerlamp, met authentieke zijden lampenkap en ronde goud beschilderde houten bolletjes. Begin vorige eeuw.
Verkocht voor: € 110
Dienblad
Tegeldienblad met nikkelrand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
Dienblad
Tegeldienblad met nikkel rand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
Dienblad
Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand en handvaten, circa 1920.
Verkocht voor: € 45
Vazen, Mobach
Zeven verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.
Verkocht voor: € 30
Onderzetters, Val Saint Lambert
Twee sets van in totaal twaalf onderzetters met sterrenbeelden, Val Saint Lambert, Seraing, België.
Verkocht voor: € 25
Glas
Engels wijnglas met groene kelk en ingesloten luchtbel in de steel, circa 1820.
Verkocht voor: € 10
Dienblad
Tegeldienblad met florale decoratie en gepatineerd koperen omlijsting en hengsels, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen