Kommetjes, China
Vier porselein Capucijner bruine kommen, China, 20e eeuw
Verkocht voor: € 50
Beelden
Twee bronzen figuren, een dansende vrouw en fluitspeler, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Theekopjes, Japan
Vijf Japanse Arita theekopjes in originele doos, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Lot aziatica
Lot aziatica waaronder snuff bottles en speksteen objecten, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Compendium Burgerlijk Wetboek 1874
Het Burgerlijk Wetboek verklaart door Mr. C.W. Opzoomer. Serie uit 1874 bestaande uit twaalf ingebonden boeken.
Verkocht voor: € 20
Kopergravure, Hendrik Schwegman
Kopergravure van een hunebed bij het dorp Midlaren, etser Hendrik Schwegman (1786 - 1806) naar Egbert van Drielst (1771 - 1816).
Verkocht voor: € 15
Tafellamp
Porseleinen tafellamp in romantische sfeer met retro lampenkap. Jaren 70.
Verkocht voor: € 20
Tuinbeeld
Betonnen tuinbeeld, voorstellende een konijn, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
Beeld, Auro Belcari
Porseleinen beeld, ontwerp Auro Belcari voor Dear Italy 1999, op houten basement.
Verkocht voor: € 40
Panelen met hoofden
Twee blauw geschilderde panelen met klassieke terracotta hoofden, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Vazen, China
Drie handbeschilderde porseleinen vazen, China, 19e eeuw.
Verkocht voor: € 220
Vaas
Groene mondgeblazen vaas, tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Bestekset, Sola
Roestvrijstalen bestekset van Sola met bestekdoos, ontbijt- en dinercouverts voor acht persoon met opscheplepels. Laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Aquarel
Aquarel met pentekening van stadsgezicht. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
Globe
Globe uitgevoerd in blik en plastic, made in Western Germany, jaren 60.
Verkocht voor: € 10
Lot been
Lot met verschillende objecten uit been, waaronder brievenopeners, haaknaalden en stuk beensnijkunst op basement. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, Amsterdamse huizenrij. Ongesigneerd, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 90
Stoven en vuurtest
Twee kerfsnede ajour gezaagde stoven met messing hengsel en een aardewerken vuurtest. Eerste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
Kaart Drenthe/Overijssel
Topografische kaart van Drenthe en Overyssel, nro. 627, 19e eeuw.
Verkocht voor: € 50
9725 CT Groningen