Beeld

Klassiek porseleinen beeld met vier jongeren in gezelschap, einde 19e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Bureaulamp

Messing bureaulamp, type bankierslamp met groene glazen kap. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Tafellamp, La Rochere

Een La Rochere Art Nouveau stijl cameo glazen lamp, de koepelvormige kap gesneden met een vlinder tussen distelbladeren en grassen, verhoogd op een getailleerde poot met esdoorn bladeren. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 260

Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, maakt deel uit van de catalogus 1950-1956, modelnummer FA 59.

Verkocht voor: € 20

Spaarpot Dorus Rijkers

Blikken spaarpot in de vorm van een vuurtoren met handvaten en Nederlandse vlag. Dak met gleuf, bodem afschroefbaar. Tekst "Helden der zee-fonds Dorus Rijkers". Spaarpot stamt uit 1926.

Verkocht voor: € 30

Kommen, China

Vijf porseleinen kommen, China, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Kommen, China

Vier porseleinen kommen, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Schedel

Menselijke schedel van kunststof, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Kaarsenstandaards

Lot van vier messing kaarsenstandaards, 19e en 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Tapijt

Deventer tapijt in groene kleur met vier beige medaillons, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee aardewerken wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Lot hoeden

Lot hoeden bestaande uit een hoge hoed van Burton met hoedendoos, een fez en een rooms-katholiek hoofddeksel, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Lot Pelikan

Lot Pelikan waaronder inktpotjes, pen, waterverf en krijt.

Verkocht voor: € 15

Hoedenstandaards, Art Deco

Vier Art Deco metalen hoedenstandaards, gemerkt NV J. Opten Amsterdam jaren 30.

Verkocht voor: € 90

Broodmand, Alessi

Broodmand, aan de onderzijde gemerkt Alfra Alessi 18/10 stainless steel, made in Italy. Jaren 50/60.

Verkocht voor: € 30

Schildpad lepeldoosje

Tortoise lepeldoosje met ivoren bolpootjes, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Karaf, Nuutajärvi Finland

Fins Nuutajärvi 1793 karaf met groene stop, laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Panelen met hoofden

Twee blauw geschilderde panelen met klassieke terracotta hoofden, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Wandklok

Quartz wandklok met afbeelding van Corneille uit 1999.

Verkocht voor: € 20

Globe

Globe uitgevoerd in blik en plastic. Made in Western Germany, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

9725 CT Groningen