Vaas

Aardewerken vaas met decoratie van vogels en takken, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Sterkandelaren

Drie glazen sterkandelaren, jaren 70.

Verkocht voor: € 5

Plafondlamp, Art Deco

Melkglazen Art Deco plafondlamp met metalen montering, midden vorige eeuw.

Verkocht voor: € 40

Pendant klok

Marmeren linker pendant van een klokstel. Uitgevoerd met bronzen jachthonden, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 15

Offset druk Banksy

Offset druk van Banksy "Visit historic Palestine" met ondertitel "The Israeli army liked it so much they never left!". Oplage van 3000. Alleen verkocht in een periode van drie dagen in the walled off hotel in Palestina. 2017.

Verkocht voor: € 260

Vaas

Zwarte aardewerken, vaas gesigneerd Ellen'04.

Verkocht voor: € 15

Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een spaarpot en lichtmeter, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Collecte schaal

Rooms-Katholiek messing collecte schaal “Moge deze gift onze zonden uitwisschen”. Gemaakt door de edelsmid Brom te Utrecht, jaren 50.

Verkocht voor: € 90

Kopergravure

Engelse kopergravure naar tekening van W.J. Shayer, engraved by J. Harris, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Schaal

Aardewerken dekselschaal met afbeeldingen van paddenstoelen, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Beeld, Bali

Balinees gestoken houten beeld van een oude man, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Kalligrafie sets

Vijf kalligrafie sets waaronder Rotring, Faber-Castell, Staedtler. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Lot houtsnijwerk

Lot met houtsnijwerk, huiselijke taferelen en beroepen. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Kopergravure Peru, Brazilië en Amazonegebied

Topografische kaart van het Amazonegebied. Tabula Geographica Peruae, Brasiliae & Amazonum Regionis 1721-1750.

Verkocht voor: € 60

Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Tien onderzetters, Plateelbakkerij Zuid Holland. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Lot aziatica

Lot aziatica waaronder schalen, borden en vazen, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij

Schilderij, acrylverf op board, rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor: € 5

Dekselvazen

Twee dekselvazen, grootste dekselvaas Boch België voor Royal Sfinx Maastricht en een dekselvaas met Chinese voorstelling, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië

Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een os, door Angela Tripi, Palermo Sicilië. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Potloodtekening

Potloodtekening van twee clowns. Rechtsonder gesigneerd met initialen, 20e eeuw.

9725 CT Groningen