Vaas, Sanyu Japan Art Glass

Vaas Sanyu Japan Art Glass, circa 1965.

Verkocht voor: € 30

Vaas, Jugendstil

Boheemse vaas in messing montering, in de stijl van Pallme König. Circa 1900.

Verkocht voor: € 70

Schalen, Flora Gouda Holland

Twee plateel aardewerk schalen decor Artistique, Flora Gouda Holland. Circa 1960.

Verkocht voor: € 20

Emaille bord

Emaille bord Stork-Hijsch, Hengelo ca. 1935.

Verkocht voor: € 80

Murano vaas

Murano vaas, Sommerso techniek, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Beeld

Scandinavisch beeld, jaren 60.

Vaas, Bengt Orup

Bengt Orup, Johansfors glazen vaas. Zweden ca. 1960.

Verkocht voor: € 25

Vaas, Plateelbakkerij Delft

Vaas, Plateelbakkerij Delft, ca. 1930.

Tincraquelé lampenkap op bijpassende voet

Gispen stijl lamp met heldere glazen tincraquelé bol. Bol is naar ontwerp van A.D. Copier, circa 1935.

Verkocht voor: € 110

Tafellamp, Henri Mathieu

Spiraalvormige tafellamp van chroom en staal. Ontwerp Henri Mathieu voor Lyfa, Frankrijk jaren 60.

Verkocht voor: € 240

Vazen, Mobach

Drie geglazuurde aardewerk vazen, Mobach Utrecht. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Spiegel

Facet geslepen spiegel in rijk geornamenteerde goudkleurige houten lijst, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Prent Amsterdam

Prent van Amsterdam, titel “ Novissima Amstelodami Tabula” , tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Koekdoos en vaas, Floris Meydam en A.D. Copier

Grijs glazen koekdoos, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam, 1953. En een ambergele "Flora" vaas, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1938.

Verkocht voor: € 70

Tegels

Twee Perzische tegels, een octogonaal en een hexagonaal. Beide met florale motieven, circa 1900.

Verkocht voor: € 70

Lamp, Amsterdamse School

Amsterdamse school lamp, een bruinrode met goud gelamelleerde houten lamp met eikeltje bovenop, circa 1925.

Verkocht voor: € 220

Object

Keramieken object, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene glazen schaal/vaas Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, modelnummer R455, model Trident, circa 1965.

Verkocht voor: € 30

Glazen

Kristallen wijnglazen waaronder vijf uraniumglazen. Alle glazen handgeslepen, 19 eeuw.

Verkocht voor: € 30

Sluitgewicht

Bronzen sluitgewicht bestaande uit acht delen, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 60

9725 CT Groningen