Beeld, Thomas Cartier

Frans Art Deco beeld van twee herdershonden. Metaallegering met bruine patina van de Franse animalier Thomas Cartier (1879-1943), gesigneerd Th. Cartier, circa 1925.

Verkocht voor: € 60

Beeld, Gladenbeck & Sohn

Grandtour bronzen beeld van de Borghese Gladiator. Bronsgieterij Gladenbeck & Sohn, Friedrichshagen, Berlijn. Begin 1900.

Verkocht voor: € 900

Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, maakt deel uit van de catalogus 1950-1956, modelnummer FA 59.

Vaas, Val Saint Lambert

Val Saint Lambert vaas in groen uraniumglas met wijnrode accenten. Seraing, België, jaren 50.

Vaas, Val Saint Lambert

Smaragdgroene kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Modelnaam Bazin, in cut to clear techniek. Ontwerp Charles Graffart, modelnummer CG909, jaren 50.

Verkocht voor: € 100

Beeld, Quelinnes

Bronzen beeld van een havik, in de stijl van Johan Coenraad Altorf. Gesigneerd Quelinnes, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 190

Vaas, Art Deco

Meerkleurige glazen Art Deco vaas, circa 1935.

Verkocht voor: € 70

Beeld, Georg Schreijögg

Bronzen Jugendstil beeld, voorstellende dansende Salomé, van Georg Schreijögg (1870-1934 München). Op een marmeren sokkel en gesigneerd met G. Schreijögg, eind 19de eeuw.

Verkocht voor: € 170

Vaas, Val Saint Lambert

Geelgroene kristallen vaas, Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Medusa, ontwerp René Delvenne, circa 1955.

Verkocht voor: € 30

Vaas, Val Saint Lambert

Groene kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, circa 1955.

Verkocht voor: € 30

Tegeltableau

Portugees tegeltableau, Nossa Senhora de Fatima. Bestaande uit negen tegels, gesigneerd onderin rechter tegel, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Vaas, Val Saint Lambert

Groene kristallen Solo Fleur vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Medusa, ontwerp René Delvenne, circa 1955.

Verkocht voor: € 30

Kelkvaas

Gele glazen vaas met groene kelk, tweede helft 20e eeuw.

Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van een hockeyspeler in gebronsde metaallegering, jaren 30, Duitsland.

Verkocht voor: € 70

Beeld, Art Deco

Bronzen Art Deco beeld van twee antilopen op marmeren basis. Herkomst Frankrijk, midden vorige eeuw.

Verkocht voor: € 130

Zwarte specht

Opgezette zwarte specht, afkomstig uit oude school collectie. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Beeld, Cortendorf Germany

Aardewerk beeld in terracotta kleur. Cortendorf Germany, modelnummer 1051, jaren 50.

Verkocht voor: € 35

Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, model Versailles. Maakt deel uit van de catalogus van Val Saint Lambert tussen 1950 en 1956.

Beeld, Paul Gaston Deprez

Bronzen beeld van Beethoven, Paul Gaston Deprez (1872-1941). Gietersstempel Susse Freres Paris, cire perdue brons gietmethode. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 320

Vaas, Val Saint Lambert

Kristallen smaragdgroene vaas met diamantslijpsel, cut to clear techniek. Ontwerp Charles Gaffart voor Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Leclerc, nummer CG903, circa 1950.

Verkocht voor: € 60

9725 CT Groningen