1. Beeld, Berend Seiger

Bronzen beeld van Berend Seiger (1944) van een dansend paar.

Verkocht voor: € 220

2. Presse-papier, Caithness Glass

Presse-papier op groot formaat van Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

3. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, moeder met kind gezeten op rotanstoel. Rechtsboven gesigneerd Georg Rueter.

Verkocht voor: € 200

4. Plastiek, Henneke Chevalier

Modern keramieken groen/geel plastiek door Henneke Chevalier. Aan de onderzijde gemerkt met monogram.

Verkocht voor: € 20

5. Theekopjes, Japan

Zes Japanse Arita theekopjes, aan de onderzijde gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

6. Tafellamp

Blauwe glazen tafellamp in de vorm van een paddenstoel, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 35

7. Schaal, China

Chinese cloisonné cinnabar schaal met florale decoratie op houten voetstuk. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

8. Spijkerbollen, A. D. Copier

Twee spijkerbol vazen, ontwerp A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, jaren 30.

Verkocht voor: € 35

9. Kaarsenstandaards, Peter Karpf

Kaarsenstandaards, model Gemini in gepolijst massief roestvrijstaal, design Peter Karpf voor Architectmade. Ontwerp stamt uit 1965.

Verkocht voor: € 50

10. Beeld, Ermanno Farina

Keramieken beeld van een pauw, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Genummerd 50/2000, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

11. Tulpenvaas

Witte porseleinen tulpenvaas, bestaande uit vier etages, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 140

12. Beeld

Gepatineerd messing beeld van zittende vrouw, laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

13. Plooivaas

Meerkleurige glazen plooivaas, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 20

14. Happy Boeddha

Keramieken Happy Boeddha, laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

15. Kolommenklok

Kolommenklok met loshangende slinger voorzien van messing versieringen. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

16. Koffieservies

Porseleinen koffieservies bestaande uit een koffiepot, melkkan, suikerpot, acht kop-en-schotels, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

17. Naaimandje

Naaimandje van rotan en pitriet, met inhoud. Jaren 50/60.

Verkocht voor: € 35

18. Beeld, Berend Seiger

Bronzen beeld van Berend Seiger (1944).

Verkocht voor: € 260

19. Vaas

Melkglazen vaas met blauwe kleurelementen, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

20. Vaas

Zwarte aardewerken vaas, gesigneerd Ellen 05.

Verkocht voor: € 25

9725 CT Groningen