Schildpad lepeldoosje

Schildpad lepeldoosje op ivoren bolpootjes, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Peper-en zoutmolen

Houten pepermolen in de vorm van een ton en een zoutmolen van hout en glas, circa 1900.

Verkocht voor: € 40

Barometer

Engelse Edwardiaanse tafelbarometer, circa 1910.

Verkocht voor: € 25

Putto

Gestoken eikenhouten putto, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars

Tweedelig lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.

Schaal, Cees van Donselaar

Blauw gewolkte glazen schaal, gemerkt CvD (Cees van Donselaar) 1998.

Verkocht voor: € 20

Kaststel, Regout Maastricht

Delfts blauw driedelig kaststel Regout Maastricht, circa 1900.

Verkocht voor: € 30

Voorraadblik

Beschilderd voorraadblik, circa 1900.

Verkocht voor: € 20

Karaf met glazen

Karaf met vijf glazen, beschilderd met emaille verf, circa 1950.

Verkocht voor: € 25

Kaart Frisia Occidenta

Topografische kopergravure van de Noordelijke drie Provincies, omstreeks 1800.

Verkocht voor: € 25

Gieters

Twee verschillende formaat messing Victoriaanse gieters, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Gieters

Verkocht voor: € 35

Staande lamp, Amsterdamse school

Amsterdamse school messing en bruin gepatineerde vloerlamp, met authentieke zijden lampenkap en ronde goud beschilderde houten bolletjes. Begin vorige eeuw.

Verkocht voor: € 110

Dienblad

Tegeldienblad met nikkelrand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Dienblad

Tegeldienblad met nikkel rand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand en handvaten, circa 1920.

Verkocht voor: € 45

Vazen, Mobach

Zeven verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

Verkocht voor: € 30

Onderzetters, Val Saint Lambert

Twee sets van in totaal twaalf onderzetters met sterrenbeelden, Val Saint Lambert, Seraing, België.

Verkocht voor: € 25

Glas

Engels wijnglas met groene kelk en ingesloten luchtbel in de steel, circa 1820.

Verkocht voor: € 10

Dienblad

Tegeldienblad met florale decoratie en gepatineerd koperen omlijsting en hengsels, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen