Beeld, Berend Seiger
Bronzen beeld van Berend Seiger (1944) van een dansend paar.
Verkocht voor: € 220
Presse-papier, Caithness Glass
Presse-papier op groot formaat van Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland, vierde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, moeder met kind gezeten op rotanstoel. Rechtsboven gesigneerd Georg Rueter.
Verkocht voor: € 200
Plastiek, Henneke Chevalier
Modern keramieken groen/geel plastiek door Henneke Chevalier. Aan de onderzijde gemerkt met monogram.
Verkocht voor: € 20
Theekopjes, Japan
Zes Japanse Arita theekopjes, aan de onderzijde gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 60
Tafellamp
Blauwe glazen tafellamp in de vorm van een paddenstoel, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 35
Schaal, China
Chinese cloisonné cinnabar schaal met florale decoratie op houten voetstuk. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Spijkerbollen, A. D. Copier
Twee spijkerbol vazen, ontwerp A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, jaren 30.
Verkocht voor: € 35
Kaarsenstandaards, Peter Karpf
Kaarsenstandaards, model Gemini in gepolijst massief roestvrijstaal, design Peter Karpf voor Architectmade. Ontwerp stamt uit 1965.
Verkocht voor: € 50
Beeld, Ermanno Farina
Keramieken beeld van een pauw, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Genummerd 50/2000, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Tulpenvaas
Witte porseleinen tulpenvaas, bestaande uit vier etages, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 140
Beeld
Gepatineerd messing beeld van zittende vrouw, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Plooivaas
Meerkleurige glazen plooivaas, 21e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Happy Boeddha
Keramieken Happy Boeddha, laatste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Kolommenklok
Kolommenklok met loshangende slinger voorzien van messing versieringen. Eerste kwart 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
Koffieservies
Porseleinen koffieservies bestaande uit een koffiepot, melkkan, suikerpot, acht kop-en-schotels, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
Naaimandje
Naaimandje van rotan en pitriet, met inhoud. Jaren 50/60.
Verkocht voor: € 35
Beeld, Berend Seiger
Bronzen beeld van Berend Seiger (1944).
Verkocht voor: € 260
Vaas
Melkglazen vaas met blauwe kleurelementen, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Vaas
Zwarte aardewerken vaas, gesigneerd Ellen 05.
Verkocht voor: € 25
9725 CT Groningen