Pastelkrijttekening
Pastelkrijttekening van een stern. Verso vermelding van kunsthandel Klamer, Guldenstraat 5 Groningen, jaren 30.
Verkocht voor: € 10
Beelden
Twee houten beelden van een man en een vrouw, West Afrika, eind 20e eeuw.
Kaart Drenthe
Topografische ingekleurde kaart van Drenthe van Abraham van den Broeck. Drentia comitatvs :, Transisulaniae tabula II /, auctore Cornelio Pynacker I.C. ; A. van den Broeck fecit.
Verkocht voor: € 35
Lot tin
Lot met tin waaronder miniaturen en maatbekers, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Bloempot
Betonen bloempot met keltische decoratie, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Koffer
Bruine leren herenkoffer met metalen beslag en inzet voor kleding, jaren 50.
Verkocht voor: € 15
Hanglamp, Amsterdamse School
Glas-in-lood hanglamp, Amsterdamse School, jaren 30.
Verkocht voor: € 110
Penning, Fons Bemelmans
Bronzen penning "vrouw in raam" 1991, Fons Bemelmans.
Verkocht voor: € 150
Broodmand, Alessi
Broodmand, uitgevoerd in 18/10 roestvrijstaal. Onderzijde gemerkt Alfra Alessi, made in Italy. Jaren 50/60.
Verkocht voor: € 30
Likeurkelder
Likeurkelder met kristallen karaffen, palissanderhout met ivoren beslag en sleutelplaatje, 19e eeuw.
Verkocht voor: € 90
Vaas, Art Deco
Paarse Art Deco persglazen vaas van Doyen, België, jaren 30.
Verkocht voor: € 35
Lot bakeliet
Lot met bakelieten tabakspotten, dekselpotjes en asbak, jaren 30/40.
Verkocht voor: € 20
Boeddha
Donker gepatineerde messing Boeddha, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Rolodex en puntenslijper
Ongebruikte Rolodex en puntenslijper van de firma A.W. Faber Duitsland, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Inktpotten en asbak
Twee bewerkte spekstenen inktpotten en een bewerkte spekstenen asbak, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Vajra, Tibet
Dubbele Tibetaanse vajra uitgevoerd in messing, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum
Drie aardewerken wandborden Koninklijke Tichelaar Makkum, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Spijkervaas, Floris Meydam
Spijkervaas "beukenoot", ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam.
Verkocht voor: € 35
Beeld Mao Zedong
Beeld van Mao Zedong uitgevoerd gepatineerd messing, derde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
9725 CT Groningen